Porażka juniorów z Brzyską Wolą

Nie udało się sprawić niespodzianki juniorom Wisanu Skopanie, którzy przegrali z LKS Brzyska Wola 0:2. Od początku meczu wyraźną inicjatywę przejęli gospodarze, to podopieczni Konrada Pluty więcej grali piłką, konstruowali akcję poczynając od swoich obrońców, przenosząc ciężar gry na połowę rywala.

Jednak to goście, którzy głównie ograniczali się do kontr wypracowali sobie lepsze sytuacje do objęcia prowadzenia. W 34 minucie gracz Brzyskiej zmarnował z bliskiej odległości doskonałą okazję, a chwilę później poprzeczka uratowała bramkarza Wisanu. Drużyna ze Skopania spore zagrożenia tworzyła ze stałych fragmentów gry, głównie rzuty rożne wykonywane przez Oskara Smyklę sprawiały, że w końcu doczekamy się skutecznego zamknięcia dośrodkowania i bramki otwierającej wynik spotkania, jednak do przerwy bez bramek.
Szybko po przerwie, bo już w czwartej minucie Brzyska Wola wyszła na prowadzenie. Gracze z Brzyskiej Woli bez skrupułów wykorzystali stratę gospodarzy na własnej połowie. Czasu na wywalczenie choćby jednego punktu było coraz mniej i zespół ze Skopania musiał z każdą minutą podejmować coraz większe ryzyko, w 76 minucie po strzale Kacpra Ozgi słupek uratował gości. W 82 minucie Brzyska Wola zdobywa drugą bramkę i spotkanie kończy się rezultatem 0:2.

WISAN Skopanie - LKS Brzyska Wola 0:2 (0:0)

gol 0:1 49' zawodnik gości
gol 0:2 82' zawodnik gości

WISAN: Jakub Gnat zmiana (67' Mateusz Owoc) - Dominik Furdyna, Kacper Kłosowski żółta kartka, Kamil Firosz, Oskar Smykla - Mirosław Dryka, Mikołaj Leśniak zmiana (74' Bartłomiej Kwaśnik), Kacper Ozga, Arkadiusz Nowak, Tomasz Ruła zmiana (55' Radosław Dynarek) - Kacper Lis

Sędziował: Rafał Sawicki