Klasyfikacja strzelców

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Wojciech Sobiło 37 Olimpia Solo Pysznica
2 Dawid Gnatek 27 Unia Nowa Sarzyna
3 Dariusz Gąsiorowski 18 Orzeł Rudnik
Mariusz Socha 18 Sokół Kamień
5 Marcin Szeser 16 Sokół Sokolniki
6 Piotr Gardy 15 Unia Skowierzyn
Przemysław Stąporski 15 Słowianin Grębów
8 Maciej Fietko 13 San Wrzawy
Michał Fietko 13 San Wrzawy
Michał Michałek 13 Stal II Stalowa Wola
Marcin Skoczylas 13 Orzeł Rudnik
12 Wojciech Filip 12 Unia Nowa Sarzyna
Marcin Paprocki 12 LZS Zdziary
Tomasz Polek 12 WISAN Skopanie
15 Waldemar Kurasiewicz 11 Sokół Sokolniki
Jan Marciniak 11 ŁKS Łowisko
17 Stanisław Bednarz 10 Sokół Sokolniki
Piotr Sojecki 10 Stal Gorzyce
Przemysław Zając 10 Unia Skowierzyn
20 Arkadiusz Klocek 9 Unia Nowa Sarzyna
Michał Szczepański 9 Słowianin Grębów
Tomasz Świąder 9 Stal Gorzyce
23 Rafał Machowski 8 San Wrzawy
Marcel Pędlowski 8 Orzeł Rudnik
Konrad Tokarski 8 Sparta Jeżowe (3), Olimpia Solo Pysznica (5)
Krzysztof Urbanik 8 LZS Zdziary
Piotr Wojtas 8 LZS Zdziary
28 Kamil Błażejowicz 7 Olimpia Solo Pysznica
Jakub Fietko 7 San Wrzawy
Michał Mistrzyk 7 Stal II Stalowa Wola
Tomasz Osipa 7 ŁKS Łowisko
Mateusz Surdy 7 Stal Gorzyce
Marcin Szlęzak 7 WISAN Skopanie
Tomasz Szopa 7 Orzeł Rudnik
Łukasz Wilk 7 Słowianin Grębów
Marcin Zygmunt 7 Wichry Rzeczyca Długa
37 Adam Cichoń 6 LZS Zdziary
Kamil Guściora 6 OKS Mokrzyszów
Dawid Kałat 6 Stal II Stalowa Wola
Piotr Kawęcki 6 Unia Skowierzyn
Karol Korzonek 6 Stal Gorzyce
Piotr Niemiec 6 Sparta Jeżowe
Andrzej Sobota 6 Unia Nowa Sarzyna
Marcin Stępień 6 OKS Mokrzyszów
Krzysztof Wermiński 6 Sokół Sokolniki (3), Stal Gorzyce (3)
46 Krystian Błajda 5 Unia Nowa Sarzyna
Wojciech Bożek 5 OKS Mokrzyszów
Bartłomiej Butryn 5 Wichry Rzeczyca Długa
Mariusz Chaber 5 Sparta Jeżowe
Adam Kusiak 5 ŁKS Łowisko
Patryk Kwaśniak 5 Unia Nowa Sarzyna
Łukasz Pachla 5 LZS Zdziary
Marcin Pietrucha 5 Stal Gorzyce
Krzysztof Podolski 5 Wichry Rzeczyca Długa
Jacek Rożek 5 Słowianin Grębów
Dawid Rzeźwicki 5 WISAN Skopanie
Łukasz Socha 5 Sokół Kamień
Artur Szado 5 Olimpia Solo Pysznica
Mateusz Trędota 5 Unia Nowa Sarzyna
Patryk Tur 5 Stal II Stalowa Wola
61 Juliusz Cupak 4 Sparta Jeżowe
Mateusz Farian 4 OKS Mokrzyszów
Marcin Kułaczkowski 4 Słowianin Grębów
Łukasz Lasota 4 Unia Skowierzyn
Marcin Lis 4 WISAN Skopanie
Tomasz Malicki 4 OKS Mokrzyszów
Arkadiusz Nowak 4 Sokół Sokolniki
Grzegorz Pacholczak 4 Stal Gorzyce
Damian Paprocki 4 Sokół Sokolniki
Marcin Pieróg 4 Unia Nowa Sarzyna
Konrad Rak 4 Słowianin Grębów
Mateusz Sanek 4 Wichry Rzeczyca Długa
Tomasz Szarowski 4 Sokół Kamień
Przemysław Winiarski 4 Stal Gorzyce
Radosław Zylik 4 Sokół Sokolniki
76 Krzysztof Bajek 3 Sokół Kamień
Łukasz Bajgierowicz 3 Olimpia Solo Pysznica
Kamil Bielak 3 Unia Nowa Sarzyna
Jarosław Dziadura 3 Sparta Jeżowe
Bartłomiej Furdyna 3 WISAN Skopanie
Paweł Giel 3 Stal II Stalowa Wola
Krystian Grabowski 3 Sokół Sokolniki
Paweł Kazio 3 Stal II Stalowa Wola
Marcin Klimek 3 ŁKS Łowisko
Grzegorz Kowal 3 Sokół Sokolniki
Dawid Krasoń 3 Słowianin Grębów
Bartosz Leśniowski 3 Stal Gorzyce
Mateusz Leśniowski 3 Stal Gorzyce
Wojciech Mucha 3 Orzeł Rudnik
Konrad Mulawka 3 Olimpia Solo Pysznica
Patryk Olko 3 Sokół Kamień
Wojciech Piróg 3 Sokół Kamień
Krystian Radomski 3 ŁKS Łowisko
Radosław Rogowski 3 Olimpia Solo Pysznica (1), Sokół Kamień (2)
Jakub Rzepiela 3 Słowianin Grębów
Marian Sarzyński 3 Stal II Stalowa Wola
Paweł Skórski 3 Stal II Stalowa Wola
Łukasz Tabaka 3 Sokół Sokolniki
Tomasz Telka 3 Słowianin Grębów
Radosław Wojtas 3 LZS Zdziary
Krystian Wrona 3 Stal II Stalowa Wola
102 Przemysław Bednarz 2 Słowianin Grębów
Michał Bernaś 2 Stal Gorzyce
Sebastian Bieńko 2 Sokół Sokolniki
Łukasz Bożek 2 Sokół Sokolniki
Michał Broda 2 San Wrzawy
Patryk Brzeski 2 Stal Gorzyce
Piotr Cąpała 2 Sokół Sokolniki
Daniel Chowaniec 2 Sparta Jeżowe
Adam Chudzik 2 Sparta Jeżowe
Dawid Cichoń 2 Orzeł Rudnik
Paweł Cichoń 2 LZS Zdziary
Marcin Drabik 2 Słowianin Grębów
Mateusz Florek 2 Unia Nowa Sarzyna
Jacek Gielar 2 Sparta Jeżowe
Krzysztof Haliniak 2 Wichry Rzeczyca Długa (0), Olimpia Solo Pysznica (1), OKS Mokrzyszów (1)
Dawid Iskra 2 Orzeł Rudnik
Igor Jabłoński 2 Słowianin Grębów
Tomasz Kaczkowski 2 Olimpia Solo Pysznica
Piotr Krawiec 2 Olimpia Solo Pysznica
Mariusz Kruk 2 Sokół Sokolniki
Paweł Maleszyk 2 Wichry Rzeczyca Długa
Sylwester Malinowski 2 Unia Skowierzyn
Bartłomiej Markut 2 Wichry Rzeczyca Długa
Kacper Markut 2 Wichry Rzeczyca Długa
Piotr Micek 2 Sokół Kamień
Oskar Miler 2 Unia Skowierzyn
Przemysław Myszka 2 Unia Skowierzyn
Bartłomiej Panek 2 San Wrzawy
Damian Panek 2 San Wrzawy
Sebastian Pieróg 2 Orzeł Rudnik
Tomasz Płonka 2 Stal II Stalowa Wola
Damian Prarat 2 OKS Mokrzyszów
Tomasz Rychel 2 Stal Gorzyce
Kamil Samołyk 2 Stal II Stalowa Wola
Patryk Siudak 2 Stal II Stalowa Wola
Jacek Sołtykiewicz 2 OKS Mokrzyszów
Daniel Stachnik 2 ŁKS Łowisko
Łukasz Startek 2 LZS Zdziary
Kamil Szwedo 2 Olimpia Solo Pysznica
Mikołaj Tabor 2 Sparta Jeżowe
Grzegorz Tofil 2 Olimpia Solo Pysznica
Patryk Tur 2 Olimpia Solo Pysznica
Michał Uberman 2 Olimpia Solo Pysznica
Piotr Urbanik 2 Stal II Stalowa Wola
Wojciech Urbanik 2 LZS Zdziary
Witold Uzar 2 WISAN Skopanie
Marcin Warchoł 2 Słowianin Grębów
Paweł Wierzgacz 2 Stal Gorzyce
Rafał Woś 2 Unia Skowierzyn
Paweł Wydro 2 Sokół Kamień
Artur Zając 2 Unia Skowierzyn
Michał Żerdecki 2 Stal II Stalowa Wola
Przemysław Żmuda 2 Stal II Stalowa Wola
155 Mateusz Argasiński 1 Stal II Stalowa Wola
Adrian Bartkiewicz 1 Stal II Stalowa Wola
Szczepan Bartoszek 1 San Wrzawy
Bartłomiej Bąk 1 Stal II Stalowa Wola
Łukasz Bizior 1 Orzeł Rudnik
Mateusz Brania 1 OKS Mokrzyszów
Mariusz Bryła 1 San Wrzawy
Dariusz Budziło 1 Wichry Rzeczyca Długa
Marcin Butryn 1 Wichry Rzeczyca Długa
Mateusz Chajdaś 1 Wichry Rzeczyca Długa
Łukasz Chapuła 1 Orzeł Rudnik
Dawid Cholewa 1 Stal II Stalowa Wola
Dominik Chowaniec 1 Sokół Kamień
Damian Czerwonka 1 Stal Gorzyce
Mateusz Dobrzyński 1 Wichry Rzeczyca Długa
Michał Dudek 1 Stal Gorzyce
Paweł Durda 1 WISAN Skopanie
Rafał Fil 1 Unia Nowa Sarzyna
Krystian Gil 1 Sparta Jeżowe
Rafał Gruszczyk 1 LZS Zdziary
Marcin Hynowski 1 WISAN Skopanie
Konrad Janowski 1 OKS Mokrzyszów
Mateusz Jarosz 1 WISAN Skopanie
Paweł Kasak 1 Sokół Sokolniki
Piotr Kloc 1 Stal II Stalowa Wola
Damian Kmieć 1 Orzeł Rudnik
Danko Kovacević 1 Stal II Stalowa Wola
Mateusz Koza 1 Orzeł Rudnik
Krzysztof Kubiak 1 WISAN Skopanie
Marcin Kulec 1 Unia Nowa Sarzyna
Michał Kułaga 1 OKS Mokrzyszów
Mateusz Kusiński 1 Wichry Rzeczyca Długa
Łukasz Laskowski 1 San Wrzawy
Wojciech Lis 1 WISAN Skopanie
Konrad Loch 1 San Wrzawy
Michał Łuciów 1 OKS Mokrzyszów
Michał Madej 1 Unia Nowa Sarzyna
Krzysztof Małysa 1 Sparta Jeżowe
Karol Markut 1 Wichry Rzeczyca Długa
Bryan Mierzwa 1 Orzeł Rudnik
Marek Mierzwa 1 Unia Nowa Sarzyna
Łukasz Mika 1 LZS Zdziary
Radosław Mikołajczak 1 Stal II Stalowa Wola
Kamil Nizioł 1 ŁKS Łowisko
Łukasz Obara 1 WISAN Skopanie
Tomasz Olko 1 ŁKS Łowisko
Patryk Ożóg 1 ŁKS Łowisko
Damian Pajor 1 LZS Zdziary
Rafał Paleń 1 Wichry Rzeczyca Długa
Kamil Piziorski 1 Sokół Kamień
Konrad Pluta 1 WISAN Skopanie
Szymon Rutyna 1 Słowianin Grębów
Robert Rzepiela 1 OKS Mokrzyszów
Mariusz Sagan 1 Sparta Jeżowe
Kacper Siudak 1 Stal II Stalowa Wola
Przemysław Siudak 1 Sparta Jeżowe
Grzegorz Słonina 1 Sokół Kamień
Piotr Sobiło 1 Sokół Kamień (1), Sokół Sokolniki (0)
Sebastian Socha 1 Olimpia Solo Pysznica
Michał Soja 1 Stal II Stalowa Wola
Karol Spas 1 Słowianin Grębów
Przemysław Stelmach 1 Stal II Stalowa Wola
Łukasz Stępień 1 Unia Nowa Sarzyna
Sebastian Surma 1 Unia Skowierzyn
Zbigniew Syguła 1 Stal Gorzyce
Piotr Szewczyk 1 Stal II Stalowa Wola
Mariusz Szwedo 1 Olimpia Solo Pysznica
Tomasz Tabor 1 Sparta Jeżowe
Wojciech Ulawski 1 Sokół Sokolniki
Michał Węglarz 1 ŁKS Łowisko
Marcin Węgliński 1 LZS Zdziary
Krzysztof Wierny 1 Wichry Rzeczyca Długa
Jan Wilczek 1 ŁKS Łowisko
Tomasz Wilk 1 ŁKS Łowisko
Kamil Wojtowicz 1 Orzeł Rudnik
Jarosław Zych 1 WISAN Skopanie

Sponsorzy

  • WISAN S.A
FABRYKA FIRANEK
  • Gmina
Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska
Spółdzielnia
Mieszkaniowa
  • Trans
Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • Komator
Materiały budowlane
  • Zakład Usługowo-Remontowy „PAVO”

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej