Spotkanie po latach. Mierzymy się z Retmanem Ulanów

W najbliższą sobotę po wielu latach „rozłąki” ekipy Wisanu Skopanie oraz Retmana Ulanów znów powalczą ze sobą o ligowe zwycięstwo.

Nieoczekiwanie ekipa ze Skopania przystąpi do rywalizacji jako wicelider rozgrywek, ustępując miejsca w tabeli jedynie Siarce II Tarnobrzeg. Dotychczas postawę podopiecznych Janusza Hynowskiego można tylko określić mianem zadziwiającej. Piętnaście zdobytych punktów przy dość niekorzystnym terminarzu musi wzbudzać olbrzymi szacunek. Nasza drużyna znów poważnie liczy się na mapie podokręgu stalowowolskiego. Czas na następny sprawdzian. Do Baranowa Sandomierskiego zawita beniaminek z Ulanowa. Dla Retmana bieżący sezon jest jednocześnie powrotem na piąty poziom rozgrywkowy po 18 latach. Dotychczas po udanym starcie drużyna z powiatu niżańskiego notuje passę trzech porażek z rzędu i znajduje się tuż nad strefą spadkową. Najlepszym strzelcem żółto - niebieskich jest Jarosław Wołoszyn - autor czterech trafień. Który z beniaminków okaże się lepszy od przeciwnika? Przekonamy się już jutro. Zawody rozstrzygnie trójka arbitrów w składzie: Paweł Okleciński (główny), Piotr Chmura (boczny I) oraz Kamil Gil (boczny II). Pierwszy gwizdek w meczu Wisan – Retman o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy.

O godz. 15:00 na boisko wybiegną najpierw juniorzy obu klubów. Ekipa prowadzona przez Krzysztofa Kubiaka zgromadziła na swoim koncie o cztery punkty więcej od przeciwnika. Naszych młodzieżowców czeka spotkanie z drugą najgorszą defensywą w lidze - czas więc na podreperowanie dorobku punktowego.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE4NTI
09 września 2018 15:17 #7 ~zloty (gość)
Diabeł wyjezdza za granice.
09 września 2018 06:55 #6 ~KSWISAN (gość)
Diabeł bądź spokojny
Zaopiekujemy się Karolina ☺☺
09 września 2018 06:35 #5 ~Szymek (gość)
Co się stało Diabłowi?
09 września 2018 03:16 #4 ~wisaaan (gość)
diablo, powodzenia i szybkiego powrotu!!!pamiętaj że każdy z nas o Tobie pamięta i będzie pamiętał !!!
09 września 2018 00:05 #3 ~Perol (gość)
Diablo juz jesteś traktowany jak legenda tego klubu. Dzięki za wszystko *!!
gool
08 września 2018 13:34 #2 ~Gonimy (gość)
No to co - gonimy lidera :D
08 września 2018 01:11 #1 ~Auuuuu (gość)
Auuuuuu

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej