Klasyfikacja strzelców

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Wojciech Sobiło 32 Olimpia Solo Pysznica
2 Paweł Kaczmarczyk 30 Bukowa Jastkowice
3 Krystian Szostak 22 Rotunda Krzeszów
4 Michał Fietko 21 San Wrzawy
Dawid Gnatek 21 Unia Nowa Sarzyna
Marcin Paprocki 21 LZS Zdziary
7 Karol Korzonek 17 Stal Gorzyce
Mariusz Socha 17 Sokół Kamień
9 Marcel Pędlowski 16 Orzeł Rudnik
Kacper Piechniak 16 Orzeł Rudnik
11 Marcin Chmiel 14 OKS Wielowieś
Piotr Młynarczyk 14 Wichry Rzeczyca Długa
Przemysław Stąporski 14 OKS Wielowieś
14 Waldemar Kurasiewicz 13 Słowianin Grębów
Bartłomiej Łątka 13 KS Podwolina
16 Patryk Brzeski 12 Stal Gorzyce
Maciej Fietko 12 San Wrzawy
Jacek Partyka 12 Bukowa Jastkowice
Tomasz Polek 12 WISAN Skopanie
20 Łukasz Borowski 11 OKS Wielowieś
Sylwester Malinowski 11 Unia Skowierzyn
Piotr Niemiec 11 Sparta Jeżowe
Kamil Partyka 11 Sokół Kamień
Michał Szczepański 11 OKS Wielowieś
25 Łukasz Bajgierowicz 10 Olimpia Solo Pysznica
Jarosław Dziadura 10 Sparta Jeżowe
Arkadiusz Klocek 10 Unia Nowa Sarzyna
28 Jakub Fietko 9 San Wrzawy
Mateusz Piędel 9 Sparta Jeżowe
Wojciech Piróg 9 Sokół Kamień
Łukasz Socha 9 Sokół Kamień
32 Dariusz Bartnik 8 Bukowa Jastkowice
Stanisław Bednarz 8 Sparta Jeżowe
Mateusz Kusiński 8 Wichry Rzeczyca Długa
Wojciech Samko 8 Rotunda Krzeszów
Piotr Sobiło 8 Sokół Kamień
Marcin Szlęzak 8 WISAN Skopanie
Konrad Tokarski 8 Wichry Rzeczyca Długa
Radosław Wojtas 8 LZS Zdziary
40 Krystian Błajda 7 Unia Nowa Sarzyna
Juliusz Cupak 7 Sparta Jeżowe
Marcin Drabik 7 KS Podwolina
Rafał Machowski 7 San Wrzawy
Konrad Pluta 7 WISAN Skopanie
Krystian Sarzyński 7 Rotunda Krzeszów
46 Paweł Bajdas 6 Bukowa Jastkowice
Przemysław Bednarz 6 Słowianin Grębów
Łukasz Brzeziński 6 Bukowa Jastkowice
Adam Cichoń 6 LZS Zdziary
Wojciech Dziura 6 Olimpia Solo Pysznica
Dariusz Gąsiorowski 6 KS Podwolina
Łukasz Lasota 6 Unia Skowierzyn
Kacper Markut 6 Wichry Rzeczyca Długa
Piotr Piechniak 6 Orzeł Rudnik
Damian Sałek 6 Bukowa Jastkowice
Patryk Tur 6 Olimpia Solo Pysznica
Krzysztof Urbanik 6 LZS Zdziary
Jakub Waliłko 6 Unia Nowa Sarzyna
Krzysztof Wermiński 6 Słowianin Grębów
60 Dawid Bieńkowski 5 Unia Nowa Sarzyna
Mariusz Chaber 5 Sparta Jeżowe
Rafał Fil 5 Unia Nowa Sarzyna
Marcin Gagat 5 Orzeł Rudnik
Rafał Gruszczyk 5 LZS Zdziary
Krzysztof Haliniak 5 Wichry Rzeczyca Długa
Grzegorz Pacholczak 5 Stal Gorzyce
Tomasz Rychel 5 Stal Gorzyce
Sebastian Surma 5 Unia Skowierzyn
Tomasz Świąder 5 Stal Gorzyce
Marcin Warchoł 5 Słowianin Grębów
Artur Zając 5 Unia Skowierzyn
72 Tomasz Bartnik 4 Bukowa Jastkowice
Kamil Błażejowicz 4 Olimpia Solo Pysznica
Paweł Durda 4 WISAN Skopanie
Piotr Gardy 4 Unia Skowierzyn
Dawid Latawiec 4 Wichry Rzeczyca Długa
Marcin Pieróg 4 Unia Nowa Sarzyna
Krzysztof Podolski 4 Wichry Rzeczyca Długa
Dawid Rzeźwicki 4 WISAN Skopanie
Marcin Skoczylas 4 Orzeł Rudnik
Grzegorz Słowik 4 Orzeł Rudnik
Andrzej Sobota 4 Unia Nowa Sarzyna
Sebastian Socha 4 Olimpia Solo Pysznica
Kamil Tarka 4 Bukowa Jastkowice
Łukasz Wilk 4 Słowianin Grębów
Paweł Ziółkowski 4 Stal Gorzyce
87 Radosław Fąfara 3 Rotunda Krzeszów
Wojciech Filip 3 Unia Nowa Sarzyna
Wiktor Gajda 3 San Wrzawy
Korneliusz Górniak 3 Orzeł Rudnik
Dawid Krasoń 3 Słowianin Grębów
Kamil Lebioda 3 KS Podwolina
Marcin Lis 3 WISAN Skopanie
Przemysław Myszka 3 Unia Skowierzyn
Jacek Orliński 3 Olimpia Solo Pysznica
Krzysztof Skrzat 3 Sparta Jeżowe
Kacper Smykla 3 WISAN Skopanie
Mateusz Stelmach 3 Wichry Rzeczyca Długa
Łukasz Stręciwilk 3 Słowianin Grębów
Łukasz Tabaka 3 Słowianin Grębów
Michał Uberman 3 Olimpia Solo Pysznica
Wojciech Urbanik 3 LZS Zdziary
103 Kamil Bakalarczyk 2 Sparta Jeżowe
Hubert Bałata 2 Słowianin Grębów
Michał Bernaś 2 Stal Gorzyce
Artur Blajda 2 Unia Nowa Sarzyna
Jakub Czelej 2 Orzeł Rudnik
Marek Drozd 2 Sparta Jeżowe
Bartłomiej Furdyna 2 WISAN Skopanie
Jacek Gielar 2 Sparta Jeżowe
Marcin Hynowski 2 WISAN Skopanie
Artur Kanios 2 OKS Wielowieś
Marcin Kułaczkowski 2 Słowianin Grębów
Konrad Loch 2 Unia Skowierzyn
Grzegorz Ludian 2 Bukowa Jastkowice
Krystian Madej 2 Bukowa Jastkowice
Jacek Marut 2 KS Podwolina
Krzysztof Partyka 2 Rotunda Krzeszów
Patryk Pękala 2 Orzeł Rudnik
Szczepan Piela 2 Sparta Jeżowe
Kamil Piziorski 2 Sokół Kamień
Karol Poradka 2 Unia Nowa Sarzyna
Radosław Proc 2 Olimpia Solo Pysznica
Paweł Pruś 2 OKS Wielowieś
Tomasz Przewożnik 2 Orzeł Rudnik
Szymon Rutyna 2 Słowianin Grębów
Łukasz Smutek 2 LZS Zdziary
Grzegorz Socha 2 Sokół Kamień
Karol Spas 2 OKS Wielowieś
Mateusz Szypuła 2 Orzeł Rudnik
Kacper Tarnawski 2 Orzeł Rudnik
Michał Wawryszuk 2 Orzeł Rudnik
Przemysław Zając 2 Unia Skowierzyn
Jarosław Zych 2 WISAN Skopanie
Paweł Żarów 2 OKS Wielowieś
136 Kamil Bielak 1 Unia Nowa Sarzyna
Jarosław Bielecki 1 Rotunda Krzeszów
Adam Chudzik 1 Sparta Jeżowe
Dawid Cichoń 1 Olimpia Solo Pysznica
Paweł Cichoń 1 LZS Zdziary
Rafał Czubat 1 Sokół Kamień
Michał Dudek 1 Stal Gorzyce
Dariusz Dziedzic 1 OKS Wielowieś
Hubert Gielar 1 Sparta Jeżowe
Sylwester Grudysz 1 Rotunda Krzeszów
Daniel Guściora 1 Rotunda Krzeszów
Łukasz Gwóźdź 1 Orzeł Rudnik
Krzysztof Hawrylak 1 Sokół Kamień
Piotr Hetnar 1 KS Podwolina
Kamil Idec 1 Stal Gorzyce
Przemysław Kachno 1 San Wrzawy
Grzegorz Kata 1 Sparta Jeżowe
Piotr Kawęcki 1 Unia Skowierzyn
Kamil Kędziora 1 WISAN Skopanie
Łukasz Kida 1 Sokół Kamień
Wiktor Kobylarz 1 KS Podwolina
Marcin Koleński 1 KS Podwolina
Adrian Kowal 1 KS Podwolina
Krystian Krawiec 1 Sparta Jeżowe
Michał Krawiec 1 Bukowa Jastkowice
Piotr Krawiec 1 Olimpia Solo Pysznica
Łukasz Kruk 1 OKS Wielowieś
Krzysztof Kubiak 1 WISAN Skopanie
Marek Kulczycki 1 OKS Wielowieś
Mateusz Kuszaj 1 WISAN Skopanie
Łukasz Laskowski 1 San Wrzawy
Kamil Leśniowski 1 San Wrzawy
Wojciech Lis 1 WISAN Skopanie
Krzysztof Litocha 1 Stal Gorzyce
Mateusz Łakwa 1 Unia Skowierzyn
Marcin Madej 1 KS Podwolina
Ryszard Madej 1 Unia Skowierzyn
Kamil Michalski 1 Stal Gorzyce
Arkadiusz Mielnik 1 Rotunda Krzeszów
Wojciech Mucha 1 Orzeł Rudnik
Łukasz Nieckula 1 WISAN Skopanie
Kacper Ozga 1 WISAN Skopanie
Łukasz Pachla 1 LZS Zdziary
Andrzej Pławiak 1 Olimpia Solo Pysznica
Prarat 1 San Wrzawy
Konrad Rak 1 Słowianin Grębów
Wojciech Rojcewicz 1 Rotunda Krzeszów
Robert Rutyna 1 Słowianin Grębów
Marcin Sanecki 1 Słowianin Grębów
Daniel Siuzdak 1 Unia Nowa Sarzyna
Damian Skakuj 1 Rotunda Krzeszów
Paweł Słonina 1 Sokół Kamień
Adrian Smutek 1 LZS Zdziary
Krzysztof Spyrka 1 LZS Zdziary
Przemysław Stańkowski 1 Bukowa Jastkowice
Łukasz Startek 1 LZS Zdziary
Konrad Stawiarz 1 Stal Gorzyce
Bartłomiej Szewc 1 Sparta Jeżowe
Konrad Szewc 1 Słowianin Grębów
Tomasz Szopa 1 Orzeł Rudnik
Leszek Szwedo 1 OKS Wielowieś
Antoni Ślusarczyk 1 KS Podwolina
Tomasz Telka 1 Słowianin Grębów
Wojciech Tofil 1 Wichry Rzeczyca Długa
Marcin Tokarczyk 1 Bukowa Jastkowice
Dawid Urban 1 Unia Nowa Sarzyna
Kamil Urbanik 1 KS Podwolina
Mariusz Urbanik 1 Sparta Jeżowe
Witold Uzar 1 WISAN Skopanie
Damian Waliłko 1 Rotunda Krzeszów
Paweł Wrona 1 Stal Gorzyce
Konrad Wrzosek 1 Unia Skowierzyn
Łukasz Zieliński 1 Stal Gorzyce
Piotr Zielonka 1 Rotunda Krzeszów
Tomasz Ziomek 1 Unia Skowierzyn

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej