Klasyfikacja strzelców

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Wojciech Sobiło 21 Olimpia Solo Pysznica
2 Paweł Kaczmarczyk 20 Bukowa Jastkowice
3 Piotr Młynarczyk 19 Olimpia Solo Pysznica
Kamil Partyka 19 Sokół Kamień
5 Piotr Sojecki 18 Sokół Nisko
6 Marcin Chmiel 16 OKS Wielowieś
7 Bartłomiej Łątka 15 KS Podwolina
Michał Szczepański 15 OKS Wielowieś
Marcin Szeser 15 Sokół Nisko
10 Dariusz Gąsiorowski 13 Orzeł Rudnik
Waldemar Kurasiewicz 13 Słowianin Grębów
Marcel Pędlowski 13 Orzeł Rudnik
13 Marcin Lis 12 WISAN Skopanie
Michał Serafin 12 Sokół Nisko
Mariusz Socha 12 Sokół Kamień
Krzysztof Wermiński 12 Słowianin Grębów
17 Łukasz Brzeziński 11 Bukowa Jastkowice
Szymon Rutyna 11 Słowianin Grębów
19 Łukasz Bajgierowicz 10 Olimpia Solo Pysznica
Mariusz Chaber 10 Sparta Jeżowe
Hubert Gielar 10 Sparta Jeżowe
Tomasz Rychel 10 Stal Gorzyce
Bartłomiej Schlage 10 Bukowa Jastkowice
24 Maciej Fietko 9 San Wrzawy
Michał Fietko 9 San Wrzawy
Dawid Latawiec 9 KP Zarzecze
27 Stanisław Bednarz 8 Sparta Jeżowe
Kamil Kobylarz 8 Sokół Nisko
Rafał Machowski 8 San Wrzawy
Piotr Niemiec 8 KP Zarzecze
Marcin Paprocki 8 LZS Zdziary
Jacek Partyka 8 Bukowa Jastkowice
Wojciech Piróg 8 Sokół Kamień
Jacek Rożek 8 OKS Wielowieś
Przemysław Stąporski 8 OKS Wielowieś
Tomasz Szewc 8 Sokół Nisko
Tomasz Świąder 8 Stal Gorzyce
38 Paweł Drach 7 OKS Wielowieś
Kamil Jaśkowski 7 Orzeł Rudnik
Tomasz Polek 7 WISAN Skopanie
Paweł Samek 7 Sokół Nisko
Radosław Wojtas 7 LZS Zdziary
43 Tomasz Bartnik 6 Sokół Kamień
Paweł Chmiel 6 San Kłyżów
Juliusz Cupak 6 Orzeł Rudnik
Karol Korzonek 6 Stal Gorzyce
Bartłomiej Madej 6 San Kłyżów
Dawid Mroczek 6 San Kłyżów
Konrad Pluta 6 WISAN Skopanie
Marcin Skoczylas 6 Orzeł Rudnik
Michał Stilger 6 San Wrzawy
Michał Uberman 6 Olimpia Solo Pysznica
Paweł Żarów 6 OKS Wielowieś
54 Przemysław Bednarz 5 Słowianin Grębów
Adam Cichoń 5 LZS Zdziary
Jakub Fietko 5 San Wrzawy
Łukasz Lasota 5 Słowianin Grębów
Mariusz Nowak 5 Strzelec Dąbrowica
Krzysztof Paduch 5 Strzelec Dąbrowica
Łukasz Smutek 5 LZS Zdziary
Antoni Ślusarczyk 5 KS Podwolina
62 Paweł Bajdas 4 Bukowa Jastkowice
Dawid Cichoń 4 Olimpia Solo Pysznica
Piotr Hetnar 4 KS Podwolina
Dariusz Jeż 4 LZS Zdziary
Piotr Kiełbowicz 4 Słowianin Grębów
Artur Lebioda 4 KP Zarzecze
Jacek Marut 4 KS Podwolina
Dariusz Młynarski 4 Orzeł Rudnik
Piotr Oczkowski 4 Sparta Jeżowe
Mariusz Rożnowski 4 Strzelec Dąbrowica
Grzegorz Słowik 4 Orzeł Rudnik
Sebastian Socha 4 Olimpia Solo Pysznica
Patryk Tur 4 Olimpia Solo Pysznica
Rafał Wojtak 4 Sokół Nisko
76 Kamil Bąk 3 San Kłyżów
Kamil Błażejowicz 3 Olimpia Solo Pysznica
Paweł Cichoń 3 LZS Zdziary
Igor Jabłoński 3 OKS Wielowieś
Daniel Kaczor 3 Strzelec Dąbrowica
Kamil Kędziora 3 WISAN Skopanie
Krzysztof Lis 3 WISAN Skopanie
Krzysztof Mikoś 3 Bukowa Jastkowice
Kamil Piziorski 3 KP Zarzecze
Damian Różycki 3 Stal Gorzyce
Damian Sałek 3 Bukowa Jastkowice
Jakub Siek 3 San Kłyżów
Maciej Siek 3 San Kłyżów
Piotr Skiba 3 KP Zarzecze
Karol Spas 3 OKS Wielowieś
Artur Szado 3 Olimpia Solo Pysznica
Wojciech Szul 3 Stal Gorzyce
Kamil Szwedo 3 Olimpia Solo Pysznica
Marcin Szymonik 3 KS Podwolina
Marcin Tkacz 3 Sokół Nisko
Witold Uzar 3 WISAN Skopanie
Krzysztof Wartoń 3 OKS Wielowieś
Przemysław Zając 3 Sokół Nisko
Adam Zelek 3 Sokół Nisko
Radosław Zylik 3 Orzeł Rudnik
101 Konrad Banach 2 Bukowa Jastkowice
Dariusz Bartnik 2 Bukowa Jastkowice
Szczepan Bartoszek 2 San Wrzawy
Marcin Drabik 2 KS Podwolina
Adam Drozd 2 Stal Gorzyce
Kamil Dybka 2 Olimpia Solo Pysznica
Wojciech Dziura 2 Olimpia Solo Pysznica
Damian Fila 2 KS Podwolina
Dariusz Hałka 2 Strzelec Dąbrowica
Mateusz Jarosz 2 WISAN Skopanie
Szymon Jarosz 2 San Kłyżów
Marcin Koleński 2 KS Podwolina
Bartosz Kozicki 2 Sokół Nisko
Marek Kulczycki 2 OKS Wielowieś
Łukasz Laskowski 2 San Wrzawy
Kamil Lebioda 2 KS Podwolina
Rafał Marek 2 Strzelec Dąbrowica
Kamil Michalski 2 Stal Gorzyce
Grzegorz Ortyl 2 Strzelec Dąbrowica
Piotr Piechniak 2 Olimpia Solo Pysznica
Mateusz Piędel 2 Sparta Jeżowe
Zbigniew Pluta 2 WISAN Skopanie
Jan Polek 2 Strzelec Dąbrowica
Daniel Sikora 2 KP Zarzecze
Konrad Smykla 2 Strzelec Dąbrowica
Tomasz Sołtysik 2 Bukowa Jastkowice
Hussain Sulaiman 2 San Kłyżów
Łukasz Szpojnarowicz 2 KP Zarzecze
Kamil Tarka 2 Bukowa Jastkowice
Tomasz Tofil 2 San Kłyżów
Kamil Urbanik 2 KS Podwolina
Sebastian Wdowiak 2 Sokół Nisko
Grzegorz Woźniak 2 Sokół Nisko
Łukasz Zieliński 2 Stal Gorzyce
Igor Zięba 2 LZS Zdziary
Kamil Żak 2 San Wrzawy
137 Kamil Bakalarczyk 1 Sparta Jeżowe
Hubert Bałata 1 Słowianin Grębów
Marcin Bąk 1 KP Zarzecze
Michał Bernaś 1 Stal Gorzyce
Mariusz Bryła 1 San Wrzawy
Szymon Butryn 1 Bukowa Jastkowice
Kamil Bzorek 1 Strzelec Dąbrowica
Piotr Drąg 1 San Kłyżów
Michał Dudek 1 Strzelec Dąbrowica
Paweł Durda 1 WISAN Skopanie
Mariusz Filip 1 Orzeł Rudnik
Bartłomiej Głowala 1 San Kłyżów
Łukasz Gorczyca 1 Słowianin Grębów
Andrzej Grabowski 1 KP Zarzecze
Marcin Grdeń 1 Strzelec Dąbrowica
Rafał Gruszczyk 1 Orzeł Rudnik
Krzysztof Hawrylak 1 Sokół Kamień
Marcin Hynowski 1 WISAN Skopanie
Maciej Jarosz 1 OKS Wielowieś
Grzegorz Kata 1 Sparta Jeżowe
Łukasz Kobylarz 1 KP Zarzecze
Wiktor Kobylarz 1 KS Podwolina
Jakub Koczot 1 Sokół Nisko
Szymon Kozyra 1 KP Zarzecze
Dawid Krasoń 1 Słowianin Grębów
Michał Krawiec 1 Bukowa Jastkowice
Łukasz Kruk 1 OKS Wielowieś
Krzysztof Kubiak 1 WISAN Skopanie
Marcin Kułaczkowski 1 Słowianin Grębów
Sylwester Kutyła 1 LZS Zdziary
Kamil Leśniowski 1 San Wrzawy
Krzysztof Maczuga 1 Sokół Nisko
Marcin Madej 1 KS Podwolina
Tomasz Małek 1 Sokół Nisko
Michał Mączka 1 Orzeł Rudnik
Mirosław Misiak 1 Sokół Kamień
Marcin Niedbała 1 Orzeł Rudnik
Jacek Orliński 1 Olimpia Solo Pysznica
Konrad Owanek 1 KP Zarzecze
Łukasz Pachla 1 LZS Zdziary
Grzegorz Pacholczak 1 Stal Gorzyce
Damian Pajor 1 LZS Zdziary
Szymon Piela 1 Sparta Jeżowe
Piotr Pięta 1 San Kłyżów
Adam Pliszka 1 San Kłyżów
Andrzej Pławiak 1 KS Podwolina
Rafał Poźniak 1 Orzeł Rudnik
Paweł Pruś 1 OKS Wielowieś
Maciej Rurak 1 Sokół Kamień
Marek Sadowicz 1 KP Zarzecze
Marcin Sanecki 1 Słowianin Grębów
Paweł Sapuła 1 Sokół Kamień
Marcin Skowroński 1 Bukowa Jastkowice
Krzysztof Skrzat 1 KP Zarzecze
Łukasz Socha 1 Sokół Kamień
Wojciech Socha 1 Sokół Kamień
Konrad Stawiarz 1 Stal Gorzyce
Jacek Stępień 1 Sokół Nisko
Maciej Stępień 1 WISAN Skopanie
Adrian Sulich 1 Orzeł Rudnik
Bartłomiej Szewc 1 Sparta Jeżowe
Marcin Szlęzak 1 WISAN Skopanie
Tomasz Szopa 1 Orzeł Rudnik
Jacek Szuba 1 KP Zarzecze
Łukasz Ścipień 1 Strzelec Dąbrowica
Łukasz Tabaka 1 Słowianin Grębów
Grzegorz Tofil 1 Olimpia Solo Pysznica
Dominik Turbiarz 1 Strzelec Dąbrowica
Wojciech Tyczyński 1 Sokół Nisko
Krzysztof Urbanik 1 LZS Zdziary
Łukasz Wilk 1 Słowianin Grębów
Patryk Wilk 1 Sokół Nisko
Przemysław Winiarski 1 Stal Gorzyce
Łukasz Wojtas 1 San Kłyżów
Piotr Wojtas 1 LZS Zdziary
Łukasz Wołoszyn 1 Orzeł Rudnik
Grzegorz Zieliński 1 Bukowa Jastkowice

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej