Tomasz Wilk

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Nowa Dęba

Sezon 2019/2020
główny 14.08.2019, 17:00 WISAN Skopanie LZS Żabno
Sezon 2018/2019
asystent 30.06.2019, 16:00 WISAN Skopanie 3:1
(2:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 30.06.2019, 14:00 WISAN Skopanie 0:4
(0:3)
Olimpia Solo Pysznica (juniorzy)
główny 08.06.2019, 16:00 Stal II Stalowa Wola 8:3
(5:2)
Rotunda Krzeszów
główny 12.05.2019, 16:00 Słowianin Grębów 2:5
(1:3)
Siarka II Tarnobrzeg
główny 14.04.2019, 13:00 LKS Brzyska Wola 2:0
(1:0)
San Kłyżów
asystent 10.11.2018, 13:00 Rotunda Krzeszów 2:5
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
główny 04.11.2018, 14:00 Retman Ulanów 2:1
(2:1)
LKS Brzyska Wola
asystent 03.11.2018, 14:00 LZS Jadachy San Kłyżów
główny 25.08.2018, 16:00 LZS Jadachy Bukowa Jastkowice
asystent 18.08.2018, 16:00 LZS Zdziary 2:2
(1:2)
Retman Ulanów
główny 18.08.2018, 14:00 LZS Zdziary 5:1 Retman Ulanów (juniorzy)
główny 05.08.2018, 16:00 Retman Ulanów 4:1
(3:0)
Rotunda Krzeszów
asystent 05.08.2018, 14:00 Retman Ulanów 0:1 Orzeł Rudnik (juniorzy)
Sezon 2017/2018
główny 03.06.2018, 16:00 Czarni Lipa 2:1
(0:1)
San Wrzawy
główny 29.04.2018, 15:00 Koniczynka Ocice 1:1
(0:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 08.04.2018, 15:00 WKS Zabrnie 1:2
(1:1)
Koniczynka Ocice
główny 05.11.2017, 14:00 Kolejarz Knapy 1:8
(1:1)
Siarka II Tarnobrzeg
główny 16.09.2017, 16:00 Łęg Stany 2:1
(0:1)
Koniczynka Ocice
Sezon 2016/2017
główny 21.05.2017, 16:00 OKS Mokrzyszów 2:1 Górnovia Górno
główny 03.05.2017, 16:00 Słowianin Grębów 0:1 OKS Mokrzyszów
asystent 29.04.2017, 17:00 LZS Jadachy 1:2
(0:1)
WISAN Skopanie
główny 09.04.2017, 17:00 Stal II Stalowa Wola 3:3 Unia Skowierzyn
asystent 26.03.2017, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 2:2
(1:2)
Strzelec Dąbrowica
główny 20.11.2016, 13:00 Strzelec Dąbrowica 0:0
(0:0)
Bukowa Jastkowice
główny 11.11.2016, 14:00 Unia Skowierzyn 0:4
(0:1)
Bukowa Jastkowice
główny 06.11.2016, 14:00 KP Zarzecze 3:0
(0:0)
Unia Skowierzyn
asystent 05.11.2016, 14:00 LKS Brzyska Wola 2:0 Wisłoka Dębica (juniorzy)
główny 30.10.2016, 14:00 Unia Skowierzyn 2:3
(0:1)
LZS Jadachy
główny 16.10.2016, 15:00 OKS Mokrzyszów 3:1
(1:1)
WISAN Skopanie
główny 09.10.2016, 15:00 Pogoń Leżajsk 1:3
(1:2)
KP Zarzecze
asystent 09.10.2016, 15:00 Transdźwig Stale 2:2
(1:0)
LZS Jadachy
asystent 02.10.2016, 12:30 LKS Brzyska Wola 3:1 Kolbuszowianka Kolbuszowa (juniorzy)
asystent 18.09.2016, 16:00 OKS Mokrzyszów 0:0
(0:0)
Słowianin Grębów
główny 17.09.2016, 17:00 LZS Jadachy 4:4
(2:3)
LZS Zdziary
główny 11.09.2016, 16:00 Sokół Sokolniki 2:1
(1:0)
Strzelec Dąbrowica
asystent 03.09.2016, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(1:0)
Bukowa Jastkowice
asystent 24.08.2016, 17:00 Sokół Sokolniki 0:2 Stal Nowa Dęba
główny 21.08.2016, 16:00 Strzelec Dąbrowica 4:1
(1:1)
Jeziorak Chwałowice
asystent 20.08.2016, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 2:1
(2:0)
WISAN Skopanie
główny 07.08.2016, 16:00 LZS Jadachy 1:2
(1:1)
Stal II Stalowa Wola
Sezon 2015/2016
główny 15.05.2016, 16:00 Transdźwig Stale 0:1
(0:0)
LZS Zdziary
główny 07.05.2016, 17:00 Pogoń Leżajsk 3:1
(1:0)
Unia Skowierzyn
główny 09.04.2016, 16:00 Unia Skowierzyn 1:2
(0:1)
Transdźwig Stale
asystent 03.04.2016, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 0:2
(0:1)
Unia Skowierzyn
asystent 11.11.2015, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 9:1
(6:0)
Sokół Kamień
asystent 25.10.2015, 14:30 Unia Skowierzyn 2:0
(0:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 11.10.2015, 15:00 Jeziorak Chwałowice 3:3
(2:2)
San Wrzawy
główny 03.10.2015, 15:00 LZS Zdziary 3:1
(1:1)
Transdźwig Stale
główny 27.09.2015, 16:00 San Wrzawy 2:4
(0:2)
Słowianin Grębów
główny 13.09.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 0:1
(0:0)
Stal Gorzyce
główny 15.08.2015, 17:30 Słowianin Grębów 1:0
(1:0)
LZS Zdziary
Sezon 2014/2015
główny 14.06.2015, 16:00 ŁKS Łowisko 0:4
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
główny 04.06.2015, 16:00 LZS Zdziary 4:0
(2:0)
WISAN Skopanie
asystent 04.06.2015, 14:00 LZS Zdziary 2:4
(2:3)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 17.05.2015, 13:00 Stal II Stalowa Wola 6:1
(3:1)
Sparta Jeżowe
asystent 30.04.2015, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 4:2
(3:1)
LZS Zdziary
główny 19.04.2015, 15:00 Sparta Jeżowe 0:1
(0:1)
LZS Zdziary
główny 08.11.2014, 13:00 OKS Mokrzyszów 1:0
(1:0)
Stal II Stalowa Wola
główny 26.10.2014, 14:00 OKS Mokrzyszów 3:2
(2:1)
Orzeł Rudnik
asystent 19.10.2014, 15:00 Stal II Stalowa Wola 1:0
(1:0)
Słowianin Grębów
główny 28.09.2014, 16:00 ŁKS Łowisko 0:0
(0:0)
LZS Zdziary
asystent 24.09.2014, 16:00 LZS Kotowa Wola 5:1 Unia Skowierzyn
główny 03.09.2014, 16:30 LZS Żabno 0:5 Wichry Rzeczyca Długa
główny 24.08.2014, 16:00 ŁKS Łowisko 1:2
(1:0)
Słowianin Grębów
główny 09.08.2014, 16:30 San Wrzawy 2:4
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 03.08.2014, 17:00 Ceramika Hadykówka 3:0
(wo)
OKS Wielowieś
Sezon 2013/2014
główny 07.06.2014, 16:00 LZS Zdziary 1:7
(1:5)
Bukowa Jastkowice
główny 11.05.2014, 16:00 KS Podwolina 0:4
(0:0)
Rotunda Krzeszów
główny 01.05.2014, 16:00 KS Podwolina 0:0
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 19.04.2014, 13:00 Olimpia Solo Pysznica 3:0
(1:0)
Orzeł Rudnik
główny 19.10.2013, 14:00 Unia Nowa Sarzyna 1:4
(0:4)
Sparta Jeżowe
główny 06.10.2013, 15:00 Orzeł Rudnik 0:5
(0:1)
Słowianin Grębów
główny 29.09.2013, 16:00 San Wrzawy 2:2
(1:2)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 25.09.2013, 16:30 Orzeł Rudnik 2:1
(1:0)
Stal Gorzyce
główny 15.08.2013, 16:00 San Wrzawy 1:0
(0:0)
Bukowa Jastkowice
Sezon 2012/2013
asystent 23.06.2013, 16:00 Słowianin Grębów 4:3
(3:1)
OKS Wielowieś
główny 12.06.2013, 17:30 San Wrzawy 3:0
(1:0)
KP Zarzecze
główny 09.06.2013, 16:00 Sokół Kamień 6:1
(1:0)
KP Zarzecze
główny 26.05.2013, 16:00 Słowianin Grębów 4:0
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 19.05.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 2:2
(1:1)
OKS Wielowieś
główny 11.05.2013, 16:00 Strzelec Dąbrowica 3:4
(1:1)
Sparta Jeżowe
główny 01.05.2013, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 6:0
(2:0)
LZS Zdziary
asystent 24.04.2013, 17:00 WISAN Skopanie 1:1
(1:0)
KP Zarzecze
asystent 24.04.2013, 15:00 WISAN Skopanie 6:2
(2:0)
KP Zarzecze (juniorzy)
główny 21.04.2013, 15:00 WISAN Skopanie 1:0
(0:0)
Strzelec Dąbrowica
asystent 21.04.2013, 13:00 WISAN Skopanie 4:0
(2:0)
Strzelec Dąbrowica (juniorzy)
główny 04.11.2012, 13:30 San Wrzawy 4:3
(3:0)
San Kłyżów
główny 21.10.2012, 15:00 OKS Wielowieś 0:0
(0:0)
Stal Gorzyce
główny 23.09.2012, 16:00 OKS Wielowieś 2:1
(0:0)
KS Podwolina
asystent 15.09.2012, 16:30 Orzeł Rudnik 2:1
(0:1)
San Kłyżów
asystent 09.09.2012, 16:00 WISAN Skopanie 1:0
(0:0)
LZS Zdziary
główny 09.09.2012, 14:00 WISAN Skopanie 1:2
(0:1)
LZS Zdziary (juniorzy)
asystent 05.09.2012, 16:30 Korona Bojanów 1:3 OKS Wielowieś
główny 02.09.2012, 16:00 OKS Wielowieś 1:0
(1:0)
San Wrzawy
asystent 19.08.2012, 16:00 Sparta Jeżowe 3:1
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 15.08.2012, 16:00 San Kłyżów 1:1
(1:1)
KS Podwolina
asystent 05.08.2012, 17:00 Junior Zakrzów 2:3 Strzelec Dąbrowica
Sezon 2011/2012
główny 27.05.2012, 16:00 WISAN Skopanie 1:1
(1:1)
KS Podwolina
asystent 27.05.2012, 14:00 WISAN Skopanie 3:0
(wo)
KS Podwolina (juniorzy)
główny 11.11.2011, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 0:0
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 11.11.2011, 12:00 Olimpia Solo Pysznica 0:5
(0:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 09.10.2011, 15:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
Słowianin Grębów
asystent 09.10.2011, 13:00 WISAN Skopanie 3:0
(wo)
Słowianin Grębów (juniorzy)
główny 18.09.2011, 16:00 San Kłyżów 2:1
(2:1)
WISAN Skopanie
asystent 18.09.2011, 14:00 San Kłyżów 5:4
(1:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej