Wojciech Wolan

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Tarnobrzeg

Sezon 2018/2019
asystent 14.10.2018, 11:00 San Kłyżów 1:3
(0:3)
WISAN Skopanie
asystent 10.10.2018, 15:30 OKS Wielowieś 0:2
(0:1)
Sokół Sokolniki
asystent 06.10.2018, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1
(0:1)
San Kłyżów
główny 23.09.2018, 16:00 Słowianin Grębów 2:0
(0:0)
San Kłyżów
główny 19.09.2018, 16:00 KS Żupawa 0:3
(wo)
Sokół Sokolniki
asystent 19.09.2018, 16:00 WISAN Skopanie 0:2
(0:1)
Stal Nowa Dęba
asystent 16.09.2018, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 1:3
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 05.09.2018, 17:00 Retman Ulanów 1:3
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 01.09.2018, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 0:1
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 01.09.2018, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 3:2 PUKS Francesco Jelna (juniorzy)
główny 15.08.2018, 16:00 Bukowa Jastkowice 2:3
(0:1)
Sokół Kamień
asystent 12.08.2018, 16:00 Słowianin Grębów 3:0
(2:0)
Sparta Jeżowe
główny 05.08.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 5:0
(2:0)
Stal Nowa Dęba
Sezon 2017/2018
asystent 23.06.2018, 17:00 OKS Wielowieś 5:3
(0:2)
Jeziorak Chwałowice
główny 22.04.2018, 15:00 WKS Zabrnie 0:2
(0:2)
Lasowiak Wola Baranowska
asystent 05.11.2017, 14:00 OKS Wielowieś 4:1
(1:1)
Lasowiak Wola Baranowska
główny 17.09.2017, 16:00 WKS Zabrnie 2:1
(1:0)
KS Żupawa
główny 27.08.2017, 16:00 Transdźwig Stale 2:1
(1:0)
KS Żupawa
Sezon 2016/2017
asystent 17.06.2017, 17:00 Transdźwig Stale 1:2 OKS Mokrzyszów
główny 13.05.2017, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0 KP Zarzecze
główny 23.04.2017, 15:00 Sokół Sokolniki 9:1 Unia Skowierzyn
główny 02.04.2017, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 3:2 Bukowa Jastkowice
główny 25.03.2017, 14:00 WISAN Skopanie 2:3
(1:2)
Lechia Sędziszów Małopolski (juniorzy)
asystent 19.11.2016, 13:00 Sokół Kamień 2:4
(1:1)
LZS Zdziary
główny 13.11.2016, 14:00 Unia Skowierzyn 0:0
(0:0)
Strzelec Dąbrowica
asystent 11.11.2016, 14:00 Sokół Kamień 1:2
(0:0)
Górnovia Górno
główny 06.11.2016, 12:00 Unia Nowa Sarzyna 9:0
(5:0)
Jeziorak Chwałowice
asystent 23.10.2016, 15:00 Górnovia Górno 1:5
(1:2)
Stal II Stalowa Wola
asystent 09.10.2016, 15:00 Pogoń Leżajsk 1:3
(1:2)
KP Zarzecze
główny 02.10.2016, 15:00 OKS Mokrzyszów 3:2
(1:1)
Sokół Kamień
główny 03.09.2016, 11:00 Stal II Mielec 1:0 Rzemieślnik Pilzno (juniorzy)
asystent 28.08.2016, 16:00 Słowianin Grębów 3:5
(0:3)
Unia Skowierzyn
główny 27.08.2016, 11:00 Stal Gorzyce 2:1 Stal II Mielec (juniorzy)
główny 14.08.2016, 16:00 Jeziorak Chwałowice 0:2
(0:1)
Unia Skowierzyn
asystent 07.08.2016, 16:00 Strzelec Dąbrowica 3:3
(2:2)
Olimpia Solo Pysznica
Sezon 2015/2016
asystent 19.06.2016, 16:00 Sokół Kamień 2:3
(1:2)
Unia Nowa Sarzyna
główny 05.06.2016, 16:00 Jeziorak Chwałowice 2:2
(0:1)
LZS Zdziary
główny 29.05.2016, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(2:0)
Transdźwig Stale
główny 26.05.2016, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 1:4
(1:2)
Unia Nowa Sarzyna
główny 24.04.2016, 15:00 San Wrzawy 0:4
(0:2)
Pogoń Leżajsk
główny 26.03.2016, 15:00 Jeziorak Chwałowice 3:3
(1:2)
Unia Skowierzyn
asystent 20.09.2015, 16:00 Orzeł Rudnik 2:2
(2:0)
WISAN Skopanie
główny 20.09.2015, 14:00 Orzeł Rudnik 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 09.09.2015, 16:00 Łęg Stany 2:5 Słowianin Grębów
główny 09.08.2015, 16:00 Sokół Kamień 1:6
(1:3)
Słowianin Grębów
Sezon 2014/2015
główny 21.06.2015, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:3
(0:2)
Unia Skowierzyn
główny 04.06.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 3:3
(1:2)
Sokół Kamień
asystent 23.05.2015, 16:00 San Wrzawy 1:2
(1:1)
Stal II Stalowa Wola
główny 10.05.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 2:2
(2:0)
LZS Zdziary
asystent 03.05.2015, 16:00 Orzeł Rudnik 12:1
(5:0)
Sparta Jeżowe
główny 26.04.2015, 15:00 Unia Skowierzyn 4:1
(4:0)
Sparta Jeżowe
główny 04.04.2015, 15:00 Stal II Stalowa Wola 1:1
(0:1)
LZS Zdziary
główny 08.11.2014, 14:00 Stal Gorzyce 3:3
(1:0)
Sokół Kamień
asystent 26.10.2014, 14:00 Unia Nowa Sarzyna 4:3
(2:1)
Sparta Jeżowe
asystent 05.10.2014, 15:00 Stal II Stalowa Wola 5:0
(3:0)
San Wrzawy
asystent 24.09.2014, 16:00 Sokół Sokolniki 5:1
(3:1)
Stal Nowa Dęba
główny 07.09.2014, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:0
(0:0)
Sparta Jeżowe
główny 03.09.2014, 16:30 San Rozwadów 2:8 Unia Skowierzyn
główny 24.08.2014, 11:00 Unia Skowierzyn 0:3
(0:2)
Sokół Sokolniki
główny 10.08.2014, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 1:1
(0:1)
WISAN Skopanie
asystent 10.08.2014, 14:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:8
(0:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 02.08.2014, 17:00 Tanew Wólka Tanewska 3:7 KP Zarzecze
Sezon 2013/2014
główny 19.06.2014, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 8:3
(3:0)
KS Podwolina
główny 31.05.2014, 17:00 Wichry Rzeczyca Długa 3:1
(1:1)
WISAN Skopanie
asystent 14.05.2014, 18:00 Orzeł Rudnik 2:3
(1:2)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 13.10.2013, 15:00 Rotunda Krzeszów 1:4
(1:2)
Stal Gorzyce
asystent 08.09.2013, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 2:0
(0:0)
LZS Zdziary
asystent 25.08.2013, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 2:2
(2:1)
Sokół Kamień
asystent 15.08.2013, 16:00 San Wrzawy 1:0
(0:0)
Bukowa Jastkowice
Sezon 2010/2011
asystent 17.04.2011, 15:00 WISAN Skopanie 3:0
(1:0)
Czarni Lipa
główny 17.04.2011, 13:00 WISAN Skopanie 10:0
(4:0)
Czarni Lipa (juniorzy)

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej