Z Sanem Wrzawy w Skopaniu

Rozgrywki w stalowowolskiej klasie okręgowej nie zwalniają. W czwartkowe popołudnie na stadionie w Skopaniu Wisan zmierzy się z ostatnim w tabeli Sanem Wrzawy. Początek meczu o 16:00.

Po niedzielnej porażce Wisanu na tarnobrzeskim Mokrzyszowie liczba możliwych potknięć zespołu ze Skopania jest coraz mniejsza a praktycznie zmalała do zera. Reforma w III lidzie i spadek czterech, a być może nawet pięciu ostatnich zespołów w klasie okręgowej sprawia, że ostatnie pięć kolejek, które zostało do rozegrania będą prawdziwą batalią o utrzymanie i pozostanie w lidze okręgowej.

W czwartkowe popołudnie na stadion do Skopania przyjedzie ostatnia drużyna w tabeli - San Wrzawy. Ekipa z Wrzaw na wiosnę ugrała tylko trzy punkty, 15 maja na własnym boisku pokonała OKS Mokrzyszów 2:1. San ma już tylko matematyczne szansę na uniknięcie degradacji, tylko komplet zwycięstw w ostatnich pięciu meczach i sprzyjające rezultaty w innych meczach uratowałoby drużynę z Wrzaw.

Mocno skomplikowała się sytuacja w tabeli klubu ze Skopania po ostatnich słabych wynikach i porażce z OKS Mokrzyszów, jednak nadal wszystko w rękach ekipy prowadzonej przez Pawła Szylera. Z kim nie przełamać złej passy, jak nie właśnie z outsiderem ligi. Czwartkowe zawody poprowadzi trójka arbitrów z Kolegium Sędziów z Dębicy w składzie: Bartosz Opiela (główny), Jacek Chmiel (boczny) oraz Arkadiusz Tomasiewicz (boczny). Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy!

Wolne w czwartek mają nasi juniorzy, którzy za mecz z wycofanym w przerwie zimowej Sanem Wrzawy otrzymają walkower.

śledź wynik na żywo
odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE1MDI
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej