Klasyfikacja strzelców

  
  
Klasyfikacja uwzględnia wagę każdej zdobytej bramki według następującego przelicznika:
· bramka dająca rozstrzygnięcie - 5 pkt,
· bramka dająca remis - 3 pkt,
· bramka dająca prowadzenie - 2 pkt,
· bramka dająca dwubramkowe prowadzenie - 1 pkt,
· pozostałe - 0 pkt
# Imię i nazwisko Punkty RO RE PR DRP Drużyna
1 Paweł Kaczmarczyk 26 15 1 4 4 1 Bukowa Jastkowice
2 Wojciech Sobiło 20 21 - 1 7 3 LZS Zdziary
Kacper Lis 20 8 2 1 3 1 WISAN Skopanie
4 Adrian Hacia 19 10 1 2 3 2 LKS Brzyska Wola
Paweł Mróz 19 16 2 - 4 1 Siarka II Tarnobrzeg
6 Andrzej Trubeha 17 11 1 1 4 1 Stal II Stalowa Wola
Kacper Urban 17 10 1 2 2 2 Stal II Stalowa Wola
8 Mariusz Socha 15 14 1 1 1 5 Sokół Kamień
Marcin Szeser 15 7 1 - 5 - Sokół Kamień
10 Łukasz Kobylarz 14 7 1 2 1 1 Retman Ulanów
Patryk Kwaśniak 14 5 2 1 - 1 Unia Nowa Sarzyna
12 Marcin Chmiel 12 6 1 1 2 - Sokół Sokolniki
Piotr Bubiłek 12 5 2 - 1 - Pogoń Leżajsk
Grzegorz Rychel 12 8 1 - 2 3 Sokół Kamień
15 Łukasz Gaweł 11 4 2 - - 1 Pogoń Leżajsk
Kamil Błażejowicz 11 7 1 - 3 - Olimpia Solo Pysznica
Michał Partyka 11 5 1 1 1 1 Bukowa Jastkowice
Albert Dziura 11 5 1 - 2 2 Słowianin Grębów
19 Szymon Serafin 10 5 - 2 2 - Stal Nowa Dęba
Przemysław Bednarz 10 5 - 1 3 1 Słowianin Grębów
Arkadiusz Klocek 10 5 - 1 3 1 Unia Nowa Sarzyna
22 Daniel Cichoń 9 6 1 - 2 - San Kłyżów
Jakub Siek 9 4 - 1 3 - San Kłyżów
Mikołaj Muniak 9 6 1 1 - 1 Sokół Sokolniki
25 Jarosław Dziadura 8 3 1 - 1 1 Sparta Jeżowe
Patryk Wąs 8 5 1 - 1 1 Stal Nowa Dęba
Michał Kitliński 8 6 - 1 2 1 Stal II Stalowa Wola
Radosław Wojtas 8 4 - 1 2 1 LZS Zdziary
Grzegorz Tofil 8 4 - 2 1 - Bukowa Jastkowice
Dominik Drożdżal 8 4 1 1 - - Pogoń Leżajsk
Mateusz Surdy 8 3 1 - 1 1 Sokół Sokolniki
32 Wojciech Borek 7 3 1 - 1 - Pogoń Leżajsk
Kamil Serafin 7 3 1 - 1 - Stal Nowa Dęba
Marcin Serafin 7 2 1 - 1 - WISAN Skopanie
Bartłomiej Madej 7 5 1 - - 2 San Kłyżów
Patryk Wiatr 7 2 1 - 1 - Unia Nowa Sarzyna
37 Krystian Szostak 6 5 - 1 1 1 Rotunda Krzeszów
Alan Grześkiewicz 6 3 - 2 - - Unia Nowa Sarzyna
Jacek Partyka 6 2 1 - - 1 Bukowa Jastkowice
Dawid Kubisztal 6 3 - 1 1 1 WISAN Skopanie
Michał Bierzało 6 4 - - 2 2 Siarka II Tarnobrzeg
Łukasz Świderski 6 10 - - 1 4 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Dec 6 4 - - 2 2 Stal II Stalowa Wola
Grzegorz Czarniecki 6 4 1 - - 1 Pogoń Leżajsk
Piotr Nowak 6 7 - 1 1 1 Stal II Stalowa Wola
46 Tomasz Kopeć 5 2 1 - - - Sparta Jeżowe
Wiktor Fedan 5 1 1 - - - Retman Ulanów
Filip Herdyna 5 1 1 - - - Unia Nowa Sarzyna
Dawid Olko 5 1 1 - - - Sparta Jeżowe
Maciej Fietko 5 2 1 - - - Sokół Sokolniki
Łukasz Sabat 5 2 - 1 1 - Sparta Jeżowe
Krystian Madej 5 1 1 - - - Bukowa Jastkowice
Przemysław Bąk 5 1 1 - - - Olimpia Solo Pysznica
Piotr Drąg 5 1 1 - - - San Kłyżów
Piotr Mroziński 5 2 - 1 1 - Stal II Stalowa Wola
Szczepan Piela 5 1 1 - - - Sparta Jeżowe
Patryk Machaj 5 4 - - 1 3 LZS Zdziary
Robert Leja 5 4 - - 2 1 Pogoń Leżajsk
Marcin Kułaczkowski 5 4 - - 2 1 Słowianin Grębów
Adam Cichoń 5 6 - - 2 1 LZS Zdziary
Dariusz Gąsiorowski 5 6 1 - - - LZS Zdziary
Kacper Panek 5 2 1 - - - WISAN Skopanie
Łukasz Brzeziński 5 5 - - 2 1 Bukowa Jastkowice
64 Filip Szifer 4 2 - - 2 - Stal II Stalowa Wola
Artur Kwiatkowski 4 2 - - 2 - LZS Zdziary
Mikołaj Partyka 4 2 - 1 - 1 Bukowa Jastkowice
Adrian Gębalski 4 6 - - 2 - Siarka II Tarnobrzeg
Nazar Metenka 4 6 - 1 - 1 Sokół Kamień
Piotr Szewczyk 4 2 - - 2 - Sparta Jeżowe
Maciej Wieprzęć 4 2 - 1 - 1 Stal II Stalowa Wola
Jarosław Wołoszyn 4 5 - - 1 2 Retman Ulanów
Marcin Łyp 4 5 - - 2 - LZS Zdziary
Krzysztof Smusz 4 3 - - 2 - Sokół Kamień
Michał Mistrzyk 4 3 - - 1 2 Stal II Stalowa Wola
Konrad Kuliś 4 4 - - 1 2 Olimpia Solo Pysznica
Patryk Kolisz 4 4 - - 1 2 Sokół Sokolniki
77 Wojciech Ulawski 3 2 - - 1 1 Unia Nowa Sarzyna
Norbert Siek 3 1 - 1 - - San Kłyżów
Marcin Bąk 3 1 - 1 - - Retman Ulanów
Arkadiusz Staroń 3 2 - - 1 1 LKS Brzyska Wola
Patryk Szczepan 3 1 - 1 - - Retman Ulanów
Dawid Cichoń 3 1 - 1 - - Bukowa Jastkowice
Konrad Szypuła 3 1 - 1 - - Stal Nowa Dęba
Przemek Siudak 3 1 - 1 - - Sparta Jeżowe
Sławomir Wołoszyn 3 1 - 1 - - Retman Ulanów
Kamil Kargulewicz 3 3 - - 1 1 Siarka II Tarnobrzeg
Stanisław Kruk 3 3 - - 1 1 LKS Brzyska Wola
Marcin Pieróg 3 3 - - - 3 Unia Nowa Sarzyna
Wojciech Dudek 3 2 - - 1 1 Stal Nowa Dęba
Dawid Cholewa 3 2 - - 1 1 Słowianin Grębów
Mateusz Bolko 3 2 - - 1 1 Sokół Kamień
Cezary Kabała 3 3 - - 1 1 Siarka II Tarnobrzeg
Kamil Szwedo 3 3 - - 1 1 Olimpia Solo Pysznica
Łukasz Bajgierowicz 3 2 - - 1 1 Olimpia Solo Pysznica
95 Mikołaj Leśniak 2 1 - - 1 - WISAN Skopanie
Karol Dziopak 2 2 - - 1 - Stal II Stalowa Wola
Daniel Karczmarczyk 2 1 - - 1 - LKS Brzyska Wola
Kamil Kobylarz 2 1 - - 1 - Sokół Kamień
Paweł Konopka 2 1 - - 1 - Stal II Stalowa Wola
Paweł Kryń 2 1 - - 1 - San Kłyżów
Marcin Leniart 2 1 - - 1 - LKS Brzyska Wola
Serhii Bykiv 2 2 - - 1 - Retman Ulanów
Mateusz Jarosz 2 3 - - - 2 WISAN Skopanie
Kacper Maik 2 1 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Dominik Fąfara 2 1 - - 1 - Rotunda Krzeszów
Eryk Galara 2 3 - - - 2 Siarka II Tarnobrzeg
Wojciech Piróg 2 1 - - 1 - Sokół Kamień
Marian Sarzyński 2 1 - - 1 - Sparta Jeżowe
Arkadiusz Duda 2 3 - - 1 - Sokół Sokolniki
Tomasz Diektiarenko 2 3 - - 1 - Stal Nowa Dęba
Maciej Rurak 2 5 - - 1 - Sokół Kamień
Krzysztof Ropski 2 8 - - - 2 Siarka II Tarnobrzeg
Łukasz Trzeciak 2 1 - - 1 - WISAN Skopanie
Marcin Wolan 2 1 - - 1 - Stal Nowa Dęba (1), LZS Jadachy (0)
Rafał Gruszczyk 2 3 - - - 2 LZS Zdziary
Kamil Filip 2 1 - - 1 - Unia Nowa Sarzyna
Kamil Dybka 2 1 - - 1 - Olimpia Solo Pysznica
Bartłomiej Sztuka 2 2 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Łukasz Adamczyk 2 2 - - 1 - Sokół Sokolniki
Tomasz Wołoch 2 2 - - 1 - Unia Nowa Sarzyna
Arkadiusz Drożdżal 2 1 - - 1 - Pogoń Leżajsk
Rafał Woś 2 2 - - 1 - Sokół Sokolniki
Grzegorz Woźniak 2 2 - - - 2 Sokół Kamień
Damian Baran 2 2 - - 1 - Sparta Jeżowe
Michał Uberman 2 2 - - 1 - Olimpia Solo Pysznica
Oleh Baraniak 2 2 - - 1 - Retman Ulanów
Krzysztof Wermiński 2 2 - - 1 - Słowianin Grębów
Dominik Bogdan 2 2 - - - 2 WISAN Skopanie
Mariusz Chaber 2 1 - - 1 - Sparta Jeżowe
Adam Chudzik 2 1 - - 1 - Sparta Jeżowe
Wiktor Rękas 2 2 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Marek Rębacz 2 2 - - 1 - Rotunda Krzeszów
Norbert Wiejak 2 2 - - 1 - Retman Ulanów
134 Przemysław Stelmach 1 2 - - - 1 Stal II Stalowa Wola
Damian Sałek 1 1 - - - 1 LZS Zdziary
Kacper Śpiewak 1 1 - - - 1 Stal II Stalowa Wola
Tomasz Telka 1 1 - - - 1 Słowianin Grębów
Sebastian Łętocha 1 1 - - - 1 Stal II Stalowa Wola
Dawid Peret 1 1 - - - 1 Stal Nowa Dęba
Mateusz Kulec 1 1 - - - 1 Unia Nowa Sarzyna
Mariusz Wójcik 1 2 - - - 1 Sparta Jeżowe
Patryk Kotwica 1 1 - - - 1 Bukowa Jastkowice
Arkadiusz Kotrych 1 1 - - - 1 Stal Nowa Dęba
Piotr Wojtas 1 3 - - - 1 LZS Zdziary
Jakub Bednarz 1 1 - - - 1 Olimpia Solo Pysznica
Piotr Kloc 1 1 - - - 1 Sokół Sokolniki
Szymon Jopek 1 1 - - - 1 Stal II Stalowa Wola
Adrian Janeczko 1 1 - - - 1 Słowianin Grębów
Kamil Gorzelany 1 1 - - - 1 Stal Nowa Dęba
Bernard Ciach 1 1 - - - 1 Stal Nowa Dęba
Kacper Józefiak 1 2 - - - 1 Siarka II Tarnobrzeg

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej