Przetarg na modernizację stadionu sportowego w Skopaniu ogłoszony

Dnia 16 listopada ogłoszono przetarg nieograniczony na udzielenie zamówienia publicznego na „Modernizację stadionu sportowego w miejscowości Skopanie.” W planie jest wymiana nawierzchni, oświetlenia oraz montaż piłkochwytów.

Stadion przy ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 10 zyska również nowe aluminiowe bramki, które (dzięki wykorzystaniu w produkcji nowoczesnej technologii lekkich stopów aluminium) będą znacznie wytrzymalsze i bardziej odporne na warunki atmosferyczne. Modernizacja obejmuje również wykonanie nowoczesnego i w pełni zautomatyzowanego nawodnienia boiska wraz z jego odwodnieniem. Zgodnie z zapisami w SIWZ Wykonawca będzie zobligowany do zakończenia inwestycji do końca sierpnia 2018 roku. Wykonane prace znacząco podniosą jakość warunków sportowych oraz pozwolą na utrzymanie murawy przez cały piłkarski sezon w jak najlepszej formie. Na powyższe zadanie udało się pozyskać środki z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo pod adresem: http://www.baranowsandomierski.pl/bip/zamowienia-publiczne/owyej30tys/

źródło: baranowsandomierski.pl

odswież

Komentarze

/ajax/a29tZW50YXJ6ZS9saXN0YS90eXBlLU4vaWQtMTczNw
02 grudnia 2017 12:21 #3 ~Kibic233 (gość)
Bedzie to zdjecie kadry na stronie?
20 listopada 2017 14:42 #2 ~Poinformowany (gość)
Maja byc
20 listopada 2017 14:06 #1 ~zainteresowany (gość)
wiadomo coś na temat jakichkolwiek trybun?

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej