Transfery w klasie okręgowej - wiosna 2019

W przerwie zimowej doszło do wielu roszad kadrowych w klubach stalowowolskiej klasy okręgowej. Postanowiliśmy przyjrzeć się każdej z drużyn i w jednym miejscu zebrać wszystkie transfery.

Zestawienie przedstawia tylko i wyłącznie oficjalne transfery - potwierdzone przez podokręg faktem dodania / usunięcia uprawnienia do rozgrywek w rundzie wiosennej w danym zespole.

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2019 15:00


Bukowa Jastkowice

Przyszli:

  • Maksymilian Mastalerczyk (San Rozwadów)
  • Jakub Smalisz

Odeszli:

  • Mikołaj Głowik (Gajowianka Gaj)
  • Krystian Madej (Stal Gorzyce)

LKS Brzyska Wola

Przyszli:

  • Piotr Borek (z drużyny juniorów)
  • Artur Kyć (GKS Majdan Sieniawski)

Odeszli:

  • Andrzej Szczęch (Złotsan Kuryłówka)

LZS Jadachy - WYCOFANY Z ROZGRYWEK

Przyszli: -

Odeszli:

  • Mateusz Jadach (WISAN Skopanie)
  • Tomasz Marek (LZS Samborzec)
  • Paweł Rębisz (WISAN Skopanie)
  • Paweł Urbaniak (Stal Nowa Dęba)
  • Marcin Wolan (Stal Nowa Dęba)
  • Tomasz Wolan (Stal Nowa Dęba)

LZS Zdziary

Przyszli:

  • Szymon Kochowski (Unia Nowa Sarzyna)
  • Rafał Maziarz (z drużyny juniorów)
  • Remigiusz Pałka (KP Zarzecze)

Odeszli:

  • Bartosz Paterek (Stal II Stalowa Wola)
  • Paweł Ujda (Clepardia Kraków)
  • Piotr Urbanik (Olimpia Solo Pysznica)

Olimpia Solo Pysznica

Przyszli:

  • Dawid Pawlik (Stal Gorzyce)
  • Sebastian Socha (wznowienie gry)
  • Piotr Urbanik (LZS Zdziary)

Odeszli:

  • Krzysztof Haliniak (Wichry Rzeczyca Długa)
  • Dawid Ryś (Łęg Stany)
  • Michał Uberman (Płomień Trzydnik Duży)

Pogoń Leżajsk

Przyszli:

  • Łukasz Bączek (Azalia Brzóza Królewska)
  • Marian Berbeau (z drużyny juniorów)
  • Dawid Fimiarz (KS Przybyszówka)
  • Łukasz Gaweł (Czarni Kraczkowa)

Odeszli:

  • Krzysztof Luft (LKS Batycze)
  • Artur Maykhrovych (LKS Trzebownisko)
  • Kamil Rajski (KS Łukowa)

Retman Ulanów

Przyszli:

  • Artur Kostyra (Sokół Nisko)
  • Damian Oleksak (WKS Kurzyna)

Odeszli:

  • Wiktor Fedan (Sokół Nisko)
  • Dawid Koń (Orzeł Glinianka)
  • Łukasz Pliszka (Sokół Nisko)

Rotunda Krzeszów

Przyszli:

  • Grzegorz Małek (Milenium Bieliny)
  • Mateusz Schiffer (KS Sarzyna)
  • Damian Skakuj (wznowienie gry)
  • Kacper Wyszyński (z drużyny juniorów)

Odeszli: -


San Kłyżów

Przyszli:

  • Dominik Ślusarczyk (z drużyny juniorów)

Odeszli: -


Siarka II Tarnobrzeg

Przyszli:

  • Jakub Bielecki (SMS Stal Mielec)
  • Wojciech Fajger (Markovia Markowa)
  • Dominik Frańczak (Resovia Rzeszów)
  • Bartłomiej Głowa (Podhale Nowy Targ)
  • Jakub Janczyk (Resovia Rzeszów)
  • Jakub Mieszko (Słowianin Grębów)
  • Jakub Porzeżyński (Gwarek Zabrze)
  • Kacper Wełniak (Legia II Warszawa)
  • Tomasz Wełnicki (Stomil Olsztyn)
  • Marcin Wodecki (Odra Opole)
  • Hieronim Zoch (Wigry Suwałki)

Odeszli:

  • Daniel Duda (Opolanin Opole Lubelskie)
  • Kacper Grobelski (Transdźwig Stale)
  • Mateusz Helowicz (Wólczanka Wólka Pełkińska)
  • Arkadiusz Łukasik (Słowianin Grębów)
  • Łukasz Nadolski (Wisła II Płock)
  • Filip Rejman (Wspólnota Serbinów)
  • Bartłomiej Sztuka (Stal Mielec)
  • Piotr Wesołowski (Opolanin Opole Lubelskie)

Słowianin Grębów

Przyszli:

  • Marcin Ciba (Sokół Sokolniki)
  • Arkadiusz Łukasik (Siarka Tarnobrzeg (juniorzy))
  • Jacek Szuba (KP Zarzecze)

Odeszli:

  • Kryspin Kaczmarski (Olimpia Solo Pysznica)

Sokół Kamień

Przyszli:

  • Dawid Bajek (Stal Stalowa Wola)
  • Dawid Gancarz (z drużyny juniorów)
  • Kamil Kołodziej (Sokół Nisko)
  • Marcin Marut (Podlesianka Kamień)

Odeszli: -


Sokół Sokolniki

Przyszli:

  • Patryk Brzeski (Stal Gorzyce)
  • Maciej Drozdowski (Cukrownik Włostów)
  • Karol Jędral (Stal Gorzyce)
  • Damian Mądry (LZS Samborzec)
  • Adrian Mytyk (Stal Gorzyce)

Odeszli:

  • Marcin Ciba (Słowianin Grębów)

Sparta Jeżowe

Przyszli:

  • Mateusz Tkacz (Płomień Trzydnik Duży)
  • Dawid Ziobro (Izolator Boguchwała)
  • Paweł Żak (z drużyny juniorów)

Odeszli:

  • Patryk Drzymała (Sokół Nisko)
  • Jarosław Dziadura (Sokół Sokołów Małopolski)

Stal II Stalowa Wola

Przyszli:

  • Wojciech Bosak (z drużyny juniorów)
  • Tymoteusz Buczek (z drużyny juniorów)
  • Szymon Jarosz (Stomil Olsztyn)
  • Krystian Kalinowski (ŁKS 1926 Łomża)
  • Dawid Kochowski (z drużyny juniorów)
  • Patryk Kuchyt (z drużyny juniorów)
  • Bartosz Paterek (LZS Zdziary)
  • Bartosz Piechniak (z drużyny juniorów)
  • Łukasz Pietras (Garbarnia Kraków)
  • Kacper Piotrowski (Sokół Nisko)
  • Mateusz Skórski (z drużyny juniorów)

Odeszli:

  • Marcin Dec (Stal Gorzyce)
  • Dorian Frątczak (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski)
  • Piotr Nowak (Sparta Kazimierza Wielka)
  • Patryk Stefański (Polonia Bytom)
  • Tomasz Żyliński (Miedź II Legnica)

Stal Nowa Dęba

Przyszli:

  • Bernard Ciach (GKS Świniary)
  • Mariusz Nowak (Korona Majdan Królewski)
  • Tomasz Ozimek (Wilga Widełka)
  • Paweł Urbaniak (LZS Jadachy)
  • Marcin Wolan (LZS Jadachy)
  • Tomasz Wolan (LZS Jadachy)

Odeszli:

  • Marcin Maliborski (LZS Krzątka)
  • Robert Micek (Huragan Przedbórz)
  • Konrad Szypuła (Czarni Czudec)

Unia Nowa Sarzyna

Przyszli:

  • Bartłomiej Gnatek (z drużyny juniorów)
  • Szymon Grabarz (z drużyny juniorów)
  • Artur Łuczak (KS Sarzyna)

Odeszli:

  • Szymon Kochowski (LZS Zdziary)

WISAN Skopanie

Przyszli:

  • Jakub Chwałek (z drużyny juniorów)
  • Mateusz Jadach (LZS Jadachy)
  • Łukasz Kamuda (z drużyny juniorów)
  • Bartłomiej Kędziora (z drużyny juniorów)
  • Dawid Ozga (Lasowiak Wola Baranowska)
  • Paweł Rębisz (LZS Jadachy)
  • Karol Sawicki (z drużyny juniorów)
  • Oskar Smykla (wznowienie gry)
  • Patryk Świderski (z drużyny juniorów)
  • Mateusz Tacik (z drużyny juniorów)
  • Mateusz Tyniec (z drużyny juniorów)
  • Adrian Uzar (z drużyny juniorów)
  • Norbert Uzar (Lasowiak Wola Baranowska)

Odeszli: -

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE5MjI
25 marca 2019 17:23 #3 Damian Lombara (Lombek)
a może jakieś konkrety? co jest źle albo czego brakuje?
25 marca 2019 07:32 #2 ~????? (gość)
głupoty! kto to pisał???
24 marca 2019 00:22 #1 ~Durdix (gość)
Kawał dobrej roboty.

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej