Zapowiedź 28. kolejki

Przed nami 28. kolejka A klasy, która spróbuje odpowiedzieć na kolejne pytania związane z rozstrzygnięciami w tej klasie rozgrywkowej.

Wciąż o utrzymanie w lidze walczy pięć zespołów. Jako pierwsi na boisko wybiegną w sobotę piłkarze Sanu Wrzawy oraz Jezioraka Chwałowice. Zespół z Wrzaw spróbuje odeprzeć ataki znajdującej się w strefie spadkowej Koniczynki Ocice w starciu ze słabo spisującym się w rundzie wiosennej Jeziorakiem Chwałowice. Mimo przeciętnej postawy Jeziorak wciąż ma realne szanse na zajęcie piątego miejsca w tabeli.

Z kolei w niedzielę czeka nas m.in. bezpośrednie spotkanie drużyn walczących o utrzymanie. W Zbydniowie gospodarze zmierzą się z Koniczynką Ocice. Pogodzony już z degradacją WKS Zabrnie zmierzy się na własnym boisku z kolejnym zespołem walczącym o ligowy byt - LZS Kępie Zaleszańskie. Natomiast znajdujący się pod kreską Kolejarz Knapy zagra z zajmującym pewne miejsce w środku stawki Łęgiem Stany.

Najciekawsze spotkanie, w którym zmierzą się sąsiedzi z górnej połowy ligowej tabeli zapowiada się w Stalach. Transdźwig stanie w szranki z Wisanem Skopanie. Więcej o tym starciu w osobnym artykule. Na stratę punktów Transdźwigu będą liczyć ekipy LZS Jadachy oraz Siarki II Tarnobrzeg. Przy korzystnych układach wyników, już w ten weekend obie drużyny mogą świętować awans do klasy okręgowej. Podopieczni Tomasza Wolana zmierzą się w Woli Baranowskiej z miejscowym Lasowiakiem, natomiast rezerwy udadzą się na wyjazd do Żupawy. Mecz bez większej historii oraz przede wszystkim większej stawki odbędzie się w Wielowsi. Zespół z tarnobrzeskiego osiedla powalczy o ligowe punkty z Czarnymi Lipa.

Terminarz 28. kolejki (09 - 10.06.2018r.)

  • San Wrzawy - Jeziorak Chwałowice, sobota - godz. 17:00
  • KS Żupawa - Siarka II Tarnobrzeg godz. 11:00
  • OKS Wielowieś - Czarni Lipa godz. 16:00
  • WKS Zabrnie - LZS Kępie Zaleszańskie godz. 16:00
  • Kolejarz Knapy - Łęg Stany godz. 16:00
  • Transdźwig Stale - Wisan Skopanie godz. 16:00
  • LZS Zbydniów - Koniczynka Ocice godz. 16:00
  • Lasowiak Wola Baranowska - LZS Jadachy, godz. 16:00
odswież

Komentarze

/ajax/L2tvbWVudGFyemUvbGlzdGEvdHlwZS1OL2lkLTE3OTY
brak komentarzy, Twój może być pierwszy

Dodaj komentarz

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej