Wygrana juniorów starszych

Zwycięstwo 3:2 odnieśli w niedzielne popołudnie podopieczni Krzysztofa Kubiaka zostawiając w pokonanym polu ekipę LZS Zdziary.

Zespół Wisanu Skopanie wyszedł na prowadzenie w 33 minucie za sprawą Mateusza Tacika. Na początku drugiej połowy rezultat spotkania podwyższył Wiktor Nowak uderzając futbolówkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Goście nie zamierzali jednak się poddawać - w ciągu pięciu minut zredukowali deficyt bramkowy doprowadzając do remisu. Piłkarze LZS mieli swoje okazje do zdobycia kolejnej bramki, ale znów wyśmienicie na bramce zachowywał się Patryk Świderski. Ostatnie słowo tego dnia należało jednak do drużyny ze Skopania, a konkretnie do Eryka Pietraszko. Pomocnik Wisanu nie pomylił się z bliskiej odległości, tym samym przypieczętowując zwycięstwo swojej drużyny.

WISAN Skopanie - LZS Zdziary 3:2 (1:0) (juniorzy)

gol 1:0 33' Mateusz Tacik
gol 2:0 47' Wiktor Nowak
gol 2:1 53' zawodnik gości
gol 2:2 58' zawodnik gości
gol 3:2 80' Eryk Pietraszko

WISAN: Patryk Świderski - Dawid Zgórski zmiana (79' Kacper Pietraszko), Łukasz Kamuda, Dennis Sulik, Karol Sawicki - Łukasz Uzar, Eryk Pietraszko gol, Arkadiusz Szlęzak, Wiktor Nowak gol, Jakub Chwałek - Mateusz Tacik gol zmiana (56' Adrian Uzar)

Sędziował: Paweł Cebula (Kolegium Sędziów Stalowa Wola)