Potwierdzić zwyżkującą dyspozycję

Drugie wyjazdowe spotkanie z rzędu rozegrają w niedzielę piłkarze Wisanu Skopanie. Ekipa prowadzona przez Janusza Hynowskiego skonfrontuje się z Unią Skowierzyn.

Daleko nam do stwierdzenia, że niebiesko – biało – zieloni zapobiegli kryzysowi w sposób definitywny. Jednak cztery punkty w dwóch ostatnich meczach mogą stanowić wyznacznik wzrastającej formy. Na tym fundamencie nasza drużyna musi zacząć regularnie punktować, a potyczka w Skowierzynie stanie się ku temu następną okazją. Unia Skowierzyn legitymuje się bilansem dwóch zwycięstw i trzech porażek, który pozwala na piastowanie dziesiątej lokaty w ligowym zestawieniu. Po koszmarnym meczu inauguracyjnym (porażka 0:9 z Wichrami Rzeczyca Długa) zawodnicy Unii w kolejnych tygodniach potwierdzili, iż wcale nie zamierzają pozostać przysłowiowymi chłopcami do bicia. Kibice wciąż mogą mieć w pamięci wyrównane rywalizacje obu drużyn na szczeblu klasy okręgowej. W niedzielę, chociaż wiele się od tamtych czasów pozmieniało, również możemy być świadkami zaciętego widowiska.

Bilans gier

Pierwszy gwizdek sędziego w konfrontacji Unia Skowierzyn – Wisan Skopanie punktualnie o godz. 16:30. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie trójka sędziowska w następującym składzie: Wojciech Wolan (sędzia główny), Ryszard Bogacz (sędzia liniowy I) oraz Kazimierz Walski (sędzia liniowy II). Serdecznie zapraszamy!

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE5ODY
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej