Wykaraskać się spod kreski. Starcie z OKS Mokrzyszów

Niedzielnym meczem z OKS Mokrzyszów podopieczni Janusza Hynowskiego podejmą czwartą próbę zdobycia pierwszych punktów w sezonie 2019/2020.

Z wyższej pozycji do niedzielnego spotkania przystąpią gracze OKS Mokrzyszów. Ekipa z tarnobrzeskiego osiedla pod wodzą nowego szkoleniowca – Wojciecha Pierzchały – zgromadziła dotychczas na swoim koncie cztery punkty. Zwycięstwo z Sanną Zaklików, remis ze Wspólnotą Serbinów oraz wyjazdowa porażka w Żupawie pozwalają temu klubowi na usadowienie się aktualnie w samym środku stawki. Natomiast drużyna ze Skopania po dwóch tygodniach rywalizacji wciąż pozostaje bez zdobyczy punktowej i wobec tego okupuje przedostatnią lokatę w ligowym zestawieniu. W dotychczas rozegranych spotkaniach oprócz samego rezultatu końcowego martwić może zwłaszcza styl naszego zespołu, na którym trudno opierać optymizm przed potyczką z Mokrzyszowem. Przełamanie – takie słowo musi dominować zatem obecnie w obozie Wisanu. Zwycięstwo z tak niewygodnym w ostatnich latach przeciwnikiem z pewnością pozwoli na nabranie wiatru w żagle i marsz w górę tabeli, w które kibice ze Skopania głęboko wierzą. 

Bilans gier

Pierwszy gwizdek sędziego w konfrontacji Wisan Skopanie – OKS Mokrzyszów punktualnie o godz. 17:00. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwać będzie trójka sędziowska w następującym składzie: Marek Witoń (sędzia główny), Grzegorz Cichoń (sędzia liniowy I) oraz Zbigniew Ordon (sędzia liniowy II). Serdecznie zapraszamy!

Juniorzy pauzują.

odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE5ODI
23 sierpnia 2019 21:21 #1 ~walkower dla zabna (gość) *.flash-net.pl
Klasa „A” gr.1 i 2 seniorzy i juniorzy
1. 15.08.2019 r. Wisan Skopanie – LZS Żabno – zweryfikowano v.o 3:0 dla LZS Żabno – nie wstawienie się gospodarzy na mecz zgodnie z terminarzem .

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej