Artur Zawadzki

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Tarnobrzeg

Sezon 2017/2018
główny 31.05.2018, 16:00 Transdźwig Stale 2:0
(0:0)
Łęg Stany
asystent 19.05.2018, 11:00 KS Żupawa 2:0
(0:0)
Czarni Lipa
główny 03.05.2018, 16:00 Kępie Zaleszańskie 1:1
(1:1)
Koniczynka Ocice
główny 29.04.2018, 15:00 LZS Zbydniów 3:0
(0:0)
WKS Zabrnie
główny 15.04.2018, 15:00 Lasowiak Wola Baranowska 4:1
(2:1)
Kolejarz Knapy
asystent 12.11.2017, 13:30 LZS Jadachy 1:3
(0:1)
Transdźwig Stale
główny 01.10.2017, 15:00 Czarni Lipa 4:0
(3:0)
KS Żupawa
główny 09.09.2017, 17:00 Lasowiak Wola Baranowska 1:1
(0:0)
Czarni Lipa
główny 27.08.2017, 16:00 Lasowiak Wola Baranowska 0:0
(0:0)
WKS Zabrnie
Sezon 2016/2017
asystent 24.05.2017, 18:00 Strzelec Dąbrowica 3:1 Górnovia Górno
asystent 13.05.2017, 17:00 Sokół Sokolniki 6:0 Jeziorak Chwałowice
asystent 09.04.2017, 16:00 WISAN Skopanie 2:2
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 02.04.2017, 15:00 KP Zarzecze 1:1
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 25.03.2017, 14:00 WISAN Skopanie 2:3
(1:2)
Lechia Sędziszów Małopolski (juniorzy)
asystent 11.09.2016, 14:00 WISAN Skopanie 1:3
(1:0)
Stal II Rzeszów (juniorzy)
główny 24.08.2016, 17:00 KS Żupawa 1:2 OKS Mokrzyszów
asystent 21.08.2016, 16:00 Transdźwig Stale 0:1
(0:1)
Sokół Kamień
asystent 14.08.2016, 16:00 Jeziorak Chwałowice 0:2
(0:1)
Unia Skowierzyn
Sezon 2015/2016
asystent 10.04.2016, 15:00 Słowianin Grębów 1:1
(1:0)
Pogoń Leżajsk
główny 03.04.2016, 13:00 Sparta Jeżowe 1:2
(1:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 13.09.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 0:1
(0:0)
Stal Gorzyce
asystent 30.08.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 3:1
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 23.08.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 5:3
(3:1)
Jeziorak Chwałowice
Sezon 2014/2015
asystent 04.06.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 3:3
(1:2)
Sokół Kamień
asystent 17.05.2015, 13:00 Stal II Stalowa Wola 6:1
(3:1)
Sparta Jeżowe
asystent 30.04.2015, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 4:2
(3:1)
LZS Zdziary
asystent 04.04.2015, 15:00 Sokół Kamień 2:1
(0:1)
Unia Skowierzyn
asystent 28.09.2014, 16:00 Słowianin Grębów 4:0
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 14.09.2014, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 3:2
(3:2)
Unia Skowierzyn
asystent 03.09.2014, 16:30 Łęg Stany 1:1 WISAN Skopanie
Sezon 2013/2014
asystent 12.04.2014, 15:00 LZS Zdziary 0:0
(0:0)
Sparta Jeżowe
asystent 30.03.2014, 13:00 Orzeł Rudnik 5:3
(2:2)
Sparta Jeżowe
asystent 27.10.2013, 14:00 Sparta Jeżowe 0:5
(0:2)
Stal Gorzyce
asystent 22.09.2013, 16:00 Orzeł Rudnik 2:4
(1:1)
Sokół Kamień
asystent 03.08.2013, 11:00 San Wrzawy 1:2
(0:0)
Słowianin Grębów
Sezon 2012/2013
asystent 01.05.2013, 16:00 San Kłyżów 2:2
(1:1)
Orzeł Rudnik
asystent 15.08.2012, 16:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:1)
Stal Gorzyce
główny 15.08.2012, 14:00 WISAN Skopanie 3:1
(2:0)
Tanew Harasiuki (juniorzy)
Sezon 2011/2012
asystent 27.05.2012, 16:00 WISAN Skopanie 1:1
(1:1)
KS Podwolina
asystent 27.05.2012, 14:00 WISAN Skopanie 3:0
(wo)
KS Podwolina (juniorzy)

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej