Remis juniorów z LZS Zdziary

Juniorzy Wisanu Skopanie dość niespodziewanie podzielili się punktami z LZS Zdziary. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 1:1.

WISAN Skopanie - LZS Zdziary 1:1 (1:0) (juniorzy)

Nie po myśli juniorów ze Skopania przebiegło niedzielne spotkanie z rówieśnikami ze Zdziar. Tuż po pierwszym gwizdku sędziego obie drużyny starały się przejść do ofensywy. W 18 minucie do pierwszej akcji doszli podopieczni Mateusza Jarosza. Po szybkiej i składnej akcji, z okolic 16 metra dokładnym strzałem popisał się Arkadiusz Szlęzak wyprowadzając tym samym zespół na jednobramkowe prowadzenie. W kolejnych minutach gra uspokoiła się a zespoły toczyły walkę w okolicach środka pola. Pod koniec pierwszej połowy przyjezdni próbowali zaskoczyć strzałami z dystansu, jednak te z lądowały obok bramki Mateusza Owoca. Do przerwy 1:0.

Od początku drugiej połowy drużyna ze Skopania starała się przejść do ataku i podwyższyć prowadzenie. Ze skrzydeł piłkę wrzucać próbowali Eryk Pietraszko oraz Alan Uzar, jednak przyjezdni dzielnie wybijali piłkę z okolic swojego pola karnego. W 54 minucie do głosu doszli goście. Po stałym fragmencie piłka trafiła do niekrytego Grzegorza Pytlaka, który w sytuacji sam na sam nie pomylił się jednocześnie doprowadzając do remisu. Przyjezdni próbowali pójść za ciosem, bowiem chwilę później Dawid Jarosz szczęśliwie wybijał piłkę z linii bramkowej. W okolicach 70 minuty po rzucie wolnym dobrą sytuację stworzyli sobie gospodarze. Do piłki doszedł Mikołaj Leśniak, który minimalnie się pomylił oddając strzał tuż przy słupku. Do końca spotkania inicjatywę przejęli juniorzy ze Zdziar aczkolwiek nie potrafili zamienić korzystnych dla siebie sytuacji na bramkę dającą im trzy punkty.

gol 1:0 18' Arkadiusz Szlęzak
gol 1:1 54' nieznany

WISAN: Mateusz Owoc - Bartłomiej Kwaśnik, Dominik Furdyna, Mikołaj Leśniak, Dawid Jarosz - Eryk Pietraszko zmiana (70' Łukasz Kamuda), Jakub Łukasiewicz, Krzysztof Stępień, Arkadiusz Szlęzak gol zmiana (60' Bartłomiej Kędziora), Alan Uzar - Kacper Lis

Sędziował: Grzegorz Cichoń