Paweł Cebula

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Rudnik nad Sanem

Sezon 2018/2019
asystent 19.05.2019, 16:00 LKS Brzyska Wola 1:6
(0:1)
Bukowa Jastkowice
asystent 07.04.2019, 15:00 WISAN Skopanie 0:4
(0:3)
Stal II Stalowa Wola
główny 07.04.2019, 13:00 WISAN Skopanie 0:1
(0:0)
San Rozwadów (juniorzy)
asystent 21.10.2018, 15:00 WISAN Skopanie 2:5
(1:2)
LZS Zdziary
główny 21.10.2018, 13:00 WISAN Skopanie 3:2
(1:0)
LZS Zdziary (juniorzy)
asystent 16.09.2018, 16:00 Retman Ulanów 0:5
(0:2)
Bukowa Jastkowice
asystent 29.08.2018, 17:00 Victoria Giedlarowa 0:3
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 15.08.2018, 14:00 Advit Łętownia 5:0 Stal Nowa Dęba (juniorzy)
Sezon 2017/2018
główny 06.06.2018, 18:00 Czarni Lipa 3:0
(wo)
Lasowiak Wola Baranowska
asystent 31.05.2018, 16:00 LZS Zbydniów 0:3
(0:1)
Siarka II Tarnobrzeg
główny 13.05.2018, 10:00 Siarka II Tarnobrzeg 5:1
(1:0)
Koniczynka Ocice
główny 05.11.2017, 14:00 Czarni Lipa 1:1
(1:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 22.10.2017, 15:00 WKS Zabrnie 3:3
(3:1)
Jeziorak Chwałowice
główny 15.10.2017, 12:00 Jeziorak Chwałowice 3:0
(1:0)
Kolejarz Knapy
główny 10.09.2017, 16:00 WISAN Skopanie 2:1
(0:0)
Łęg Stany
główny 20.08.2017, 16:00 Transdźwig Stale 5:0
(3:0)
OKS Wielowieś
główny 15.08.2017, 16:00 Łęg Stany 2:1
(1:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 06.08.2017, 17:00 OKS Wielowieś 2:1 Czarni Lipa
Sezon 2016/2017
asystent 14.05.2017, 17:00 Sokół Kamień 2:3 OKS Mokrzyszów
asystent 03.05.2017, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:0 Jeziorak Chwałowice
asystent 23.04.2017, 10:30 Stal Nowa Dęba 3:0
(1:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 15.04.2017, 15:00 OKS Mokrzyszów 0:2 Bukowa Jastkowice
asystent 26.11.2016, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(1:0)
Słowianin Grębów
asystent 30.10.2016, 14:00 Strzelec Dąbrowica 1:2
(0:2)
Transdźwig Stale
asystent 02.10.2016, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 4:1
(0:1)
Górnovia Górno
asystent 18.09.2016, 12:30 LKS Brzyska Wola 3:2 Nafta Jedlicze (juniorzy)
asystent 04.09.2016, 16:00 Strzelec Dąbrowica 2:1
(1:0)
Słowianin Grębów
Sezon 2015/2016
asystent 05.06.2016, 16:00 Sokół Kamień 2:3
(0:2)
Pogoń Leżajsk
asystent 30.04.2016, 15:00 Słowianin Grębów 0:3
(0:2)
Jeziorak Chwałowice
asystent 26.03.2016, 15:00 San Wrzawy 0:7
(0:2)
Stal II Stalowa Wola
asystent 08.11.2015, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 4:3
(1:2)
San Wrzawy
asystent 27.09.2015, 16:00 Jeziorak Chwałowice 3:0
(2:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 13.09.2015, 16:00 Jeziorak Chwałowice 2:5
(0:1)
Słowianin Grębów
asystent 09.09.2015, 17:00 LZS Wola Rzeczycka 0:3 Jeziorak Chwałowice
asystent 06.09.2015, 16:00 Transdźwig Stale 3:3
(1:1)
Jeziorak Chwałowice
Sezon 2014/2015
asystent 21.06.2015, 16:00 Stal II Stalowa Wola 4:1
(2:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 07.06.2015, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 3:6
(1:5)
Stal Gorzyce
asystent 23.05.2015, 15:00 Stal Gorzyce 0:2
(0:2)
WISAN Skopanie
główny 23.05.2015, 13:00 Stal Gorzyce 3:2
(3:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 10.05.2015, 16:00 Sparta Jeżowe 1:2
(1:1)
Sokół Kamień
asystent 11.04.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 2:0
(2:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 03.09.2014, 16:30 Rotunda Krzeszów 1:6
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 24.08.2014, 16:00 Stal Gorzyce 2:1
(0:1)
San Wrzawy
asystent 17.08.2014, 16:00 Sokół Kamień 1:2
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 03.08.2014, 17:00 San Rozwadów 4:2 Wspólnota Serbinów
Sezon 2013/2014
asystent 04.09.2013, 16:00 Junior Zakrzów 0:3
(wo)
Siarka II Tarnobrzeg
asystent 01.09.2013, 16:00 LZS Zdziary 1:4
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica
Sezon 2012/2013
asystent 26.05.2013, 16:00 Sokół Kamień 1:1
(1:0)
San Kłyżów
asystent 09.09.2012, 16:00 Słowianin Grębów 1:0
(0:0)
Sparta Jeżowe
asystent 05.09.2012, 16:30 Transdźwig Stale 0:4 OKS Mokrzyszów
główny 05.08.2012, 17:00 Czarni Sójkowa 0:4 Bukowa Jastkowice

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej