W Skopaniu z Transdźwigiem Stale

Piłkarskie zmagania na boiskach stalowowolskiej klasy A w rundzie jesiennej powoli dobiegają końca. Przed nami 13. kolejka, w ramach której Wisan Skopanie podejmie na własnym boisku innego spadkowicza z klasy okręgowej oraz obecnego wicelidera Transdźwig Stale. Początek spotkania zaplanowany jest na godz. 14.30.

Ciekawie zapowiada się niedzielne starcie na stadionie w Skopaniu. Seniorzy naszego klubu spróbują zdobyć kolejne punkty w konfrontacji z drużyną zajmującą obecnie drugą lokatę w ligowej tabeli. Transdźwig Stale z dorobkiem 31 punktów ustępuje w tabeli jedynie LZS Jadachy. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Adama Mażysza zremisowali w Stalach 2:2 z rezerwami Siarki Tarnobrzeg. Transdźwig może pochwalić się imponującym dobytkiem strzeleckim, który czyni ich trzecią siłą ofensywną w lidze. Duży wpływ na tak okazały wynik bramkowy jak i punktowy ma bez wątpienia postawa Przemysława Stąporskiego - lidera klasyfikacji strzelców rozgrywek A klasy, który już 25- krotnie pokonywał bramkarza rywali.

Najbliższe zawody będą dla Wisanu Skopanie okazją do zbliżenia się do ligowej czołówki, choć na pewno nie będzie to łatwe zadanie. Do tej pory nasz zespół z wyżej notowanym przeciwnikami nie potrafił zdobyć nawet punktu. Dlatego czas przełamać tę niemoc oraz niekorzystną serię. Dobrym prognostykiem dla piłkarzy Wisanu przed tym spotkaniem jest minimalnie lepszy bilans gier. W krótkiej historii spotkań pomiędzy obiema ekipami na szczeblu ligowym Wisan w czterech potyczkach potrafił dwukrotnie zwyciężyć i raz zremisować, zachowując w tych meczach czyste konto. Czy tym razem drużynie ze Skopania uda się wykorzystać atut własnego boiska i zapunktować? Dla kogo kolejka nr 13 okaże się pechowa? O tym przekonamy się w niedzielne popołudnie. Zawody poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Grzegorz Łącz (główny), Jan Grdeń (asystent I) oraz Zbigniew Ordon (asystent II). Serdecznie zapraszamy.

odswież

Komentarze

/ajax/a29tZW50YXJ6ZS9saXN0YS90eXBlLU4vaWQtMTczMA
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej