Poskromić kłyżowski San

Temat nieszczęsnego spotkania z Siarką II Tarnobrzeg definitywnie odszedł do lamusa. Czas na nowe wyzwanie. W 13. kolejce ligi okręgowej ekipa Wisanu Skopanie gościć będzie w Kłyżowie.

Pora na garść suchych informacji i statystyk. Co zatem słychać w obozie najbliższych rywali? San Kłyżów występuje drugi sezon z rzędu na tym szczeblu rozgrywkowym. W porównaniu do ubiegłorocznych zmagań kłyżowianie znacznie obniżyli swoje loty notując jednocześnie największy regres formy w całej stawce piątoligowców. W poprzednim sezonie drużyna z powiatu stalowowolskiego gromadząc na swoim koncie 55 punktów ostatecznie została sklasyfikowana na wysokiej, szóstej pozycji. Obecnie sytuacja punktowa nie wygląda już tak obiecująco i jest delikatnie mówiąc nie do pozazdroszczenia. Z dorobkiem tylko ośmiu oczek zespół z Kłyżowa plasuje się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Jak można wyczytać, przyczyna takiego obrotu spraw związana jest z szeroko pojętymi problemami kadrowymi. Co ciekawe, dotychczas piłkarze tej drużyny jako jedyni znaleźli skuteczny sposób na ogranie rezerw drugoligowej Siarki. Natomiast w ostatniej serii gier San zremisował w derbach gminy z Olimpią Pysznica 1:1. Najlepszym strzelcem zespołu jest Daniel Cichoń - autor pięciu ligowych bramek. Z kolei podopieczni Janusza Hynowskiego ponosząc ostatnią porażkę opuścili czwartą pozycję kosztem LZS Zdziary. Czy nasza ekipa zareaguje pozytywnie po ubiegłotygodniowej klęsce? Jak dwucyfrowa porażka wpłynie na poczucie własnych umiejętności ? Dla kogo trzynasta kolejka okaże się pechowa? O tym przekonamy się w najbliższą niedzielę. Pierwszy gwizdek sędziego w meczu San Kłyżów - Wisan Skopanie nietypowo o godz. 11:00. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie trójka arbitrów w składzie: Grzegorz Kasprzyk (sędzia główny), Rafał Sawicki (sędzia liniowy I) oraz Wojciech Wolan (sędzia liniowy II). Serdecznie zapraszamy!

Bezpośrednio po spotkaniu seniorów na boisko wybiegną młodzieżowcy obu klubów. Bezapelacyjnie, młoda ekipa Sanu to najgorsza drużyna w lidze okręgowej juniorów. Zero punktów oraz bilans bramkowy 2-82 mówią zresztą same za siebie. Inny rezultat aniżeli zwycięstwo Wisanu Skopanie po prostu nie wchodzi w rachubę.

Jeszcze na koniec, w środę dobiegło końca głosowanie na najlepszego zawodnika miesiąca. W ostatniej godzinie głosowania na jedną osobę oddano ponad 30 głosów. Głosy budzące podejrzenia - to samo IP, urządzenie bądź przy użyciu serwera proxy zostały wycofane.

W sondzie oddano zatem 189 głosów. Wrześniowy plebiscyt wygrywa Tomek Kryszpin. Serdecznie gratulujemy! Wkrótce w profilu zawodnika zamieszczona zostanie pamiątkowa, wirtualna statuetka.

1. Tomasz Kryszpin - 63 głosów

2. Bartłomiej Furdyna - 51 głosów

3. Mikołaj Leśniak - 18 głosów

4. Kacper Panek - 17 głosów

5. Kacper Lis - 13 głosów

6. Dominik Bogdan - 11 głosów

7. Marcin Serafin -7 głosów

8. Mirosław Dryka - 5 głosów

9. Dawid Kubisztal - 4 głosy

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE4NzE
13 października 2018 08:02 #3 ~DoSonda (gość)
Ktoś kto był na jednym meczu w sezonie nie powinien się tu w ogóle wypowiadać. Idź być chu**wym gdzieś indziej.
12 października 2018 16:11 #2 ~Sonda (gość)
Kryszpin czy Furdyna jeden ciut. ..
Jeden nic nie łapie a drugi podaje do przeciwników...
11 października 2018 18:34 #1 ~klw1111 (gość)
o juniorach nie ma mowy kazdy mecz w max 8 graja :D takze bez szans, a seniorzy mysle, ze powalcza!!

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej