Wygrana juniorów z Sanem Rozwadów

Juniorzy starsi naszego klubu wygrali w sobotnie popołudnie z rówieśnikami reprezentującymi San Rozwadów 2:0.

W sobotnim meczu zespół Wisanu nie mógł sobie pozwolić na stratę punktów. O wygranej naszej drużyny zadecydowały dwa rzuty karne podyktowane w drugiej połowie spotkania. Pewnymi egzekutorami jedenastek okazali się Wiktor Nowak oraz Jakub Piątek. Rozmiary zwycięstwa mogły być okazalsze, jednak w niektórych sytuacjach zawiodła skuteczność lub zabrakło po prostu szczęścia - gości od utraty bramki uratował m.in. słupek. Trzy punkty w tym meczu sprawiły, że ekipa ze Skopania znów wysunęła się na pozycję lidera. Teraz przed naszymi zawodnikami długa miesięczna przerwa.

WISAN Skopanie - San Rozwadów 2:0 (0:0) (juniorzy)

karny 1:0 54' Wiktor Nowak
karny 2:0 65' Jakub Piątek

WISAN: Bartłomiej Piątek - Karol Sawicki, Maciej Burdzel zmiana (46' Piotr Marek żk), Łukasz Kamuda, Dennis Sulik - Norbert Uzar, Bartosz Raba, Eryk Pietraszko, Wiktor Nowak gol, Jakub Piątek gol - Jakub Chwałek zmiana (66' Łukasz Uzar)

Sędziował: Ryszard Bogacz (KS Stalowa Wola)