Porażka w ekstremalnym składzie

Nasi zawodnicy ulegli dzisiaj w I rundzie Pucharu Polski z Koroną Majdan Królewski 3:0 i przez to zakończyli tegoroczny udział w tych rozgrywkach.

Wisan przystąpił do tego meczu w nieoptymalnym składzie, co dało się zauważyć na przekroju całego spotkania. Już w 6 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, a to sprawą ich zawodnika - Łukasza Borowskiego, który po tym jak futbolówka odbiła się wysoko od poprzeczki i spadła na metr od bramki, wbił ją do siatki. Pierwsza połowa była dość wyrównana, gracze Korony mieli kilka okazji do podwyższenia rezultatu, a Wisan głównie tworzył zagrożenie pod bramką przeciwnika z stałych fragmentów gry, z których minimalnie mylił się Marcin Serafin. Druga połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy, którzy jeszcze dwukrotnie pokonali naszego bramkarza.
Trzeba przyznać, że nie był to rewelacyjny występ naszych piłkarzy. Nie załamujemy się i gramy dalej, bo już za tydzień inauguracja okręgówki i wielkie derby ze Strzelcem Dąbrowicą (na tygodniu prawdopodobnie jeszcze zagramy zaległy mecz w Powiatowych Mistrzostwach Europy).

Korona Majdan Królewski - WISAN Skopanie 3:0 (1:0)

gol 1:0 6' Łukasz Borowski
gol 2:0 52' Łukasz Kopeć
gol 3:0 74' Łukasz Borowski

89' 2 żółte kartki = czerwona Mateusz Jarosz

WISAN: Marcin Kryszpin - Mateusz Jarosz 2 żółte kartki = czerwona, Zbigniew Pluta, Bartłomiej Furdyna - Damian Krawiecki, Marcin Serafin, Krzysztof Lis, Dawid Rzeźwicki żółta kartka, Piotr Bąba, Maciej Chwałek - Tomasz Kryszpin

Sędziował: Rafał Sawicki