Trzy punkty juniorów w Jastkowicach

Kolejne, trzecie zwycięstwo w niedzielne popołudnie odnieśli juniorzy Wisanu Skopanie, którzy w meczu wyjazdowym pokonali Bukową Jastkowice 1:2.

Od pierwszych minut obie ekipy nastawiły się na agresywną grę, próbując stworzyć sobie dogodną sytuację by wyjść na prowadzenie. Pomimo starań obu zespołów do przerwy wynik 0:0 pozostał bez zmian. W drugiej połowie to zdecydowanie drużyna ze Skopania przeszła do ofensywy. W 55 minucie dobre dośrodkowanie wykorzystał Kacper Lis, który pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Radość nie trwała długo, bowiem 10 minut później zawodnik gospodarzy Mateusz Pelc wykorzystał błąd naszej defensywy zdobywając wyrównującego gola z linii 16 metra. Mecz nie zwalniał tempa, a obie drużyny dochodziły do swoich sytuacji. W 85 minucie po podyktowaniu przez sędziego rzutu wolnego, ciekawą akcję wykonali podopieczni Mateusza Jarosza, którą strzałem zakończył Kacper Kłosowski ustalając wynik spotkania na 1:2.

Bukowa Jastkowice - WISAN Skopanie 1:2 (0:0) (juniorzy)

gol 0:1 55' Kacper Lis
gol 1:1 65' Mateusz Pelc
gol 1:2 85' Kacper Kłosowski

WISAN: Jakub Gnat - Dawid Jarosz, Mikołaj Leśniak, Kacper Kłosowski gol, Bartłomiej Kwaśnik - Tomasz Ruła, Jakub Łukasiewicz, Krzysztof Stępień, Arkadiusz Szlęzak zmiana (70' Mateusz Owoc) - Arkadiusz Nowak, Kacper Lis gol

Sędziował: Witold Więprzeć