Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.

Akceptuję
kswisan.pl / kswisan.tbg.net.pl
Klasa A, podokręg Stalowa Wola, 2020/21
Juniorzy starsi: Klasa A, podokręg Stalowa Wola, 2020/21
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2017/18
Mistrz klasy O juniorów starszych (Stalowa Wola) 2015/16
Finalista Pucharu Polski (Podkarpacki ZPN) 2015
Zdobywca Pucharu Polski (Stalowa Wola) 2014/15
Mistrz A klasy (Stalowa Wola) 2010/11
Mistrz A klasy juniorów starszych (Stalowa Wola) 2010/11
Zdobywca Pucharu Polski (Tarnobrzeg) 1994/95
Mistrz klasy okręgowej (Tarnobrzeg) 1992/93

Klasyfikacja kartek

  
  
# Imię i nazwisko Drużyna
1 Kamil Stańkowski 2 4 LZS Wola Rzeczycka
2 Jan Kopeć 1 5 Strzelec Dąbrowica
3 Alan Uzar 1 3 Strzelec Dąbrowica
4 Radosław Rogowski 1 3 San Rozwadów
5 Piotr Sadok 1 2 Koniczynka Ocice
6 Tomasz Komierzyński 1 2 Sanna Zaklików
7 Krystian Sikora 4 Wichry Rzeczyca Długa
Arkadiusz Banaczyk 4 San Rozwadów
Damian Różycki 4 KS Żupawa
Paweł Kazio 4 OKS Mokrzyszów
11 Michał Uberman 1 1 Wichry Rzeczyca Długa
12 Przemysław Hajduk 1 1 Strzelec Dąbrowica
Karol Drzewi 1 1 San Rozwadów
Wojciech Lis 1 1 Lasowiak Wola Baranowska
Konrad Sioda 1 1 LZS Wola Rzeczycka
Jakub Turek 1 1 Wichry Rzeczyca Długa
17 Hubert Kędzior 3 Wspólnota Serbinów
Kamil Szczepanek 3 Koniczynka Ocice
Sebastian Łagowski 3 KS Żupawa
Daniel Kaleta 3 LZS Żabno
Wojciech Podsiedlik 3 LZS Krzątka
Bogdan Obara 3 Strzelec Dąbrowica
Adrian Pieczyrak 3 Junior Zakrzów
Bartłomiej Idec 3 KS Żupawa
Damian Prarat 3 Wspólnota Serbinów
Radosław Proc 3 San Rozwadów
Mateusz Kaczmarski 3 Junior Zakrzów
Mateusz Kusiński 3 Wichry Rzeczyca Długa
Krystian Grabowski 3 San Rozwadów
Mateusz Fudalewski 3 KS Żupawa
Damian Chmielewski 3 Junior Zakrzów, Wspólnota Serbinów
Marcin Butryn 3 Wichry Rzeczyca Długa
Konrad Bednarz 3 LZS Krzątka
Szczepan Bartoszek 3 San Wrzawy
Dariusz Bartnik 3 Sanna Zaklików
Tomasz Sitarski 3 OKS Wielowieś
Krzysztof Wierny 3 Wichry Rzeczyca Długa
Kamil Zadworny 3 San Rozwadów
Michał Żyła 3 Junior Zakrzów
Mariusz Rożnowski 3 Strzelec Dąbrowica
41 Sławomir Rzeszutek 1 Wspólnota Serbinów
Paweł Flądro 1 Lasowiak Wola Baranowska
Łukasz Trzaska 1 Lasowiak Wola Baranowska
44 Jarosław Przykuta 1 OKS Wielowieś
Karol Brożyna 1 OKS Wielowieś
Krzysztof Wożniak 1 San Wrzawy
47 Michał Lis 2 Lasowiak Wola Baranowska
Karol Surowiec 2 Strzelec Dąbrowica
Szymon Oskroba 2 LZS Żabno
Sebastian Ozimek 2 Junior Zakrzów
Dawid Panek 2 LZS Krzątka
Paweł Skoczyński 2 Sanna Zaklików
Damian Stachowicz 2 OKS Wielowieś
Mateusz Stańkowski 2 LZS Wola Rzeczycka
Przemysław Stańkowski 2 LZS Wola Rzeczycka
Kamil Temporale 2 LZS Wola Rzeczycka
Piotr Szczytyński 2 OKS Mokrzyszów
Krystian Szmid 2 San Rozwadów
Tomasz Tutak 2 KS Żupawa
Paweł Wierzgacz 2 KS Żupawa
Krzysztof Wolak 2 Junior Zakrzów
Tomasz Wolak 2 OKS Mokrzyszów
Przemysław Zając 2 PG CNC Skowierzyn
Karol Zaliński 2 LZS Krzątka
Tomasz Żurawski 2 Wichry Rzeczyca Długa
Michał Nawrocki 2 KS Żupawa
Mateusz Wołosz 2 LZS Krzątka
Adrian Leptacz 2 OKS Mokrzyszów
Maciej Fietko 2 San Wrzawy
Kacper Lebida 2 OKS Wielowieś
Grzegorz Bijak 2 Koniczynka Ocice
Adrian Bucior 2 San Rozwadów
Marcin Chamot 2 LZS Wola Rzeczycka
Krystian Chmiel 2 LZS Wola Rzeczycka
Michał Dudek 2 KS Żupawa
Adrian Duma 2 KS Żupawa
Mateusz Farian 2 Wspólnota Serbinów
Krzysztof Brymora 2 LZS Żabno
Bartłomiej Furdyna 2 WISAN Skopanie
Tomasz Kopała 2 Junior Zakrzów
Roman Gałużny 2 PG CNC Skowierzyn
Adrian Kozłowski 2 Sanna Zaklików
Piotr Krytusa 2 Koniczynka Ocice
Michał Konefał 2 LZS Krzątka
Aleksander Kołodziej 2 Koniczynka Ocice
Krzysztof Koczwara 2 Sanna Zaklików
Kamil Garbacz 2 LZS Żabno
Marek Kulczycki 2 Wspólnota Serbinów
89 Wojciech Rojek 1 San Wrzawy
Marcel Pęzioł 1 LZS Żabno
Mateusz Przedpełski 1 KS Żupawa
Paweł Pruś 1 Wspólnota Serbinów
Sławomir Prarat 1 San Wrzawy
Tomasz Polek 1 Strzelec Dąbrowica
Maciej Podsiedlik 1 LZS Krzątka
Marcin Pietrucha 1 San Wrzawy
Damian Pamuła 1 LZS Wola Rzeczycka
Dawid Pawlik 1 San Rozwadów
Łukasz Paterek 1 LZS Żabno
Damian Paterek 1 LZS Żabno
Krzysztof Paduch 1 LZS Krzątka
Przemysław Myszka 1 PG CNC Skowierzyn
Łukasz Mróz 1 Junior Zakrzów
Mateusz Mrok 1 Sanna Zaklików
Kamil Sałach 1 PG CNC Skowierzyn
Szymon Różański 1 OKS Mokrzyszów
Wojciech Tofil 1 Wichry Rzeczyca Długa
Paweł Słonina 1 San Rozwadów
Łukasz Trzeciak 1 WISAN Skopanie
Paweł Zioło 1 OKS Mokrzyszów
Michał Zasadni 1 OKS Mokrzyszów
Damian Zakościelny 1 Sanna Zaklików
Dominik Wolak 1 OKS Mokrzyszów
Jakub Węgiel 1 OKS Wielowieś
Patryk Turek 1 Koniczynka Ocice
Grzegorz Tur 1 LZS Wola Rzeczycka
Konrad Tokarski 1 Junior Zakrzów
Łukasz Stachowicz 1 OKS Wielowieś
Paweł Mędrykowski 1 LZS Żabno
Artur Tofil 1 PG CNC Skowierzyn
Bartłomiej Tkacz 1 KS Żupawa
Tomasz Szymczyk 1 Lasowiak Wola Baranowska
Leszek Szwedo 1 OKS Wielowieś
Maciej Szpara 1 OKS Wielowieś
Jarosław Szelest 1 LZS Żabno
Paweł Szczygieł 1 San Wrzawy
Łukasz Młyniec 1 Lasowiak Wola Baranowska
Kamil Karbarz 1 LZS Wola Rzeczycka
Kacper Markut 1 Wichry Rzeczyca Długa
Mateusz Drzewi 1 San Rozwadów
Michał Glica 1 Koniczynka Ocice
Maciej Gajda 1 Koniczynka Ocice
Łukasz Furdyna 1 Wspólnota Serbinów
Dominik Furdyna 1 WISAN Skopanie
Michał Fietko 1 San Wrzawy
Wojciech Dziura 1 Wichry Rzeczyca Długa
Łukasz Dziadura 1 Koniczynka Ocice
Przemysław Dojka 1 OKS Wielowieś
Damian Hajduk 1 Strzelec Dąbrowica
Łukasz Chamot 1 LZS Wola Rzeczycka
Sylwester Cebula 1 Koniczynka Ocice
Dawid Bryła 1 San Wrzawy
Karol Bonach 1 Junior Zakrzów
Bartłomiej Biało 1 Strzelec Dąbrowica
Kamil Białkowski 1 Lasowiak Wola Baranowska
Aleksy Barszcz 1 Lasowiak Wola Baranowska
Dawid Banik 1 Wspólnota Serbinów
Damian Góra 1 OKS Mokrzyszów
Daniel Hamot 1 OKS Mokrzyszów
Paweł Maleszyk 1 Wichry Rzeczyca Długa
Rafał Kaźmierczak 1 Wspólnota Serbinów
Marek Macioszek 1 Junior Zakrzów
Marceli Laskowski 1 KS Żupawa
Dawid Kubisztal 1 WISAN Skopanie
Michał Kozłowski 1 Koniczynka Ocice
Wojciech Korczyński 1 Lasowiak Wola Baranowska
Rafał Kopeć 1 LZS Krzątka
Jan Kołodziej 1 Koniczynka Ocice
Kamil Kańka 1 LZS Krzątka
Vladyslav Havryliak 1 OKS Mokrzyszów
Daniel Kaczor 1 LZS Żabno
Krzysztof Jaskot 1 Junior Zakrzów
Mateusz Jarzynka 1 Wichry Rzeczyca Długa
Mateusz Jarosz 1 WISAN Skopanie
Łukasz Jarosz 1 Wspólnota Serbinów
Sebastian Janiec 1 LZS Wola Rzeczycka
Adrian Jachim 1 San Rozwadów
Adrian Idec 1 San Wrzawy
Michał Żarów 1 OKS Wielowieś

Reklama

Używasz oprogramowania blokującego wyświetlanie reklam.

Reklamy na naszej stronie wcale nie są uporczywe, dlatego zalecamy dodanie tej strony do wyjątków.

Kalendarium

Ostatnie mecze

Przeciwnik Wynik
Wola Baranowska 1:3
LZS Krzątka 2:0
OKS Mokrzyszów 1:2
San Rozwadów 1:1
LZS Żabno 1:0

Sponsorzy

Zostań Sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej