Mariusz Antosz

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Tarnobrzeg

Sezon 2018/2019
główny 15.08.2018, 16:00 Sokół Sokolniki Słowianin Grębów
asystent 05.08.2018, 16:00 WISAN Skopanie 1:7
(1:5)
Sokół Kamień
główny 05.08.2018, 14:00 WISAN Skopanie 4:0
(0:0)
Sokół Kamień (juniorzy)
Sezon 2017/2018
główny 24.06.2018, 16:00 Transdźwig Stale 0:2
(0:0)
LZS Jadachy
główny 10.06.2018, 16:00 Lasowiak Wola Baranowska 2:4
(2:1)
LZS Jadachy
główny 03.06.2018, 16:00 Koniczynka Ocice 4:1
(3:0)
Lasowiak Wola Baranowska
główny 27.05.2018, 16:00 WISAN Skopanie 2:2
(2:1)
LZS Jadachy
główny 12.11.2017, 13:30 LZS Jadachy 1:3
(0:1)
Transdźwig Stale
asystent 05.11.2017, 14:00 WKS Zabrnie 4:1
(0:0)
Łęg Stany
asystent 22.10.2017, 15:00 LZS Zbydniów 2:3
(2:1)
WISAN Skopanie
asystent 15.10.2017, 15:00 San Wrzawy 1:4
(0:2)
OKS Wielowieś
asystent 01.10.2017, 15:00 WISAN Skopanie 4:0
(3:0)
Koniczynka Ocice
asystent 24.09.2017, 15:00 Lasowiak Wola Baranowska 6:3
(3:0)
Kępie Zaleszańskie
asystent 15.08.2017, 16:00 WISAN Skopanie 10:4
(2:0)
San Wrzawy
główny 15.08.2017, 14:00 WISAN Skopanie 10:0
(5:0)
San Wrzawy (juniorzy)
Sezon 2016/2017
asystent 18.06.2017, 16:00 Bukowa Jastkowice 5:4 Unia Skowierzyn
asystent 03.06.2017, 11:00 WISAN Skopanie 0:6
(0:2)
Stal II Mielec (juniorzy)
główny 28.05.2017, 16:00 Transdźwig Stale 3:1 KP Zarzecze
główny 24.05.2017, 18:00 Strzelec Dąbrowica 3:1 Górnovia Górno
asystent 20.05.2017, 17:00 Unia Skowierzyn 0:4 Unia Nowa Sarzyna
asystent 13.05.2017, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0 KP Zarzecze
asystent 06.05.2017, 16:00 Transdźwig Stale 2:0 Pogoń Leżajsk
główny 03.05.2017, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0 Transdźwig Stale
główny 29.04.2017, 17:00 LZS Jadachy 1:2
(0:1)
WISAN Skopanie
główny 22.04.2017, 17:00 Bukowa Jastkowice 1:1
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 09.04.2017, 15:00 Bukowa Jastkowice 0:0
(0:0)
LZS Zdziary
asystent 02.04.2017, 15:00 KP Zarzecze 1:1
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 01.04.2017, 14:00 Unia Nowa Sarzyna 4:0
(2:0)
Górnovia Górno
główny 25.03.2017, 15:00 Górnovia Górno 0:1
(0:1)
LZS Zdziary
asystent 20.11.2016, 13:00 Strzelec Dąbrowica 0:0
(0:0)
Bukowa Jastkowice
główny 06.11.2016, 14:00 LZS Jadachy 2:1
(1:0)
Strzelec Dąbrowica
główny 23.10.2016, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 09.10.2016, 15:00 Pogoń Leżajsk 1:3
(1:2)
KP Zarzecze
asystent 02.10.2016, 15:00 Strzelec Dąbrowica 3:1
(1:1)
WISAN Skopanie
główny 02.10.2016, 11:00 WISAN Skopanie 2:4
(2:2)
Stal Gorzyce (juniorzy)
główny 21.09.2016, 16:30 WISAN Skopanie 2:4
(1:3)
Stal Gorzyce
główny 18.09.2016, 16:00 OKS Mokrzyszów 0:0
(0:0)
Słowianin Grębów
asystent 17.09.2016, 11:00 Unia Skowierzyn 1:0
(0:0)
Górnovia Górno
asystent 11.09.2016, 16:00 Górnovia Górno 3:1
(1:0)
KP Zarzecze
asystent 03.09.2016, 11:00 Stal II Mielec 1:0 Rzemieślnik Pilzno (juniorzy)
główny 01.09.2016, 17:30 Olimpia Solo Pysznica 2:1
(1:0)
Stal II Stalowa Wola
główny 20.08.2016, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 2:1
(2:0)
WISAN Skopanie
główny 14.08.2016, 16:00 Słowianin Grębów 5:1
(2:0)
LZS Jadachy
asystent 07.08.2016, 16:00 LZS Jadachy 1:2
(1:1)
Stal II Stalowa Wola
główny 06.08.2016, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(0:0)
Sokół Kamień
Sezon 2015/2016
asystent 11.06.2016, 17:00 Słowianin Grębów 4:0
(1:0)
Stal II Stalowa Wola
główny 05.06.2016, 16:00 KP Zarzecze 0:0
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 05.06.2016, 14:00 KP Zarzecze 0:25
(0:9)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 21.05.2016, 16:00 LZS Zdziary 5:0
(3:0)
Stal II Stalowa Wola
główny 08.05.2016, 16:00 LZS Zdziary 3:1
(2:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 17.04.2016, 15:00 Orzeł Rudnik 2:1
(0:1)
Słowianin Grębów
asystent 16.04.2016, 15:00 LZS Zdziary 10:0
(4:0)
San Wrzawy
główny 11.11.2015, 13:00 WISAN Skopanie 0:3
(0:2)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 11.11.2015, 11:00 WISAN Skopanie 4:1
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica (juniorzy)
główny 31.10.2015, 14:00 Słowianin Grębów 3:0
(1:0)
Transdźwig Stale
asystent 25.10.2015, 14:30 Unia Skowierzyn 2:0
(0:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 18.10.2015, 15:00 Słowianin Grębów 3:0
(0:0)
Unia Skowierzyn
główny 11.10.2015, 15:00 Transdźwig Stale 1:1
(0:0)
Pogoń Leżajsk
główny 09.09.2015, 17:00 LZS Jadachy 0:10 Stal Nowa Dęba
asystent 30.08.2015, 16:00 San Wrzawy 0:2
(0:2)
LZS Zdziary
główny 16.08.2015, 15:00 Unia Skowierzyn 2:7
(0:3)
Olimpia Solo Pysznica
Sezon 2014/2015
główny 24.05.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 6:0
(2:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 09.05.2015, 17:00 ŁKS Łowisko 1:4
(0:2)
Stal Gorzyce
asystent 03.05.2015, 16:00 Sokół Kamień 1:4
(1:3)
Sokół Sokolniki
główny 01.05.2015, 16:00 Sparta Jeżowe 1:2
(0:1)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 04.04.2015, 15:00 Sokół Kamień 2:1
(0:1)
Unia Skowierzyn
główny 08.11.2014, 14:00 Słowianin Grębów 1:0
(1:0)
San Wrzawy
asystent 26.10.2014, 14:00 Unia Nowa Sarzyna 4:3
(2:1)
Sparta Jeżowe
główny 25.10.2014, 12:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1
(1:1)
Stal II Stalowa Wola
główny 15.10.2014, 15:30 PUKS Francesco Jelna 1:5
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
główny 23.09.2014, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 3:1 Stal II Stalowa Wola
asystent 14.09.2014, 16:00 San Wrzawy 2:0
(1:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 03.09.2014, 16:30 LZS Zdziary 1:2 Bukowa Jastkowice
główny 17.08.2014, 17:00 Stal II Stalowa Wola 0:0
(0:0)
Unia Skowierzyn
główny 02.08.2014, 17:00 Tanew Wólka Tanewska 3:7 KP Zarzecze
Sezon 2013/2014
główny 15.06.2014, 12:00 San Wrzawy 7:4
(2:1)
Orzeł Rudnik
główny 18.05.2014, 16:00 Sokół Kamień 2:3
(1:2)
Orzeł Rudnik
główny 01.05.2014, 16:00 Stal Gorzyce 1:1
(0:1)
Orzeł Rudnik
główny 27.10.2013, 14:00 Sparta Jeżowe 0:5
(0:2)
Stal Gorzyce
asystent 20.10.2013, 15:00 Orzeł Rudnik 2:3
(2:1)
San Wrzawy
główny 11.08.2013, 16:00 WISAN Skopanie 3:1
(1:0)
Unia Skowierzyn
asystent 11.08.2013, 14:00 WISAN Skopanie 8:2
(2:2)
Unia Skowierzyn (juniorzy)
główny 04.08.2013, 17:00 Rotunda Krzeszów 1:2
(0:2)
LZS Zdziary
Sezon 2012/2013
główny 23.06.2013, 16:00 LZS Zdziary 0:3
(0:1)
Sokół Nisko
asystent 12.06.2013, 17:30 Strzelec Dąbrowica 0:2
(0:1)
Słowianin Grębów
główny 25.05.2013, 15:00 Strzelec Dąbrowica 0:3
(0:2)
Stal Gorzyce
główny 19.05.2013, 16:00 Bukowa Jastkowice 4:2
(1:0)
KS Podwolina
asystent 11.05.2013, 16:00 Strzelec Dąbrowica 3:4
(1:1)
Sparta Jeżowe
asystent 28.04.2013, 16:00 Orzeł Rudnik 1:6
(0:2)
Olimpia Solo Pysznica
główny 24.04.2013, 17:00 Słowianin Grębów 0:0
(0:0)
San Wrzawy
główny 14.04.2013, 15:00 Stal Gorzyce 1:0
(1:0)
LZS Zdziary
asystent 10.11.2012, 13:30 Stal Gorzyce 3:1
(2:0)
Sparta Jeżowe
asystent 04.11.2012, 13:30 KS Podwolina 2:4
(1:0)
Orzeł Rudnik
asystent 29.09.2012, 16:00 Sokół Nisko 5:0
(2:0)
San Wrzawy
główny 26.09.2012, 16:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
San Kłyżów
asystent 15.09.2012, 16:30 KS Podwolina 1:4
(0:1)
Strzelec Dąbrowica
główny 05.09.2012, 16:30 Kolejarz Knapy 4:4 WISAN Skopanie
główny 15.08.2012, 17:00 Orzeł Rudnik 7:1
(2:1)
Sokół Nisko
asystent 11.08.2012, 14:00 Sokół Nisko 2:1
(2:0)
Stal Gorzyce
główny 05.08.2012, 17:00 Strażak Przyszów 4:3 KS Podwolina
Sezon 2011/2012
asystent 01.10.2011, 16:00 Strażak Przyszów 1:0
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 25.09.2011, 16:00 WISAN Skopanie 4:5
(2:2)
Bukowa Jastkowice
główny 25.09.2011, 14:00 WISAN Skopanie 3:0
(1:0)
Bukowa Jastkowice (juniorzy)
Sezon 2010/2011
główny 03.10.2010, 12:00 Ceramika Hadykówka 0:6
(0:2)
WISAN Skopanie
Sezon 2009/2010
główny 27.09.2009, 16:00 Unia Skowierzyn 0:3
(0:3)
WISAN Skopanie
główny 16.08.2009, 17:00 Ceramika Hadykówka 2:2
(1:0)
WISAN Skopanie
Sezon 2008/2009

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej