Trzy punkty juniorów z Wierzawic

Pewne zwycięstwo z czwartym zespołem w tabeli odnoszą juniorzy ze Skopania wygrywając na wyjeździe z Sanem Wierzawice 1:3.

Kolejne trzy punkty dopisują do swojego konta podopieczni Mateusza Jarosza, którzy w ramach 21 kolejki podejmowali na wyjeździe San Wierzawice.

Spotkanie od pierwszych minut przybrało szybkie tempo. Wynik już w 7 minucie otworzył Arek Szlęzak, po dobrym dograniu od Kacpra Lisa pewnym strzałem zaskoczył bramkarza gości wyprowadzając Wisan na prowadzenie. Gra stała się coraz bardziej zacięta. Zaledwie parę minut później po dobrym dograniu piłki w sytuacji sam na sam nie pomylił się Arek Nowak podwyższając prowadzenie na 0:2. Gospodarze nie chcieli jednak dać za wygraną i przed końcem pierwszej połowy na strzał z dystansu zdecydował się zawodnik gospodarzy - Dominik Żak, piłka wpadła do siatki, dając tym samym nadzieje na odwrócenie przebiegu spotkania.

Druga połowa zaczęła się zdecydowanie na korzyść juniorów z Wierzawic. Przystąpili oni bowiem do ofensywy, jednak defensywa ze Skopania dzielnie odpierała ataki. Do swoich szans ponownie zaczęli dochodzić juniorzy ze Skopania. W okolicach 80 minuty z pozoru niegroźną sytuację na bramkę zamienił Jakub Łukasiewicz, z okolicy 25 metra popisując się dokładnym strzałem po słupku pokonał goalkeepera miejscowych. Końcowe minuty przebiegły zdecydowanie spokojniej i chwilę później arbiter zakończył spotkanie.

San Wierzawice - WISAN Skopanie 1:3 (1:2) (juniorzy)

gol 0:1 7' Arkadiusz Szlęzak (asysta Kacper Lis)
gol 0:2 15' Arkadiusz Nowak
gol 1:2 41' Dominik Żak
gol 1:3 80' Jakub Łukasiewicz

WISAN: Jakub Gnat - Bartłomiej Kwaśnik zmiana (46' Eryk Pietraszko), Mikołaj Leśniak, Dominik Furdyna żk, Dawid Jarosz - Arkadiusz Nowak gol żk, Krzysztof Stępień zmiana (76' Łukasz Kamuda), Jakub Łukasiewicz gol, Arkadiusz Szlęzak gol, Alan Uzar - Kacper Lis

Sędziował: Robert Sienkiewicz