Zaczynamy! Na inaugrację do Podwoliny

Po przeszło 41 dniach od ostatniego ligowego spotkania wracamy na boiska okręgówki. Jak to zwykle bywa - krótka, ale za to niezwykle pracowita przerwa letnia dobiega końca.

Za nami mnóstwo treningów, kilka meczów kontrolnych, a wszystko po to, by w nowym sezonie prezentować się jeszcze lepiej i swoją grą cieszyć swoich sympatyków.
W pierwszym meczu nowego sezonu Wisan Skopanie wybierze się do Podwoliny. Klub z dzielnicy Niska ubiegły sezon zakończył się z 38 oczkami na swoim koncie na jedenastym miejscu w ligowej tabeli. Najpoważniejszym wzmocnieniem Podwoliny w trakcie przerwy letniej z pewnością jest przyjście byłego zawodnika LZS Tarnowska Wola, Orzeł Rudnik, a ostatnio Stal Nowa Dęba - Dariusza Gąsiorowskiego. W trakcie okresu przygotowawczego Podwolina rozegrała trzy sparingi, notując w nich jedno zwycięstwo (8:0 z Orzeł Rudnik), jeden remis (1:1 z LZS Zdziary) oraz jedną porażkę (0:1 z LZS Zdziary).
W klubie ze Skopania najważniejszą zmianą, jaka nastąpiła w trakcie przerwy między sezonowej jest powrót w roli trenera Janusza Hynowskiego. Niestety, wyjazdy za granicę i różne sprawy osobiste spowodowały, iż da się zauważyć małe problemy kadrowe wśród drużyny ze Skopania. Niewątpliwie, dobrym prognostykiem przed rozpoczęciem zmagań ligowych są dwa zwycięstwa w meczach towarzyskich (1:0 z OKS Mokrzyszów, 4:1 z Tempo Cmolas). Ostatni mecz pomiędzy Wisanem a Podwoliną miał miejsce 11 maja 2013r., wówczas po bramce Witka Uzara Wisan pokonał rywala 1:0.
Początek meczu seniorów w niedzielę, 4 sierpnia o 16:00!
O 14:00 rozpocznie się pojedynek juniorów. Biorąc pod uwagę wyniki odnoszone przez obie ekipy w sezonie 2012/2013 faworytem tego spotkania są juniorzy Wisanu. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na stadion Podwoliny.