Rozgrywki w kwietniu również odwołane!

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN odwołał rozgrywki w niższych klasach rozgrywkowych do 26 kwietnia włącznie.

Szanowni Państwo,

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTIwMzY
21 kwietnia 2020 17:13 #4 ~PZPN.. (gość) *.tsm.tarnobrzeg.pl
Zgodnie z komunikatem opublikowanym po spotkaniu Prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, wszystkie mecze III ligi i pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet oraz mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych, zostają odwołane do 11 maja 2020 roku włącznie.
28 marca 2020 21:21 #3 ~12333:) (gość) *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sprawdzali czy da się grać😜 tylko jednego brakowało mogłeś dojsc😉
27 marca 2020 15:07 #2 ~Skopanie (gość) *.107.34.131
Panowie teraz nie czas na zamartwianie się czy liga wystartuje czy nie. Korona wirus ma coraz szerszy zasięg i pomimo kwarantanny wczoraj bezmyślni działacze zakładają sobie siatki na stadionie. Ciekaw jestem gdyby przyjechała policja kto by przyjął mandat (zgromadzenia do dwóch osób) było z pięciu no chyba że to było konieczne ale wydaje mi się że od 5 do 30 tysięcy to sporo jak na Klub. Nie piszę tego aby komuś ubliżyć czy mówić co ma robić ale takie działanie Bezmyślne.
20 marca 2020 17:15 #1 ~Szkoda (gość) *.tsm.tarnobrzeg.pl
Trzeba sobie jasno powiedzieć że granie na tą rundę się jeszcze nie zaczęło a już się skończyło !
Teraz tylko czekać na decyzję czy spadamy czy nie...

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej