Strzelcy

lp. bramki imię i nazwisko drużyna
1. 31 Rafał Trela Sanna Zaklików
2. 25 Krzysztof Oźga Jeziorak Chwałowice
3. 17 Krzysztof Lis WISAN Skopanie
Sylwester Żarkowski Łęg Kopcie
Karol Wójciak Kolejarz Knapy
6. 16 Michał Bąba WISAN Skopanie
Jakub Jędrzejewski Radosan Radomyśl
8. 15 Adrian Kozłowski Sanna Zaklików
Kamil Polek Kolejarz Knapy
Piotr Samołyk Sokół Sokolniki
11. 14 Krzysztof Baran Sanna Zaklików
Paweł Sojecki Jagiełło Pilchów
13. 13 Paweł Żarów OKS Wielowieś
14. 12 Paweł Ziółkowski Jeziorak Chwałowice
Paweł Kasak Sokół Sokolniki
Mariusz Woźniczka Czarni Lipa
17. 11 Paweł Durda WISAN Skopanie
Damian Mączka Unia Skowierzyn
Sebastian Surma Unia Skowierzyn
Łukasz Bożek Sokół Sokolniki
Patryk Kurzymski LZS Jadachy
Andrzej Niekurzak Radosan Radomyśl
23. 10 Zbigniew Pluta WISAN Skopanie
24. 9 Marcin Ordon Koniczynka Ocice
Marcin Wójcik Koniczynka Ocice
Szczepan Kozioł OKS Wielowieś
Łukasz Bednarski LKS Tarnowska Wola
28. 8 Marcin Lis WISAN Skopanie
Damian Idec Truck Kotowa Wola
Rafał Kopeć Truck Kotowa Wola
Marcin Tomczyk LZS Jadachy
Kamil Niedziałek LZS Jadachy
33. 7 Konrad Pluta WISAN Skopanie
Jarosław Kryszczyński OKS Wielowieś
Grzegorz Kurkiewicz Jeziorak Chwałowice
Piotr Oskroba Jeziorak Chwałowice
Łukasz Brzeziński Jagiełło Pilchów
38. 6 Marcin Serafin WISAN Skopanie
Igor Jabłoński OKS Wielowieś
Łukasz Stachowicz OKS Wielowieś
Patryk Pankowski Sanna Zaklików
Paweł Odrzywolski Sanna Zaklików
Michał Baran Sanna Zaklików
Paweł Wydra Jeziorak Chwałowice
Andrzej Oskroba Jeziorak Chwałowice
Adam Wójciak Kolejarz Knapy
Dominik Bajda LKS Tarnowska Wola
Adrian Gąsiorowski Radosan Radomyśl
49. 5 Damian Rup WISAN Skopanie
Marcin Korzonek Truck Kotowa Wola
Wojciech Malarz Koniczynka Ocice
Mariusz Pasztaleniec Jeziorak Chwałowice
Karol Brzuszek Ceramika Hadykówka
Krzysztof Durda Kolejarz Knapy
Krzysztof Ruła Kolejarz Knapy
Karol Zaliński LZS Jadachy
Jarosław Jaworski LZS Jadachy
Jarosław Torba Czarni Lipa
Tomasz Szwedo Czarni Lipa
Kamil Kańka LKS Tarnowska Wola
Brzeziński Jagiełło Pilchów
62. 4 Dawid Rzeźwicki WISAN Skopanie
Krzysztof Kubiak WISAN Skopanie
Adrian Idec Truck Kotowa Wola
Idec Truck Kotowa Wola
Łukasz Czernecki Truck Kotowa Wola
Piotr Turek Truck Kotowa Wola
Mateusz Bila Koniczynka Ocice
Artur Zając Unia Skowierzyn
Piotr Cąpała Sokół Sokolniki
Rafał Tarnowski Sokół Sokolniki
Dariusz Wolak Sokół Sokolniki
Grzegorz Wolan LZS Jadachy
Kamil Maciurzyński Radosan Radomyśl
75. 3 Wojciech Ciołek WISAN Skopanie
Marcin Stępień WISAN Skopanie
Mariusz Chwieja Truck Kotowa Wola
Dominik Ryznar Koniczynka Ocice
Łukasz Ordon Koniczynka Ocice
Jan Kołodziej Koniczynka Ocice
Bartłomiej Grądz OKS Wielowieś
Damian Stachowicz OKS Wielowieś
Paweł Puzio Łęg Kopcie
Mateusz Rębacz Sanna Zaklików
Krzysztof Koczwara Sanna Zaklików
Paweł Czerpak Jeziorak Chwałowice
Mateusz Mączka Unia Skowierzyn
Ryszard Madej Unia Skowierzyn
Szymon Turek Unia Skowierzyn
Przemysław Myszka Unia Skowierzyn
Maciąg Ceramika Hadykówka
Dariusz Ruła Kolejarz Knapy
Wojciech Nowak Sokół Sokolniki
Mateusz Rutyna Sokół Sokolniki
Zbigniew Zbyrad LZS Jadachy
Jacek Ziemiński Czarni Lipa
Radosław Goch Czarni Lipa
Jarosław Drzewi Czarni Lipa
Paweł Mach Czarni Lipa
Mateusz Plęs Czarni Lipa
Mariusz Rozmus LKS Tarnowska Wola
Adrian Chamera Jagiełło Pilchów
Tomasz Kawęcki Jagiełło Pilchów
Seweryn Gąsiorowski Radosan Radomyśl
Łukasz Środek Radosan Radomyśl
106. 2 Mateusz Jarosz WISAN Skopanie
Kacper Smykla WISAN Skopanie
Sławomir Partyka WISAN Skopanie
Piotr Bąba WISAN Skopanie
Wojciech Bednarz Truck Kotowa Wola
Rafał Wójcik Koniczynka Ocice
Łukasz Kruk OKS Wielowieś
Krzysztof Baran OKS Wielowieś
Konrad Kozłowski Sanna Zaklików
Tomasz Sobala Sanna Zaklików
Maciej Bzymek Sanna Zaklików
Patryk Gugała Sanna Zaklików
Paweł Nowiński Jeziorak Chwałowice
Kamil Wrzosek Unia Skowierzyn
Michał Dybus Unia Skowierzyn
Bogdan Stępień Ceramika Hadykówka
Dariusz Polek Kolejarz Knapy
Marcin Syska Kolejarz Knapy
Grzegorz Ruła Kolejarz Knapy
Ernest Czerwiński Sokół Sokolniki
Damian Różycki Sokół Sokolniki
Jerzy Grdeń LZS Jadachy
Krzysztof Tomczyk LZS Jadachy
Marcin Witkowski LZS Jadachy
Andrzej Hamera Czarni Lipa
Kamil Tryka Czarni Lipa
Akradiusz Chmura Czarni Lipa
Krzysztof Brzeziński Czarni Lipa
Jacek Wałek Czarni Lipa
Rafał Siudak LKS Tarnowska Wola
Jerzy Rębisz LKS Tarnowska Wola
Krzysztof Kuraś Jagiełło Pilchów
Artur Chciuk Radosan Radomyśl
Kamil Kiernicki Radosan Radomyśl
140. 1 Jacek Drożdzal WISAN Skopanie
Karol Korzonek Truck Kotowa Wola
Tomasz Komada Truck Kotowa Wola
Kamil Wanarski Koniczynka Ocice
Piotr Stadnicki Koniczynka Ocice
Michał Fąfara Koniczynka Ocice
Mateusz Ścipień Koniczynka Ocice
Stachowicz OKS Wielowieś
Tomasz Węglarz OKS Wielowieś
Andrzej Banasiak OKS Wielowieś
Dariusz Dziedzic OKS Wielowieś
Paweł Dul OKS Wielowieś
Paweł Łysoń OKS Wielowieś
Damian Żołdak Łęg Kopcie
Grzegorz Kapusta Łęg Kopcie
Kamil Konefał Łęg Kopcie
Damian Pruś Łęg Kopcie
Maksymilian Sudoł Łęg Kopcie
Paweł Skoczyński Sanna Zaklików
Tomasz Baran Sanna Zaklików
Sebastian Janicki Sanna Zaklików
Mariusz Tys Jeziorak Chwałowice
Rafał Suszek Jeziorak Chwałowice
Andrzej Majewski Jeziorak Chwałowice
Krystian Gąsiorowski Jeziorak Chwałowice
Paweł Kurkiewicz Jeziorak Chwałowice
Łukasz Tinc Jeziorak Chwałowice
Mączka Unia Skowierzyn
Karbowniczek Unia Skowierzyn
Bartłomiej Borowik Unia Skowierzyn
Damian Gajda Unia Skowierzyn
Damian Mokrzycki Ceramika Hadykówka
Hałka Ceramika Hadykówka
Kijowski Ceramika Hadykówka
Michał Mazur Kolejarz Knapy
Maciej Smykla Kolejarz Knapy
Marcin Rękas Sokół Sokolniki
Mariusz Wdowiak Sokół Sokolniki
Mateusz Łakwa Sokół Sokolniki
Marek Czerepak Sokół Sokolniki
Michał Gaweł LZS Jadachy
Sebastian Kowalik LZS Jadachy
Adam Durlak LZS Jadachy
Daniel Dul Czarni Lipa
Mariusz Torba Czarni Lipa
Marcin Samborski Czarni Lipa
Tomasz Tomczyk LKS Tarnowska Wola
Zieliński LKS Tarnowska Wola
Dariusz Gąsiorowski LKS Tarnowska Wola
Marcin Brzeziński Jagiełło Pilchów
Krawiec Jagiełło Pilchów
Dawid Wojciechowski Jagiełło Pilchów
Kęcki Jagiełło Pilchów
Karas Jagiełło Pilchów
Marcin Krawiec Jagiełło Pilchów
Krzysztof Buczek Radosan Radomyśl
Łukasz Koc Radosan Radomyśl
Damian Story Radosan Radomyśl
Dawid Kamiński Radosan Radomyśl
Krystian Zięba Radosan Radomyśl
Miłosz Maciurzyński Radosan Radomyśl
Jarosław Szelest Radosan Radomyśl

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej