Przyparci do muru. Starcie ostatniej szansy

W sobotnie popołudnie Wisan Skopanie zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Nowa Dęba. Jedynie zwycięstwo będzie ostatnią deską ratunku dla naszego zespołu.

Piłkarze Wisanu Skopanie przystąpią do sobotniej rywalizacji z przysłowiowym nożem na gardle. Chcąc ewentualnie przedłużyć marzenia o pozostaniu w klasie okręgowej niebiesko – biało – zieloni muszą mierzyć wyłącznie w zwycięstwo – inny rezultat będzie skutkował degradacją naszej drużyny do A klasy. Naprzeciwko podopiecznych Janusza Hynowskiego stanie opromieniona trzema zwycięstwami z rzędu i będąca o krok od utrzymania Stal Nowa Dęba. Nie widzę sensu dłużej się rozpisywać. Lakonicznie można tylko stwierdzić - nadchodzi sądny dzień. Pierwszy gwizdek sędziego w konfrontacji Stal Nowa Dęba - Wisan Skopanie punktualnie o godz. 17:00. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie trójka sędziowska w następującym składzie: Sylwester Rolek (sędzia główny), Rafał Sawicki (sędzia liniowy I) oraz Paweł Samołyk (sędzia liniowy II). Serdecznie zapraszamy!

Po przymusowej pauzie w ostatniej kolejce do gry wracają juniorzy naszego klubu. O godz. 15:00 ekipa prowadzona przez Krzysztofa Kubiaka stawi czoła rówieśnikom z Nowej Dęby. Na papierze faworytem tego spotkanie będą gospodarze, którzy zajmują trzecią pozycję w tabeli z przewagą aż dwudziestu dwóch punktów nad naszym zespołem.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE5NjM
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej