Grzegorz Wilk

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Nowa Dęba

Sezon 2018/2019
główny 30.09.2018, 16:00 Retman Ulanów 4:1
(3:0)
LZS Jadachy
główny 23.09.2018, 16:00 Sokół Kamień 0:3
(0:1)
LZS Zdziary
główny 19.09.2018, 16:00 Sanna Zaklików 0:1
(0:0)
Stal Gorzyce
asystent 16.09.2018, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 1:3
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
główny 05.09.2018, 16:30 Unia Nowa Sarzyna 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 02.09.2018, 14:00 WISAN Skopanie 2:2
(0:0)
Stal Gorzyce (juniorzy)
główny 19.08.2018, 16:00 Rotunda Krzeszów 0:2
(0:0)
Sokół Kamień
asystent 19.08.2018, 13:00 Orzeł Rudnik 0:0
(0:0)
Sokół Kamień (juniorzy)
asystent 11.08.2018, 13:30 Olimpia Solo Pysznica 10:2 San Rozwadów (juniorzy)
główny 11.08.2018, 11:00 Olimpia Solo Pysznica 1:2
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 05.08.2018, 16:00 Retman Ulanów 4:1
(3:0)
Rotunda Krzeszów
główny 05.08.2018, 14:00 Retman Ulanów 0:1 Orzeł Rudnik (juniorzy)
Sezon 2017/2018
główny 23.06.2018, 17:00 OKS Wielowieś 5:3
(0:2)
Jeziorak Chwałowice
główny 10.06.2018, 16:00 WKS Zabrnie 0:1
(0:0)
Kępie Zaleszańskie
główny 03.05.2018, 16:00 WKS Zabrnie 0:4
(0:1)
Transdźwig Stale
asystent 29.04.2018, 15:00 OKS Wielowieś 3:0
(wo)
KS Żupawa
asystent 08.04.2018, 16:00 San Wrzawy 0:3
(0:1)
WISAN Skopanie
główny 08.04.2018, 14:00 San Wrzawy 1:4
(0:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 08.10.2017, 15:00 Transdźwig Stale 11:1
(6:0)
Kępie Zaleszańskie
główny 24.09.2017, 16:00 LZS Zbydniów 1:5
(0:1)
Jeziorak Chwałowice
asystent 16.09.2017, 16:00 Łęg Stany 2:1
(0:1)
Koniczynka Ocice
główny 10.09.2017, 16:00 Koniczynka Ocice 1:1
(0:0)
Kępie Zaleszańskie
główny 27.08.2017, 16:00 WISAN Skopanie 0:2
(0:2)
Jeziorak Chwałowice
główny 13.08.2017, 16:00 Czarni Lipa 0:1
(0:1)
Łęg Stany
Sezon 2016/2017
główny 25.06.2017, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 7:1 KP Zarzecze
główny 28.05.2017, 16:00 Sokół Kamień 3:3 Stal II Stalowa Wola
główny 13.05.2017, 17:00 Pogoń Leżajsk 4:0 LZS Jadachy
główny 03.05.2017, 16:00 Sokół Kamień 3:2
(0:1)
Strzelec Dąbrowica
główny 23.04.2017, 15:00 Sokół Kamień 1:1
(1:1)
KP Zarzecze
główny 13.04.2017, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 0:0
(0:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 09.04.2017, 15:00 Jeziorak Chwałowice 3:0 Strzelec Dąbrowica
główny 01.04.2017, 14:00 Unia Nowa Sarzyna 4:0
(2:0)
Górnovia Górno
główny 13.11.2016, 14:00 Transdźwig Stale 3:0
(1:0)
Jeziorak Chwałowice
asystent 11.11.2016, 14:00 Unia Skowierzyn 0:4
(0:1)
Bukowa Jastkowice
główny 05.11.2016, 14:00 Pogoń Leżajsk 1:1
(0:0)
OKS Mokrzyszów
główny 30.10.2016, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 1:0
(1:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 23.10.2016, 12:00 Bukowa Jastkowice 2:3
(0:2)
Sokół Sokolniki
główny 16.10.2016, 15:00 KP Zarzecze 2:0
(1:0)
Transdźwig Stale
asystent 21.09.2016, 16:30 WISAN Skopanie 2:4
(1:3)
Stal Gorzyce
główny 17.09.2016, 11:00 Unia Skowierzyn 1:0
(0:0)
Górnovia Górno
asystent 11.09.2016, 14:00 WISAN Skopanie 1:3
(1:0)
Stal II Rzeszów (juniorzy)
asystent 03.09.2016, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(1:0)
Bukowa Jastkowice
główny 24.08.2016, 17:00 Strzelec Dąbrowica 2:1 Transdźwig Stale
asystent 20.08.2016, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 2:1
(2:0)
WISAN Skopanie
główny 14.08.2016, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:3
(1:3)
KP Zarzecze
Sezon 2015/2016
główny 04.06.2016, 16:00 Stal Gorzyce 7:0
(2:0)
Orzeł Rudnik
asystent 21.05.2016, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(1:0)
Unia Skowierzyn
główny 07.05.2016, 16:00 Stal Gorzyce 8:1
(2:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 24.04.2016, 15:00 Słowianin Grębów 1:2
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 17.04.2016, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 2:1
(1:1)
Jeziorak Chwałowice
główny 03.04.2016, 15:00 Orzeł Rudnik 2:2
(1:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 11.10.2015, 15:00 Stal II Stalowa Wola 3:1
(2:1)
LZS Zdziary
asystent 27.09.2015, 16:00 San Wrzawy 2:4
(0:2)
Słowianin Grębów
główny 23.09.2015, 16:15 Strzelec Dąbrowica 6:1
(3:0)
WISAN Skopanie
główny 19.09.2015, 16:00 Stal Gorzyce 6:0
(2:0)
Transdźwig Stale
główny 12.09.2015, 16:30 San Wrzawy 3:4
(1:1)
Orzeł Rudnik
główny 30.08.2015, 16:00 San Wrzawy 0:2
(0:2)
LZS Zdziary
główny 09.08.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 1:2
(0:1)
Jeziorak Chwałowice
Sezon 2014/2015
główny 07.06.2015, 16:00 Sparta Jeżowe 0:3
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 30.05.2015, 13:00 Stal II Stalowa Wola 1:2
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 03.05.2015, 16:00 Sokół Kamień 1:4
(1:3)
Sokół Sokolniki
główny 25.04.2015, 14:00 Orzeł Rudnik 1:2
(0:2)
Stal II Stalowa Wola
asystent 04.04.2015, 15:00 Stal II Stalowa Wola 1:1
(0:1)
LZS Zdziary
główny 28.03.2015, 15:00 ŁKS Łowisko 3:3
(1:2)
Sparta Jeżowe
asystent 08.11.2014, 14:00 Stal Gorzyce 3:3
(1:0)
Sokół Kamień
asystent 02.11.2014, 14:00 Stal II Stalowa Wola 0:0
(0:0)
ŁKS Łowisko
główny 26.10.2014, 14:00 Unia Nowa Sarzyna 4:3
(2:1)
Sparta Jeżowe
główny 19.10.2014, 15:00 Sparta Jeżowe 4:4
(3:1)
San Wrzawy
asystent 27.09.2014, 16:00 Sparta Jeżowe 2:2
(1:2)
Stal II Stalowa Wola
asystent 24.09.2014, 16:00 LZS Kotowa Wola 5:1 Unia Skowierzyn
główny 14.09.2014, 16:00 San Wrzawy 2:0
(1:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 07.09.2014, 16:00 Stal Gorzyce 0:1
(0:1)
Słowianin Grębów
asystent 03.09.2014, 16:30 Łęg Stany 1:1 WISAN Skopanie
główny 31.08.2014, 16:00 Stal II Stalowa Wola 3:1
(2:0)
Orzeł Rudnik
asystent 02.08.2014, 17:00 Tanew Wólka Tanewska 3:7 KP Zarzecze
Sezon 2013/2014
główny 07.06.2014, 11:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:0)
San Wrzawy
asystent 07.06.2014, 09:00 WISAN Skopanie 4:3
(0:2)
San Wrzawy (juniorzy)
główny 28.05.2014, 17:30 Słowianin Grębów 1:2
(0:1)
Stal Gorzyce
główny 11.05.2014, 16:00 Sparta Jeżowe 8:1
(4:1)
OKS Wielowieś
asystent 04.05.2014, 16:00 Sokół Kamień 4:3
(1:2)
Stal Gorzyce
główny 01.05.2014, 16:00 Unia Skowierzyn 2:2
(1:1)
Słowianin Grębów
asystent 19.04.2014, 13:00 Olimpia Solo Pysznica 3:0
(1:0)
Orzeł Rudnik
asystent 30.03.2014, 15:00 LZS Zdziary 0:3
(0:1)
Rotunda Krzeszów
główny 03.11.2013, 14:00 Słowianin Grębów 0:0
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 27.10.2013, 14:00 Bukowa Jastkowice 1:0
(1:0)
Słowianin Grębów
asystent 19.10.2013, 14:00 Unia Nowa Sarzyna 1:4
(0:4)
Sparta Jeżowe
główny 13.10.2013, 15:00 KS Podwolina 3:0
(3:0)
Unia Skowierzyn
główny 29.09.2013, 16:00 Rotunda Krzeszów 1:6
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 25.09.2013, 16:30 Orzeł Rudnik 2:1
(1:0)
Stal Gorzyce
główny 28.08.2013, 17:00 Iskra Sobów 0:4 Unia Skowierzyn
główny 18.08.2013, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 5:5
(2:3)
OKS Wielowieś
asystent 04.08.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 9:3
(3:1)
Orzeł Rudnik
Sezon 2012/2013
główny 23.06.2013, 16:00 Słowianin Grębów 4:3
(3:1)
OKS Wielowieś
asystent 12.06.2013, 17:30 OKS Wielowieś 4:3
(1:2)
Sokół Kamień
główny 09.06.2013, 16:00 LZS Zdziary 1:4
(0:2)
OKS Wielowieś
asystent 26.05.2013, 16:00 Słowianin Grębów 4:0
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 19.05.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 2:2
(1:1)
OKS Wielowieś
asystent 12.05.2013, 16:00 Słowianin Grębów 0:5
(0:3)
Orzeł Rudnik
główny 01.05.2013, 16:00 San Kłyżów 2:2
(1:1)
Orzeł Rudnik
główny 28.04.2013, 16:00 Orzeł Rudnik 1:6
(0:2)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 24.04.2013, 17:00 WISAN Skopanie 1:1
(1:0)
KP Zarzecze
główny 24.04.2013, 15:00 WISAN Skopanie 6:2
(2:0)
KP Zarzecze (juniorzy)
asystent 14.04.2013, 15:00 Sparta Jeżowe 3:2
(1:1)
San Kłyżów
główny 10.11.2012, 11:30 Sokół Kamień 2:2
(0:0)
San Wrzawy
asystent 04.11.2012, 13:30 KS Podwolina 2:4
(1:0)
Orzeł Rudnik
asystent 07.10.2012, 15:00 Sokół Kamień 2:1
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 26.09.2012, 16:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
San Kłyżów
główny 23.09.2012, 16:00 WISAN Skopanie 3:2
(1:2)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 23.09.2012, 14:00 WISAN Skopanie 2:4
(0:3)
Stal Stalowa Wola (97) (juniorzy)
asystent 05.09.2012, 16:30 Kolejarz Knapy 4:4 WISAN Skopanie
asystent 01.09.2012, 17:00 Bukowa Jastkowice 1:1
(0:1)
Słowianin Grębów
główny 26.08.2012, 16:00 LZS Zdziary 4:1
(4:1)
Stal Gorzyce
główny 19.08.2012, 16:00 San Wrzawy 2:0
(2:0)
WISAN Skopanie
asystent 19.08.2012, 14:00 San Wrzawy 4:6 WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 05.08.2012, 17:00 Korona Bojanów 2:1 San Wrzawy
Sezon 2011/2012
główny 31.08.2011, 16:00 WISAN Skopanie 7:3
(3:1)
Sokół Kamień
asystent 31.08.2011, 14:00 WISAN Skopanie 4:2
(2:0)
Sokół Kamień (juniorzy)
Sezon 2010/2011
główny 05.06.2011, 16:00 WISAN Skopanie 1:1
(1:1)
Ceramika Hadykówka
główny 08.05.2011, 16:00 WISAN Skopanie 7:0
(3:0)
Radosan Radomyśl
asystent 15.09.2010, 16:00 WISAN Skopanie 1:2
(1:2)
LZS Turbia

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej