Klasyfikacja strzelców

  
  
Klasyfikacja uwzględnia wagę każdej zdobytej bramki według następującego przelicznika:
· bramka dająca rozstrzygnięcie - 5 pkt,
· bramka dająca remis - 3 pkt,
· bramka dająca prowadzenie - 2 pkt,
· bramka dająca dwubramkowe prowadzenie - 1 pkt,
· pozostałe - 0 pkt
# Imię i nazwisko Punkty RO RE PR DRP Drużyna
1 Paweł Kaczmarczyk 45 27 2 5 9 2 Bukowa Jastkowice
Wojciech Sobiło 45 37 2 1 13 6 LZS Zdziary
3 Paweł Mróz 31 27 2 - 9 3 Siarka II Tarnobrzeg
4 Kacper Lis 27 11 3 1 4 1 WISAN Skopanie
5 Adrian Hacia 26 16 1 3 4 4 LKS Brzyska Wola
6 Mariusz Socha 23 18 1 3 2 5 Sokół Kamień
Przemysław Bednarz 23 10 1 2 5 2 Słowianin Grębów
8 Kamil Serafin 21 13 2 1 3 2 Stal Nowa Dęba
Marcin Chmiel 21 12 2 1 4 - Sokół Sokolniki
10 Grzegorz Rychel 20 15 1 - 5 5 Sokół Kamień
Kacper Urban 20 13 1 2 3 3 Stal II Stalowa Wola
12 Andrzej Trubeha 19 13 1 1 5 1 Stal II Stalowa Wola
13 Arkadiusz Klocek 18 12 - 2 5 2 Unia Nowa Sarzyna
Albert Dziura 18 8 2 - 2 4 Słowianin Grębów
15 Michał Bierzało 17 7 1 2 2 2 Siarka II Tarnobrzeg
16 Piotr Bubiłek 16 8 2 - 3 - Pogoń Leżajsk
17 Marcin Szeser 15 10 1 - 5 - Sokół Kamień
Szymon Serafin 15 8 1 2 2 - Stal Nowa Dęba
Łukasz Sabat 15 5 1 2 2 - Sparta Jeżowe
20 Adam Chudzik 14 5 2 - 2 - Sparta Jeżowe
Radosław Wojtas 14 8 - 1 4 3 LZS Zdziary
Kacper Wełniak 14 8 2 1 - 1 Siarka II Tarnobrzeg
Patryk Kwaśniak 14 5 2 1 - 1 Unia Nowa Sarzyna
Łukasz Kobylarz 14 7 1 2 1 1 Retman Ulanów
Daniel Cichoń 14 9 2 - 2 - San Kłyżów
Kamil Błażejowicz 14 9 1 1 3 - Olimpia Solo Pysznica
27 Łukasz Gaweł 13 5 2 - 1 1 Pogoń Leżajsk
Michał Partyka 13 8 1 1 1 3 Bukowa Jastkowice
Robert Leja 13 8 1 - 3 2 Pogoń Leżajsk
Alan Grześkiewicz 13 5 1 2 1 - Unia Nowa Sarzyna
Bartłomiej Madej 13 10 1 1 1 3 San Kłyżów
Kamil Dybka 13 5 1 1 2 1 Olimpia Solo Pysznica
33 Mikołaj Muniak 12 8 1 1 1 2 Sokół Sokolniki
34 Dominik Drożdżal 11 6 1 1 1 1 Pogoń Leżajsk
35 Dawid Mroczek 10 5 - 2 2 - San Kłyżów
Stanisław Kruk 10 5 1 - 2 1 LKS Brzyska Wola
Mateusz Surdy 10 4 1 - 2 1 Sokół Sokolniki
Przemysław Bąk 10 3 1 1 1 - Olimpia Solo Pysznica
39 Filip Szifer 9 4 1 - 2 - Stal II Stalowa Wola
Rafał Gruszczyk 9 6 1 - 1 2 LZS Zdziary
Nazar Metenka 9 10 - 1 2 2 Sokół Kamień
Jakub Siek 9 4 - 1 3 - San Kłyżów
Piotr Urbanik 9 4 1 - 1 2 Olimpia Solo Pysznica (4), LZS Zdziary (0)
Jarosław Wołoszyn 9 7 1 - 1 2 Retman Ulanów
Kacper Piotrowski 9 4 1 - 2 - Stal II Stalowa Wola
Marcin Wolan 9 10 - - 4 1 Stal Nowa Dęba (10), LZS Jadachy (0)
Jacek Partyka 9 4 1 - 1 2 Bukowa Jastkowice
48 Grzegorz Tofil 8 5 - 2 1 - Bukowa Jastkowice
Patryk Wąs 8 5 1 - 1 1 Stal Nowa Dęba
Marcin Serafin 8 3 1 - 1 1 WISAN Skopanie
Arkadiusz Drożdżal 8 4 1 - 1 1 Pogoń Leżajsk
Michał Kitliński 8 8 - 1 2 1 Stal II Stalowa Wola
Jarosław Dziadura 8 3 1 - 1 1 Sparta Jeżowe
Grzegorz Woźniak 8 4 1 - - 3 Sokół Kamień
Krystian Szostak 8 8 - 1 2 1 Rotunda Krzeszów
Łukasz Adamczyk 8 6 1 - 1 1 Sokół Sokolniki
Adam Cichoń 8 9 - 1 2 1 LZS Zdziary
Daniel Karczmarczyk 8 7 - - 4 - LKS Brzyska Wola
59 Łukasz Trzeciak 7 2 1 - 1 - WISAN Skopanie
Łukasz Mokrzycki 7 4 - - 3 1 LKS Brzyska Wola
Wojciech Borek 7 3 1 - 1 - Pogoń Leżajsk
Piotr Młynarczyk 7 3 1 - - 2 Olimpia Solo Pysznica
Patryk Wiatr 7 2 1 - 1 - Unia Nowa Sarzyna
Kamil Kobylarz 7 4 - 1 2 - Sokół Kamień
Łukasz Świderski 7 12 - - 1 5 Siarka II Tarnobrzeg
Arkadiusz Staroń 7 4 - 1 1 2 LKS Brzyska Wola
Marek Rębacz 7 5 1 - 1 - Rotunda Krzeszów
Łukasz Brzeziński 7 6 - - 3 1 Bukowa Jastkowice
Maciej Fietko 7 6 1 - - 2 Sokół Sokolniki
Kacper Józefiak 7 5 - - 3 1 Siarka II Tarnobrzeg
Artur Łuczak 7 6 - 1 1 2 Unia Nowa Sarzyna
72 Dawid Kubisztal 6 3 - 1 1 1 WISAN Skopanie
Jacek Szuba 6 3 - - 3 - Słowianin Grębów
Tomasz Kosierb 6 4 1 - - 1 Bukowa Jastkowice
Jakub Bednarz 6 2 1 - - 1 Olimpia Solo Pysznica
Bartłomiej Furdyna 6 3 - 2 - - WISAN Skopanie
Norbert Siek 6 2 - 2 - - San Kłyżów
Michał Fornek 6 4 - 1 1 1 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Dec 6 4 - - 2 2 Stal II Stalowa Wola
Grzegorz Czarniecki 6 4 1 - - 1 Pogoń Leżajsk
Piotr Nowak 6 7 - 1 1 1 Stal II Stalowa Wola
Juliusz Cupak 6 6 - - 2 2 LZS Zdziary
83 Rafał Drożdżal 5 2 - 1 1 - Pogoń Leżajsk
Szczepan Piela 5 1 1 - - - Sparta Jeżowe
Dawid Olko 5 1 1 - - - Sparta Jeżowe
Krystian Madej 5 1 1 - - - Bukowa Jastkowice
Filip Herdyna 5 1 1 - - - Unia Nowa Sarzyna
Wiktor Fedan 5 1 1 - - - Retman Ulanów
Artur Kwiatkowski 5 3 - - 2 1 LZS Zdziary
Piotr Drąg 5 1 1 - - - San Kłyżów
Szymon Grabarz 5 2 - 1 1 - Unia Nowa Sarzyna
Kacper Panek 5 2 1 - - - WISAN Skopanie
Piotr Mroziński 5 2 - 1 1 - Stal II Stalowa Wola
Paweł Kryń 5 2 - 1 1 - San Kłyżów
Tomasz Kopeć 5 2 1 - - - Sparta Jeżowe
Przemek Siudak 5 3 - 1 1 - Sparta Jeżowe
Konrad Baj 5 2 - 1 1 - Pogoń Leżajsk
Tomasz Bartnik 5 1 1 - - - Bukowa Jastkowice
Kamil Gorzelany 5 3 - 1 - 2 Stal Nowa Dęba
Marcin Kułaczkowski 5 4 - - 2 1 Słowianin Grębów
Patryk Marut 5 8 - - 1 3 Stal II Stalowa Wola
Adrian Gębalski 5 7 - - 2 1 Siarka II Tarnobrzeg
Marcin Leniart 5 4 - - 2 1 LKS Brzyska Wola
Dawid Cholewa 5 3 - - 2 1 Słowianin Grębów
Patryk Machaj 5 4 - - 1 3 LZS Zdziary
Dariusz Gąsiorowski 5 6 1 - - - LZS Zdziary
107 Marcin Łyp 4 6 - - 2 - LZS Zdziary
Patryk Kolisz 4 4 - - 1 2 Sokół Sokolniki
Tomasz Telka 4 2 - 1 - 1 Słowianin Grębów
Jakub Stefan 4 6 - - 1 2 Pogoń Leżajsk
Kamil Kargulewicz 4 4 - - 1 2 Siarka II Tarnobrzeg
Eryk Pietraszko 4 2 - - 2 - WISAN Skopanie
Mikołaj Partyka 4 2 - 1 - 1 Bukowa Jastkowice
Marcin Socha 4 5 - - 1 2 LKS Brzyska Wola
Dawid Maślach 4 2 - - 2 - Olimpia Solo Pysznica
Konrad Kuliś 4 6 - - 1 2 Olimpia Solo Pysznica
Piotr Szewczyk 4 2 - - 2 - Sparta Jeżowe
Karol Dziopak 4 4 - - 1 2 Stal II Stalowa Wola
Piotr Wojtas 4 9 - - - 4 LZS Zdziary
Adrian Janeczko 4 3 - - 1 2 Słowianin Grębów
Krzysztof Smusz 4 4 - - 2 - Sokół Kamień
Michał Mistrzyk 4 3 - - 1 2 Stal II Stalowa Wola
Maciej Wieprzęć 4 3 - 1 - 1 Stal II Stalowa Wola
124 Tomasz Kaczkowski 3 1 - 1 - - Olimpia Solo Pysznica
Mateusz Wawrylak 3 2 - 1 - - Siarka II Tarnobrzeg
Wojciech Ulawski 3 2 - - 1 1 Unia Nowa Sarzyna
Krzysztof Haliniak 3 1 - 1 - - Olimpia Solo Pysznica
Jarosław Szelest 3 2 - 1 - - San Kłyżów
Dominik Wojtanowicz 3 2 - - 1 1 Sparta Jeżowe
Damian Sałek 3 2 - - 1 1 LZS Zdziary
Sebastian Socha 3 1 - 1 - - Olimpia Solo Pysznica
Patryk Szczepan 3 1 - 1 - - Retman Ulanów
Konrad Szypuła 3 1 - 1 - - Stal Nowa Dęba
Grzegorz Kudyba 3 2 - - 1 1 Retman Ulanów
Sławomir Wołoszyn 3 1 - 1 - - Retman Ulanów
Dawid Cichoń 3 2 - 1 - - Bukowa Jastkowice
Marcin Bąk 3 2 - 1 - - Retman Ulanów
Mateusz Bolko 3 2 - - 1 1 Sokół Kamień
Marcin Pieróg 3 4 - - - 3 Unia Nowa Sarzyna
Wojciech Dudek 3 2 - - 1 1 Stal Nowa Dęba
Mariusz Chaber 3 2 - - 1 1 Sparta Jeżowe
Kamil Filip 3 2 - - 1 1 Unia Nowa Sarzyna
Kamil Szwedo 3 3 - - 1 1 Olimpia Solo Pysznica
Cezary Kabała 3 3 - - 1 1 Siarka II Tarnobrzeg
Norbert Wiejak 3 3 - - 1 1 Retman Ulanów
Damian Kata 3 2 - 1 - - San Kłyżów
Łukasz Bajgierowicz 3 2 - - 1 1 Olimpia Solo Pysznica
148 Szymon Jednacz 2 1 - - 1 - Rotunda Krzeszów
Radosław Kalinka 2 1 - - 1 - Sokół Sokolniki
Kamil Kasprzak 2 1 - - 1 - LKS Brzyska Wola
Paweł Konopka 2 1 - - 1 - Stal II Stalowa Wola
Mikołaj Leśniak 2 1 - - 1 - WISAN Skopanie
Krzysztof Ropski 2 8 - - - 2 Siarka II Tarnobrzeg
Piotr Kloc 2 2 - - - 2 Sokół Sokolniki
Kacper Maik 2 1 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Kamil Misiak 2 1 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Patryk Brzeski 2 1 - - 1 - Sokół Sokolniki
Arkadiusz Nowak 2 1 - - 1 - WISAN Skopanie
Mariusz Nowak 2 4 - - 1 - Stal Nowa Dęba
Wojciech Piróg 2 1 - - 1 - Sokół Kamień
Konrad Rak 2 1 - - 1 - Słowianin Grębów
Marian Sarzyński 2 1 - - 1 - Sparta Jeżowe
Mateusz Jarosz 2 3 - - - 2 WISAN Skopanie
Wojciech Szewc 2 1 - - 1 - Retman Ulanów
Tomasz Diektiarenko 2 3 - - 1 - Stal Nowa Dęba
Dominik Fąfara 2 1 - - 1 - Rotunda Krzeszów
Damian Baran 2 2 - - 1 - Sparta Jeżowe
Sylwester Bigdoń 2 1 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Michał Uberman 2 2 - - 1 - Olimpia Solo Pysznica
Krzysztof Wermiński 2 5 - - 1 - Słowianin Grębów
Michał Madej 2 2 - - 1 - Unia Nowa Sarzyna
Wiktor Stępniowski 2 5 - - 1 - Stal II Stalowa Wola
Adrian Golik 2 4 - - 1 - Bukowa Jastkowice
Łukasz Gaweł 2 2 - - 1 - Pogoń Leżajsk
Wiktor Rękas 2 2 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Maciej Rurak 2 5 - - 1 - Sokół Kamień
Fryderyk Stasiak 2 2 - - 1 - Stal II Stalowa Wola
Eryk Galara 2 3 - - - 2 Siarka II Tarnobrzeg
Bartłomiej Sztuka 2 2 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Arkadiusz Duda 2 3 - - 1 - Sokół Sokolniki
Serhii Bykiv 2 2 - - 1 - Retman Ulanów
Rafał Woś 2 2 - - 1 - Sokół Sokolniki
Jakub Bielecki 2 1 - - 1 - Siarka II Tarnobrzeg
Dominik Bogdan 2 2 - - - 2 WISAN Skopanie
Oleh Baraniak 2 2 - - 1 - Retman Ulanów
Tomasz Wołoch 2 2 - - 1 - Unia Nowa Sarzyna
187 Dominik Wolak 1 1 - - - 1 Sokół Sokolniki
Kacper Śpiewak 1 1 - - - 1 Stal II Stalowa Wola
Arkadiusz Kotrych 1 2 - - - 1 Stal Nowa Dęba
Bartosz Grasza 1 2 - - - 1 Stal II Stalowa Wola
Klaudiusz Wnuk 1 3 - - - 1 Rotunda Krzeszów
Mariusz Wójcik 1 2 - - - 1 Sparta Jeżowe
Szymon Jopek 1 1 - - - 1 Stal II Stalowa Wola
Zbigniew Puzio 1 1 - - - 1 Stal Nowa Dęba
Patryk Kotwica 1 1 - - - 1 Bukowa Jastkowice
Dawid Peret 1 1 - - - 1 Stal Nowa Dęba
Przemysław Stelmach 1 2 - - - 1 Stal II Stalowa Wola
Paweł Urbaniak 1 2 - - - 1 Stal Nowa Dęba (2), LZS Jadachy (0)
Bernard Ciach 1 1 - - - 1 Stal Nowa Dęba
Sebastian Łętocha 1 1 - - - 1 Stal II Stalowa Wola
Szymon Kochowski 1 1 - - - 1 LZS Zdziary (1), Unia Nowa Sarzyna (0)
Mateusz Kulec 1 1 - - - 1 Unia Nowa Sarzyna
Kamil Cupriak 1 5 - - - 1 Siarka II Tarnobrzeg

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej