Starcie „zranionych zwierząt” w Ulanowie

W niedzielę, w Ulanowie spotkają się dwa najgorsze zespoły w rundzie wiosennej – Retman Ulanów oraz Wisan Skopanie.

Słówko o przeciwnikach. Retman Ulanów z dorobkiem siedemnastu punktów plasuje się na 15. lokacie w tabeli. Ekipa ze stolicy polskiego flisactwa w rundzie rewanżowej nie zaznała smaku zwycięstwa – pięć porażek oraz remis ze Słowianinem Grębów. Z wiadomości wyczytanych w prasie - piłkarze Artura Chyły w pojedynku poprzedniej kolejki z Olimpią Solo Pysznica zeszli z boiska w 90 minucie przy stanie 1:1. Tego rodzaju zachowanie było wyrazem sprzeciwu wobec podyktowania rzutu karnego dla gospodarzy przez arbitra głównego. Najlepszymi strzelcami drużyny są Łukasz Kobylarz oraz Jarosław Wołoszyn – autorzy siedmiu ligowych trafień.     

Natomiast podopieczni Janusza Hynowskiego po zwycięskim meczu w Sokolnikach mieli powoli wychodzić na prostą. Boisko szybko zweryfikowało oczekiwania – ów entuzjazm z niedzieli okazał się wyłącznie słomianym ogniem. Lanie sprawione na stadionie w Baranowie Sandomierskim przez Unię Nowa Sarzyna obnażyło wszystkie słabe strony naszej drużyny. Niebiesko - biało - zieloni coraz bardziej balansują na granicy strefy spadkowej. Na dodatek ekipa ze Skopania prezentuje w rundzie wiosennej najgorszą ofensywę w lidze – zaledwie trzy bramki strzelone. Jak widzimy, oba zespoły borykają się z olbrzymi problemami. Kto zatem zdoła przegonić złe duchy? Pierwszy gwizdek sędziego w konfrontacji Retman Ulanów – Wisan Skopanie punktualnie o godz. 16:00. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie trójka sędziowska w następującym składzie: Daniel Łój (sędzia główny), Paweł Mulawka (sędzia liniowy I) oraz Arkadiusz Małek (sędzia liniowy II). Zapraszamy!

O godz. 14:00 na boisku w Ulanowie wystąpią najpierw juniorzy obu klubów. Po pokonaniu wysoko PUKS Francesco Jelna podopieczni Krzysztofa Kubiaka powalczą o punkty z przedostatnią drużyną w ligowym zestawieniu. Strata punktów będzie wielkim rozczarowaniem – młodzieżowcy Retmana przegrali wszystkie mecze po przerwie zimowej, w tym także z outsiderem z Kłyżowa.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE5Mzk
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej