Spotkanie dotyczące bezpieczeństwa imprez sportowych

Dnia 24 kwietnia 2018r. w siedzibie Urzędu Gminy Baranów Sandomierski zorganizowano spotkanie poświęcone bezpieczeństwu sportowych imprez masowych.

W zebraniu wzięli udział: Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski Marek Mazur, Komendant Miejskiej Policji w Tarnobrzegu podinsp. Stanisław Sekuła, Kierownik Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim asp. Robert Stępień oraz prezes KS Wisan Skopanie Wiesław Szlęzak. 

Tematem spotkania były kompetencje, obowiązki i zakres odpowiedzialności organizatorów, właściwych służb, organów administracji samorządowej w działaniach na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa podczas ligowych meczów piłkarskich. Omówione zostały zasady współpracy w przygotowywaniu zabezpieczenia imprez oraz organizacji wspólnych działań w celu niedopuszczenia do zakłóceń bezpieczeństwa i porządku publicznego. Na koniec na ręce Komendanta Miejskiej Policji w Tarnobrzegu oraz Kierownika Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim wręczono podziękowanie ufundowane przez KS Wisan Skopanie.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE3NzM
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej