Józef Wieleba

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Sezon 2017/2018
główny 15.06.2018, 18:00 Łęg Stany 3:0
(wo)
WKS Zabrnie
główny 20.05.2018, 16:00 Kolejarz Knapy 2:1
(1:0)
San Wrzawy
asystent 20.05.2018, 14:00 Kolejarz Knapy 2:8
(0:5)
San Wrzawy (juniorzy)
główny 13.05.2018, 16:00 WKS Zabrnie 1:1
(1:0)
Kolejarz Knapy
asystent 03.05.2018, 16:00 Łęg Stany 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 02.09.2017, 17:30 Kolejarz Knapy 0:2
(0:1)
Transdźwig Stale
Sezon 2016/2017
asystent 24.05.2017, 17:30 Jeziorak Chwałowice 2:1 Słowianin Grębów
asystent 13.05.2017, 17:00 Bukowa Jastkowice 4:0 Transdźwig Stale
główny 24.08.2016, 17:00 Staromieszczanka Stare Miasto 2:4 Unia Nowa Sarzyna
asystent 20.08.2016, 16:00 LZS Zdziary 1:2
(1:1)
Bukowa Jastkowice
Sezon 2015/2016
asystent 05.06.2016, 16:00 Transdźwig Stale 3:2
(2:1)
Słowianin Grębów
asystent 22.05.2016, 16:00 Orzeł Rudnik 1:3
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 08.05.2016, 16:00 Sokół Kamień 5:1
(2:1)
Transdźwig Stale
asystent 30.04.2016, 15:00 LZS Zdziary 1:1
(1:0)
KP Zarzecze
asystent 07.11.2015, 14:00 LZS Zdziary 2:0
(0:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 11.10.2015, 15:00 KP Zarzecze 2:0
(1:0)
Słowianin Grębów
asystent 09.09.2015, 16:00 San Kłyżów 2:5 Olimpia Solo Pysznica
asystent 30.08.2015, 16:00 Jeziorak Chwałowice 0:3
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 23.08.2015, 14:00 Bukowa Jastkowice 1:2
(0:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 08.08.2015, 11:00 Stal Gorzyce 3:1
(0:1)
OKS Mokrzyszów
Sezon 2014/2015
asystent 20.06.2015, 15:00 Sokół Kamień 1:4
(0:1)
Stal Gorzyce
asystent 14.06.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 2:0
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 19.04.2015, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 2:1
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 19.04.2015, 12:00 Olimpia Solo Pysznica 2:1
(0:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 02.11.2014, 14:00 Wichry Rzeczyca Długa 1:1
(0:0)
LZS Zdziary
asystent 26.10.2014, 14:00 LZS Zdziary 0:1
(0:0)
Unia Skowierzyn
asystent 04.10.2014, 15:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
Stal Gorzyce
asystent 04.10.2014, 13:00 WISAN Skopanie 0:3
(0:1)
Stal Gorzyce (juniorzy)
asystent 03.09.2014, 16:30 PUKS Francesco Jelna 3:0 ŁKS Łowisko
asystent 27.08.2014, 17:30 Słowianin Grębów 3:0
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 24.08.2014, 16:00 Orzeł Rudnik 3:0
(2:0)
Sokół Kamień
asystent 15.08.2014, 16:00 Unia Skowierzyn 2:1
(0:0)
Sokół Kamień
Sezon 2013/2014
asystent 14.06.2014, 18:00 Rotunda Krzeszów 1:2
(0:1)
WISAN Skopanie
główny 14.06.2014, 16:00 Rotunda Krzeszów 6:0
(1:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 13.04.2014, 15:00 Sokół Kamień 2:1
(1:0)
KS Podwolina
asystent 30.03.2014, 15:00 Bukowa Jastkowice 4:1
(4:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 02.11.2013, 14:00 LZS Zdziary 4:0
(3:0)
San Wrzawy
asystent 14.09.2013, 17:00 Rotunda Krzeszów 3:3
(2:0)
KS Podwolina
asystent 08.09.2013, 16:00 Unia Skowierzyn 1:0
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 28.08.2013, 17:00 Transdźwig Stale 1:3 OKS Wielowieś
asystent 15.08.2013, 17:00 OKS Wielowieś 1:2
(1:0)
Słowianin Grębów
Sezon 2012/2013
asystent 16.06.2013, 16:00 KS Podwolina 2:0
(2:0)
LZS Zdziary
asystent 01.06.2013, 17:00 KP Zarzecze 1:1
(1:0)
San Kłyżów
asystent 28.10.2012, 14:00 LZS Zdziary 4:0
(1:0)
Strzelec Dąbrowica
asystent 16.09.2012, 14:30 OKS Wielowieś 3:0
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 15.08.2012, 16:00 KP Zarzecze 0:0
(0:0)
San Wrzawy
asystent 05.08.2012, 17:00 Jutrzenka Kopki 4:4 Sparta Jeżowe
Sezon 2011/2012
asystent 11.11.2011, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 0:0
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 11.11.2011, 12:00 Olimpia Solo Pysznica 0:5
(0:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej