Marek Witoń

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Tarnobrzeg

Sezon 2018/2019
główny 23.06.2019, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 2:0
(2:0)
Sparta Jeżowe
główny 19.06.2019, 18:00 Olimpia Solo Pysznica 1:6
(1:2)
Stal Nowa Dęba
asystent 02.06.2019, 16:00 Rotunda Krzeszów 2:4
(0:3)
Bukowa Jastkowice
asystent 18.05.2019, 16:00 LZS Zdziary 3:2
(1:1)
Sokół Kamień
asystent 28.04.2019, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 0:1
(0:0)
Sokół Kamień
główny 06.04.2019, 16:00 Stal Nowa Dęba 0:1
(0:1)
Sparta Jeżowe
główny 24.03.2019, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 3:1
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 10.11.2018, 18:00 Stal II Stalowa Wola 3:2
(1:2)
Słowianin Grębów
główny 10.11.2018, 13:00 Rotunda Krzeszów 2:5
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
główny 20.10.2018, 15:00 LZS Jadachy Rotunda Krzeszów
asystent 14.10.2018, 15:00 Słowianin Grębów 1:1
(0:0)
Stal Nowa Dęba
asystent 07.10.2018, 15:00 Sparta Jeżowe 2:3
(1:0)
Retman Ulanów
główny 23.09.2018, 16:00 WISAN Skopanie 3:2
(2:1)
Pogoń Leżajsk
asystent 23.09.2018, 14:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
Azalia Wola Zarczycka (juniorzy)
główny 16.09.2018, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 1:3
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
główny 05.09.2018, 16:00 Rotunda Krzeszów 0:5
(0:2)
LZS Zdziary
główny 02.09.2018, 16:00 WISAN Skopanie 0:3
(0:3)
Sokół Sokolniki
asystent 02.09.2018, 14:00 WISAN Skopanie 2:2
(0:0)
Stal Gorzyce (juniorzy)
asystent 01.09.2018, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 0:1
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 01.09.2018, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 3:2 PUKS Francesco Jelna (juniorzy)
główny 29.08.2018, 17:30 OKS Wielowieś 5:2
(2:1)
Słowianin Grębów
główny 15.08.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:2
(1:1)
WISAN Skopanie
Sezon 2017/2018
główny 22.04.2018, 15:00 KS Żupawa 0:0
(0:0)
Transdźwig Stale
główny 14.04.2018, 16:00 LZS Jadachy 3:0
(0:0)
WKS Zabrnie
asystent 24.09.2017, 16:00 KS Żupawa 5:2
(3:0)
San Wrzawy
asystent 06.08.2017, 17:00 KS Jarocin 1:2 KS Podwolina
Sezon 2016/2017
główny 18.06.2017, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0 Stal II Stalowa Wola
asystent 17.06.2017, 17:00 Górnovia Górno 1:4 Sokół Kamień
główny 03.06.2017, 11:00 WISAN Skopanie 0:6
(0:2)
Stal II Mielec (juniorzy)
główny 31.05.2017, 17:30 WISAN Skopanie 0:4
(0:3)
Rzemieślnik Pilzno (juniorzy)
główny 13.05.2017, 17:00 Sokół Sokolniki 6:0 Jeziorak Chwałowice
główny 27.11.2016, 13:00 Pogoń Leżajsk 0:2
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 20.11.2016, 13:00 Sokół Sokolniki 2:0
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 11.11.2016, 11:00 Stal II Stalowa Wola 8:1
(6:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 06.11.2016, 14:00 Górnovia Górno 0:1
(0:0)
Sokół Sokolniki
główny 09.10.2016, 15:00 Transdźwig Stale 2:2
(1:0)
LZS Jadachy
asystent 02.10.2016, 15:00 Strzelec Dąbrowica 3:1
(1:1)
WISAN Skopanie
asystent 02.10.2016, 11:00 WISAN Skopanie 2:4
(2:2)
Stal Gorzyce (juniorzy)
Sezon 2015/2016
główny 19.06.2016, 16:00 Unia Skowierzyn 2:0
(2:0)
KP Zarzecze
asystent 26.05.2016, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:4
(0:3)
Pogoń Leżajsk
główny 22.05.2016, 16:00 San Wrzawy 2:6
(0:3)
Jeziorak Chwałowice
główny 08.05.2016, 16:00 Orzeł Rudnik 2:0
(1:0)
KP Zarzecze
główny 03.05.2016, 16:00 Transdźwig Stale 1:2
(0:1)
Stal Gorzyce
asystent 02.04.2016, 11:00 Pogoń Leżajsk 0:0
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 26.03.2016, 12:00 Unia Nowa Sarzyna 1:2
(1:1)
LZS Zdziary
asystent 08.11.2015, 14:00 Sokół Kamień 2:3
(1:1)
Orzeł Rudnik
asystent 31.10.2015, 14:00 San Wrzawy 2:2
(1:0)
Unia Skowierzyn
główny 03.10.2015, 16:00 Stal Gorzyce 2:0
(0:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 08.09.2015, 17:00 LZS Żabno 2:4 Unia Skowierzyn
Sezon 2014/2015
główny 07.06.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 1:0
(0:0)
LZS Zdziary
główny 04.06.2015, 13:30 ŁKS Łowisko 1:2
(1:2)
Orzeł Rudnik
główny 23.05.2015, 16:00 San Wrzawy 1:2
(1:1)
Stal II Stalowa Wola
główny 01.05.2015, 16:00 Stal II Stalowa Wola 5:1
(4:1)
Sokół Kamień
asystent 25.04.2015, 15:00 Stal Gorzyce 1:1
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 11.04.2015, 16:00 WISAN Skopanie 2:3
(1:1)
Orzeł Rudnik
główny 11.04.2015, 14:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:1)
Orzeł Rudnik (juniorzy)
główny 28.03.2015, 15:00 Stal Gorzyce 2:1
(1:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 08.11.2014, 14:00 Słowianin Grębów 1:0
(1:0)
San Wrzawy
główny 02.11.2014, 14:00 Stal II Stalowa Wola 0:0
(0:0)
ŁKS Łowisko
główny 19.10.2014, 15:00 Orzeł Rudnik 4:1
(3:0)
ŁKS Łowisko
główny 15.10.2014, 15:30 Olimpia Solo Pysznica 6:0
(4:0)
Bukowa Jastkowice
asystent 23.09.2014, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 3:1 Stal II Stalowa Wola
główny 20.09.2014, 12:00 LZS Zdziary 1:3
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 06.09.2014, 16:30 WISAN Skopanie 0:0
(0:0)
ŁKS Łowisko
asystent 06.09.2014, 14:30 WISAN Skopanie 5:1
(2:0)
ŁKS Łowisko (juniorzy)
Sezon 2013/2014
główny 14.05.2014, 18:00 Orzeł Rudnik 2:3
(1:2)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 04.05.2014, 16:00 Sokół Kamień 4:3
(1:2)
Stal Gorzyce
główny 13.04.2014, 15:00 Słowianin Grębów 1:1
(1:1)
OKS Wielowieś
główny 30.03.2014, 13:00 Orzeł Rudnik 5:3
(2:2)
Sparta Jeżowe
główny 02.11.2013, 14:00 Stal Gorzyce 4:1
(1:1)
KS Podwolina
główny 13.10.2013, 15:00 Wichry Rzeczyca Długa 5:0
(4:0)
Orzeł Rudnik
asystent 18.08.2013, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 5:5
(2:3)
OKS Wielowieś
asystent 15.08.2013, 16:00 Unia Skowierzyn 9:1
(2:0)
Orzeł Rudnik
główny 04.08.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 9:3
(3:1)
Orzeł Rudnik
Sezon 2012/2013
asystent 12.06.2013, 17:30 Sokół Nisko 11:0
(3:0)
Orzeł Rudnik
główny 09.06.2013, 16:00 San Kłyżów 0:6
(0:3)
San Wrzawy
główny 26.05.2013, 16:00 KS Podwolina 4:1
(0:0)
Sparta Jeżowe
główny 12.05.2013, 16:00 Słowianin Grębów 0:5
(0:3)
Orzeł Rudnik
główny 01.05.2013, 16:00 Strzelec Dąbrowica 2:6
(0:3)
KS Podwolina
główny 28.04.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 0:2
(0:0)
Słowianin Grębów
asystent 21.04.2013, 15:00 Słowianin Grębów 0:0
(0:0)
Bukowa Jastkowice
asystent 21.10.2012, 15:00 KS Podwolina 1:2
(0:0)
Sokół Nisko
główny 14.10.2012, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1
(0:1)
Słowianin Grębów
główny 29.09.2012, 16:00 Stal Gorzyce 0:0
(0:0)
KP Zarzecze
asystent 26.09.2012, 16:00 Bukowa Jastkowice 0:8 Unia Nowa Sarzyna
główny 09.09.2012, 16:00 San Wrzawy 1:1
(1:0)
KS Podwolina
główny 19.08.2012, 16:00 Strzelec Dąbrowica 3:1
(0:0)
KP Zarzecze
asystent 05.08.2012, 17:00 SKS Racławice 0:13 Jeziorak Chwałowice
Sezon 2011/2012
asystent 27.06.2012, 17:30 WISAN Skopanie 1:0
(1:0)
Advit Łętownia
Sezon 2009/2010
główny 20.06.2010, 17:00 WISAN Skopanie 4:0
(2:0)
Łęg Kopcie
Sezon 2008/2009

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej