Wrócić na właściwą drogę - starcie z LZS Zbydniów

Do końca rozgrywek A klasy pozostały już tylko cztery serie spotkań. W ramach najbliższej, 27. kolejki piłkarze Wisanu Skopanie w niedzielę o godz. 16:00 rozegrają domowe spotkanie z LZS Zbydniów.

Czas do zbliżającego się meczu upływa pod znakiem przykrych dla wszystkich związanych z naszym klubem wspomnień z ostatnich tygodni. Piłkarze Wisanu nie mogą zwieszać głów i zbytnio rozpamiętywać tych niepowodzeń. Najważniejsze to wyciągnąć wnioski. Czasami trzeba zrobić krok do tyłu, aby potem znowu pójść do przodu. Okazja do rehabilitacji po derbowej porażce przychodzi na szczęście bardzo szybko. Zespół ze Skopania będzie chciał zrobić dobre wrażenie i wrócić na właściwą, zwycięską ścieżkę w starciu z LZS Zbydniów. Ekipa z powiatu stalowowolskiego z 27 punktami na koncie znajduje się na dziesiątym miejscu w ligowej tabeli. Solidna postawa w rundzie wiosennej sprawiła, że Samtel jest już blisko realizacji nadrzędnego celu w postaci utrzymania w lidze. Przewaga tego zespołu nad strefą spadkową wynosi bowiem obecnie sześć punktów. Drużyna ze Zbydniowa na pewno w niedzielę tanio skóry nie sprzeda i w spotkaniu z Wisanem Skopanie będzie chciała zgarnąć punkty, które pozwolą na uniknięcie nerwowej końcówki sezonu. Najlepszym strzelcem naszych niedzielnych rywali jest Mateusz Drozd z dziesięcioma trafieniami na koncie. Początek niedzielnego meczu Wisan Skopanie - LZS Zbydniów o godz. 16:00. Zawody poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Piotr Chmura (główny), Karol Wołoszyn (boczny I) oraz P. Mulawka (boczny II). Serdecznie zapraszamy do Baranowa Sandomierskiego.

Warto pofatygować się także na pojedynek juniorów obu klubów. Naprzeciw siebie staną bowiem drużyny, które rywalizują bezpośrednio o mistrzostwo A klasy. Jako, że do końca pozostały tylko dwie serie gier, spotkanie to może mieć kluczowe znaczenie dla układu sił w tabeli. Początek o godz. 14:00.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE3OTI
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej