Data Gospodarz Wynik Gość Kolejka
19.07.2014, 17:00 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 6:3
(1:2)
WISAN Skopanie Sparing 1
25.07.2014, 18:00 Koprzywianka Koprzywnica 3:2
(2:1)
WISAN Skopanie Sparing 2
03.08.2014, 11:00 WISAN Skopanie 2:6
(2:3)
LZS Samborzec Sparing 3
10.08.2014, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 1:1
(0:1)
WISAN Skopanie Kolejka 1
14.08.2014, 18:00 WISAN Skopanie 2:3
(1:3)
Słowianin Grębów Kolejka 2
17.08.2014, 18:00 Orzeł Rudnik 0:0
(0:0)
WISAN Skopanie Kolejka 3
23.08.2014, 17:00 WISAN Skopanie 3:2
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica Kolejka 4
31.08.2014, 16:00 Sokół Kamień 3:3
(1:2)
WISAN Skopanie Kolejka 5
03.09.2014, 16:30 Łęg Stany 1:1 WISAN Skopanie II runda
06.09.2014, 16:30 WISAN Skopanie 0:0
(0:0)
ŁKS Łowisko Kolejka 6
14.09.2014, 11:00 Stal II Stalowa Wola 3:0
(2:0)
WISAN Skopanie Kolejka 7
21.09.2014, 16:00 WISAN Skopanie 1:1
(0:0)
OKS Mokrzyszów Kolejka 8
24.09.2014, 16:00 San Wrzawy 0:2
(0:1)
WISAN Skopanie 1/8 finału
28.09.2014, 16:00 Sokół Sokolniki 3:0
(wo)
WISAN Skopanie Kolejka 9
04.10.2014, 15:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
Stal Gorzyce Kolejka 10
12.10.2014, 15:00 Sparta Jeżowe 1:2
(0:0)
WISAN Skopanie Kolejka 11
15.10.2014, 15:30 WISAN Skopanie 3:3
(1:0)
Słowianin Grębów 1/4 finału
18.10.2014, 15:00 WISAN Skopanie 3:1
(1:0)
LZS Zdziary Kolejka 12
26.10.2014, 12:00 San Wrzawy 2:2
(0:1)
WISAN Skopanie Kolejka 13
31.10.2014, 14:30 WISAN Skopanie 1:1
(0:0)
Unia Skowierzyn Kolejka 14
09.11.2014, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(0:0)
WISAN Skopanie Kolejka 15
15.11.2014, 13:00 WISAN Skopanie 3:0
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna 1/2 finału
08.02.2015, 12:00 Transdźwig Stale 1:1
(0:0)
WISAN Skopanie Sparing 4
14.02.2015, 13:30 Stal Mielec (juniorzy) 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie Sparing 5
22.02.2015, 10:30 Siarka Tarnobrzeg (juniorzy) 2:5
(1:4)
WISAN Skopanie Sparing 6
07.03.2015, 14:00 WISAN Skopanie 1:3
(1:1)
Koprzywianka Koprzywnica Sparing 7
15.03.2015, 12:00 WISAN Skopanie 3:1
(0:1)
Stal Gorzyce Sparing 8
21.03.2015, 10:30 WISAN Skopanie 6:0
(2:0)
OKS Mokrzyszów Sparing 9
28.03.2015, 15:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
Wichry Rzeczyca Długa Kolejka 16
04.04.2015, 14:00 Słowianin Grębów 3:0
(1:0)
WISAN Skopanie Kolejka 17
11.04.2015, 16:00 WISAN Skopanie 2:3
(1:1)
Orzeł Rudnik Kolejka 18
19.04.2015, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 2:1
(0:0)
WISAN Skopanie Kolejka 19
25.04.2015, 16:00 WISAN Skopanie 3:1
(0:1)
Sokół Kamień Kolejka 20
30.04.2015, 17:00 ŁKS Łowisko 1:1
(1:0)
WISAN Skopanie Kolejka 21
03.05.2015, 16:00 WISAN Skopanie 1:2
(0:1)
Stal II Stalowa Wola Kolejka 22
06.05.2015, 17:00 Sokół Sokolniki 1:2
(1:1)
WISAN Skopanie Finał
10.05.2015, 16:00 OKS Mokrzyszów 0:3
(0:1)
WISAN Skopanie Kolejka 23
13.05.2015, 17:00 WISAN Skopanie 1:0
(0:0)
Cosmos Nowotaniec Półfinal (wojewódzki)
17.05.2015, 14:00 WISAN Skopanie 0:1
(0:1)
Sokół Sokolniki Kolejka 24
23.05.2015, 15:00 Stal Gorzyce 0:2
(0:2)
WISAN Skopanie Kolejka 25
27.05.2015, 17:00 WISAN Skopanie 0:2
(0:0)
Resovia Finał (wojewódzki) #1
30.05.2015, 17:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:0)
Sparta Jeżowe Kolejka 26
04.06.2015, 16:00 LZS Zdziary 4:0
(2:0)
WISAN Skopanie Kolejka 27
07.06.2015, 14:00 WISAN Skopanie 1:0
(0:0)
San Wrzawy Kolejka 28
10.06.2015, 17:00 Resovia 4:0
(2:0)
WISAN Skopanie Finał (wojewódzki) #2
14.06.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 2:0
(1:0)
WISAN Skopanie Kolejka 29
21.06.2015, 16:00 WISAN Skopanie 3:3
(1:3)
Unia Nowa Sarzyna Kolejka 30

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej