Klasyfikacja strzelców

 
 
# Imię i nazwisko Ilość bramek Drużyna
1. Mateusz Leśniowski 34 Stal Gorzyce
2. Łukasz Kobylarz 25 Unia Nowa Sarzyna, KP Zarzecze
3. Dawid Gnatek 22 Unia Nowa Sarzyna
4. Dariusz Gąsiorowski 20 Orzeł Rudnik
5. Maciej Fietko 16 San Wrzawy
Wojciech Filip 16 Unia Nowa Sarzyna
Wojciech Sobiło 16 Olimpia Solo Pysznica
Przemysław Stąporski 16 Słowianin Grębów
9. Piotr Wojtas 15 LZS Zdziary
10. Arkadiusz Dąbek 14 Pogoń Leżajsk
11. Tomasz Świąder 13 Stal Gorzyce
12. Adrian Kozłowski 12 Olimpia Solo Pysznica
Andrzej Oskroba 12 Jeziorak Chwałowice
Krzysztof Oźga 12 Jeziorak Chwałowice
Marcin Pietrucha 12 Stal Gorzyce
16. Michał Mistrzyk 11 Stal II Stalowa Wola
Marcel Pędlowski 11 Orzeł Rudnik
18. Juliusz Cupak 10 LZS Zdziary
Michał Fietko 10 San Wrzawy
Jakub Jędrzejewski 10 Jeziorak Chwałowice
Jacek Rożek 10 Słowianin Grębów
22. Mateusz Florek 9 Unia Nowa Sarzyna
Piotr Sojecki 9 Stal Gorzyce
Michał Szczepański 9 Słowianin Grębów
Przemysław Zając 9 Unia Skowierzyn
26. Mateusz Farian 8 Transdźwig Stale, OKS Mokrzyszów
Grzegorz Kłak 8 Pogoń Leżajsk
Mariusz Socha 8 Sokół Kamień
Jacek Szuba 8 KP Zarzecze
Radosław Wojtas 8 LZS Zdziary
31. Krzysztof Bigas 7 Unia Nowa Sarzyna
Krystian Błajda 7 Unia Nowa Sarzyna
Paweł Dziuba 7 OKS Mokrzyszów
Piotr Kawęcki 7 Unia Skowierzyn
Piotr Micek 7 Sokół Kamień
Grzegorz Pacholczak 7 Stal Gorzyce
Marcin Paprocki 7 LZS Zdziary
Marcin Stępień 7 Transdźwig Stale, OKS Mokrzyszów
Artur Szado 7 Olimpia Solo Pysznica
Tomasz Telka 7 Słowianin Grębów
Krzysztof Urbanik 7 LZS Zdziary
Rafał Woś 7 Unia Skowierzyn
43. Stanisław Bednarz 6 Sokół Kamień
Grzegorz Czarniecki 6 Pogoń Leżajsk
Karol Korzonek 6 Stal Gorzyce
Kamil Kusy 6 Unia Nowa Sarzyna
Patryk Kwaśniak 6 Unia Nowa Sarzyna
Bartosz Leśniowski 6 Stal Gorzyce
Dawid Przezak 6 Stal II Stalowa Wola
Marcin Serafin 6 WISAN Skopanie
Marcin Szlęzak 6 WISAN Skopanie
52. Jakub Fietko 5 San Wrzawy
Piotr Gilar 5 Olimpia Solo Pysznica
Marcin Koleński 5 Orzeł Rudnik
Marcin Kowalski 5 Stal II Stalowa Wola
Adam Kozyra 5 KP Zarzecze
Michał Kułaga 5 OKS Mokrzyszów
Łukasz Lasota 5 Unia Skowierzyn
Robert Leja 5 Pogoń Leżajsk
Sylwester Malinowski 5 Unia Skowierzyn
Metenka Nazar 5 Sokół Kamień
62. Łukasz Bajgierowicz 4 Olimpia Solo Pysznica
Piotr Bubiłek 4 Pogoń Leżajsk
Adam Cichoń 4 LZS Zdziary
Arkadiusz Drożdżal 4 Pogoń Leżajsk
Rafał Dudek 4 KP Zarzecze
Piotr Krawczyk 4 Sokół Kamień
Krzysztof Kubiak 4 WISAN Skopanie
Marcin Kurkiewicz 4 Jeziorak Chwałowice
Rafał Machowski 4 Stal Gorzyce, San Wrzawy
Jakub Mażysz 4 Stal II Stalowa Wola
Wojciech Mrozik 4 OKS Mokrzyszów
Bartosz Radzimowski 4 Stal Gorzyce
Krzysztof Spyrka 4 LZS Zdziary
Sebastian Surma 4 Unia Skowierzyn
Krystian Tabaka 4 Olimpia Solo Pysznica
77. Kamil Błażejowicz 3 Olimpia Solo Pysznica
Kamil Idec 3 Stal Gorzyce
Mateusz Jarosz 3 WISAN Skopanie
Cyprian Kamieniarz 3 Transdźwig Stale
Krzysztof Karwacki 3 Pogoń Leżajsk
Szymon Kochowski 3 Stal II Stalowa Wola
Arkadiusz Kosno 3 Transdźwig Stale
Dawid Kubisztal 3 WISAN Skopanie
Marcin Kułaczkowski 3 Słowianin Grębów
Mateusz Kurkiewicz 3 Jeziorak Chwałowice
Marcin Łyp 3 Stal II Stalowa Wola
Konrad Mulawka 3 Olimpia Solo Pysznica
Jacek Orliński 3 Unia Skowierzyn
Dominik Plichta 3 Pogoń Leżajsk
Jacek Rączkowski 3 Transdźwig Stale
Adrian Rodzeń 3 OKS Mokrzyszów
Robert Rutyna 3 Słowianin Grębów
Dawid Rzeźwicki 3 WISAN Skopanie
Marek Sadowicz 3 KP Zarzecze
Piotr Sobiło 3 Sokół Kamień
Łukasz Socha 3 Sokół Kamień
Mateusz Surdy 3 Stal Gorzyce
Zbigniew Syguła 3 Stal Gorzyce
Grzegorz Tofil 3 Olimpia Solo Pysznica
Piotr Urbanik 3 LZS Zdziary, Olimpia Solo Pysznica
Jakub Uznański 3 Transdźwig Stale
103. Mateusz Adamski 2 Jeziorak Chwałowice
Marcin Bąk 2 KP Zarzecze
Dawid Bieńkowski 2 Unia Nowa Sarzyna
Wojciech Bożek 2 Transdźwig Stale, OKS Mokrzyszów
Patryk Brudniak 2 Pogoń Leżajsk
Adam Ciak 2 Transdźwig Stale
Dariusz Czerwiński 2 Stal Gorzyce
Marcin Drabik 2 Słowianin Grębów
Rafał Fil 2 Unia Nowa Sarzyna
Bartłomiej Furdyna 2 WISAN Skopanie
Paweł Giel 2 Stal II Stalowa Wola
Kamil Guściora 2 OKS Mokrzyszów
Bartosz Horajecki 2 Sokół Kamień
Paweł Kazio 2 Stal II Stalowa Wola
Dariusz Kobylarz 2 KP Zarzecze
Paweł Koczwara 2 Jeziorak Chwałowice
Konrad Kołodziej 2 Stal II Stalowa Wola
Tomasz Konefał 2 Sokół Kamień
Jacek Kościelny 2 OKS Mokrzyszów
Łukasz Kozioł 2 Orzeł Rudnik
Szymon Kozyra 2 KP Zarzecze
Dawid Krasoń 2 Słowianin Grębów
Damian Laskowski 2 San Wrzawy
Wojciech Lis 2 WISAN Skopanie
Tomasz Malicki 2 OKS Mokrzyszów
Przemysław Myszka 2 Unia Skowierzyn
Paweł Nowiński 2 Jeziorak Chwałowice
Mieczysław Ożóg 2 Jeziorak Chwałowice
Bartłomiej Panek 2 San Wrzawy
Wojciech Piróg 2 Sokół Kamień
Andrzej Pławiak 2 Unia Skowierzyn
Damian Prarat 2 OKS Mokrzyszów
Kacper Siudak 2 Stal II Stalowa Wola
Adrian Smutek 2 LZS Zdziary
Kacper Smykla 2 WISAN Skopanie
Andrzej Sobota 2 Unia Nowa Sarzyna
Sebastian Socha 2 Olimpia Solo Pysznica
Rafał Suszek 2 Jeziorak Chwałowice
Marcin Szymonik 2 Orzeł Rudnik
Wojciech Tofil 2 LZS Zdziary
Konrad Tokarski 2 OKS Mokrzyszów
Mateusz Trójniak 2 Olimpia Solo Pysznica
Wojciech Urbanik 2 LZS Zdziary
Marcin Wiącek 2 Transdźwig Stale
Łukasz Wilk 2 Słowianin Grębów
148. Szczepan Bartoszek 1 San Wrzawy
Bartłomiej Bąk 1 Stal II Stalowa Wola
Kamil Bąk 1 Stal II Stalowa Wola
Łukasz Bizior 1 Orzeł Rudnik
Konrad Byra 1 KP Zarzecze
Wojciech Cesnyka 1 Stal II Stalowa Wola
Mariusz Chaber 1 Orzeł Rudnik
Dawid Cholewa 1 Słowianin Grębów
Adam Chudzik 1 KP Zarzecze
Dawid Cichoń 1 Orzeł Rudnik
Piotr Czarniecki 1 Pogoń Leżajsk
Marcin Domagała 1 WISAN Skopanie
Kamil Dybka 1 Olimpia Solo Pysznica
Wiktor Gajda 1 San Wrzawy
Rafał Gruszczyk 1 LZS Zdziary
Alan Grześkiewicz 1 Unia Nowa Sarzyna
Marcin Hynowski 1 WISAN Skopanie
Mateusz Jagiełło 1 Stal II Stalowa Wola
Adrian Janeczko 1 Słowianin Grębów
Damian Kawęcki 1 San Wrzawy
Tomasz Kopała 1 Transdźwig Stale
Mateusz Koza 1 KP Zarzecze
Damian Kozłowski 1 Sokół Kamień
Radosław Kozyra 1 KP Zarzecze
Piotr Krawiec 1 Olimpia Solo Pysznica
Grzegorz Kurkiewicz 1 Jeziorak Chwałowice
Daniel Kusy 1 Pogoń Leżajsk
Łukasz Laskowski 1 Unia Skowierzyn
Marcin Leptacz 1 Transdźwig Stale
Jakub Łuczakowski 1 Transdźwig Stale
Jakub Mazur 1 WISAN Skopanie
Łukasz Nieckula 1 WISAN Skopanie
Marcin Oźga 1 Jeziorak Chwałowice
Łukasz Pachla 1 LZS Zdziary
Krzysztof Pchełka 1 LZS Zdziary
Marcin Pieróg 1 Unia Nowa Sarzyna
Rafał Poźniak 1 Orzeł Rudnik
Bartosz Róg 1 OKS Mokrzyszów
Artur Saja 1 Transdźwig Stale
Dawid Skica 1 Pogoń Leżajsk
Paweł Skórski 1 KP Zarzecze
Grzegorz Słonina 1 Sokół Kamień
Michał Stala 1 OKS Mokrzyszów
Łukasz Stępień 1 Unia Nowa Sarzyna
Marcin Stępień 1 WISAN Skopanie
Patryk Szcześniak 1 Stal II Stalowa Wola
Piotr Szewczyk 1 Stal II Stalowa Wola
Tomasz Szopa 1 Orzeł Rudnik
Konrad Szuba 1 Stal II Stalowa Wola
Mariusz Szwedo 1 Olimpia Solo Pysznica
Tomasz Środek 1 Stal II Stalowa Wola
Adam Tołłoczko 1 Transdźwig Stale
Michał Uberman 1 Olimpia Solo Pysznica
Paweł Ujda 1 Stal II Stalowa Wola
Witold Uzar 1 WISAN Skopanie
Sebastian Walicki 1 Słowianin Grębów
Dawid Walski 1 Transdźwig Stale
Marcin Warchoł 1 Słowianin Grębów
Marcin Węgliński 1 LZS Zdziary
Przemysław Winiarski 1 Stal Gorzyce
Kamil Wojtowicz 1 Orzeł Rudnik
Damian Wolak 1 OKS Mokrzyszów
Sławomir Wołoszyn 1 KP Zarzecze
Krystian Wrona 1 Stal II Stalowa Wola
Artur Zając 1 Unia Skowierzyn
Dawid Żak 1 San Wrzawy
Kamil Żak 1 KP Zarzecze

Sponsorzy

  • WISAN S.A FABRYKA FIRANEK
  • Gmina Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Trans Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • Powiat tarnobrzeski
  • Komator - Materiały budowlane
  • Master Mebel

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej