Data Gospodarz Wynik Gość Kolejka
07.08.2016, 16:00 Transdźwig Stale 2:4
(1:2)
Słowianin Grębów Kolejka 1
14.08.2016, 16:00 Sokół Sokolniki 2:0
(2:0)
Transdźwig Stale Kolejka 2
21.08.2016, 16:00 Transdźwig Stale 0:1
(0:1)
Sokół Kamień Kolejka 3
24.08.2016, 17:00 Strzelec Dąbrowica 2:1 Transdźwig Stale Runda II
31.08.2016, 17:30 Górnovia Górno 0:2
(0:2)
Transdźwig Stale Kolejka 4
04.09.2016, 16:00 Transdźwig Stale 0:2
(0:1)
WISAN Skopanie Kolejka 5
10.09.2016, 16:00 LZS Zdziary 3:0
(1:0)
Transdźwig Stale Kolejka 6
18.09.2016, 16:00 Transdźwig Stale 1:2
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna Kolejka 7
25.09.2016, 16:00 Pogoń Leżajsk 0:0
(0:0)
Transdźwig Stale Kolejka 8
02.10.2016, 15:00 Transdźwig Stale 0:1
(0:1)
Bukowa Jastkowice Kolejka 9
09.10.2016, 15:00 Transdźwig Stale 2:2
(1:0)
LZS Jadachy Kolejka 10
16.10.2016, 15:00 KP Zarzecze 2:0
(1:0)
Transdźwig Stale Kolejka 11
23.10.2016, 15:00 Transdźwig Stale 1:3
(0:1)
Unia Skowierzyn Kolejka 12
30.10.2016, 14:00 Strzelec Dąbrowica 1:2
(0:2)
Transdźwig Stale Kolejka 13
06.11.2016, 14:00 Transdźwig Stale 0:3
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica Kolejka 14
11.11.2016, 14:00 OKS Mokrzyszów 2:1
(1:0)
Transdźwig Stale Kolejka 15
13.11.2016, 14:00 Transdźwig Stale 3:0
(1:0)
Jeziorak Chwałowice Kolejka 16
19.11.2016, 13:00 Stal II Stalowa Wola 5:0
(3:0)
Transdźwig Stale Kolejka 17
02.04.2017, 15:00 Transdźwig Stale 0:3 Sokół Sokolniki Kolejka 19
09.04.2017, 15:00 Sokół Kamień 1:1 Transdźwig Stale Kolejka 20
15.04.2017, 15:00 Transdźwig Stale 3:0 Górnovia Górno Kolejka 21
23.04.2017, 15:00 WISAN Skopanie 0:0
(0:0)
Transdźwig Stale Kolejka 22
30.04.2017, 13:00 Transdźwig Stale 1:5
(1:3)
LZS Zdziary Kolejka 23
03.05.2017, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0 Transdźwig Stale Kolejka 24
06.05.2017, 16:00 Transdźwig Stale 2:0 Pogoń Leżajsk Kolejka 25
10.05.2017, 17:00 Słowianin Grębów 1:0 Transdźwig Stale Kolejka 18
13.05.2017, 17:00 Bukowa Jastkowice 4:0 Transdźwig Stale Kolejka 26
21.05.2017, 16:00 LZS Jadachy 0:0
(0:0)
Transdźwig Stale Kolejka 27
28.05.2017, 16:00 Transdźwig Stale 3:1 KP Zarzecze Kolejka 28
04.06.2017, 16:00 Unia Skowierzyn 2:0 Transdźwig Stale Kolejka 29
10.06.2017, 17:00 Transdźwig Stale 3:2 Strzelec Dąbrowica Kolejka 30
15.06.2017, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1 Transdźwig Stale Kolejka 31
17.06.2017, 17:00 Transdźwig Stale 1:2 OKS Mokrzyszów Kolejka 32
25.06.2017, 16:00 Jeziorak Chwałowice 1:1 Transdźwig Stale Kolejka 33
28.06.2017, 17:30 Transdźwig Stale 3:1 Stal II Stalowa Wola Kolejka 34

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej