Mariusz Złotek

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Gorzyce

Sezon 2018/2019
główny 30.06.2019, 16:00 Sparta Jeżowe 3:3
(2:1)
San Kłyżów
główny 20.06.2019, 17:00 Bukowa Jastkowice 2:1
(1:0)
LZS Zdziary
główny 19.06.2019, 17:30 Unia Nowa Sarzyna 2:0
(0:0)
LKS Brzyska Wola
główny 16.06.2019, 16:00 Słowianin Grębów 2:1
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 09.06.2019, 16:00 Bukowa Jastkowice 2:3
(0:1)
Siarka II Tarnobrzeg
główny 02.06.2019, 17:00 Pogoń Leżajsk 2:1
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
główny 19.05.2019, 16:00 Sokół Sokolniki 4:0
(2:0)
Sparta Jeżowe
główny 01.05.2019, 16:00 Słowianin Grębów 2:1
(0:1)
Pogoń Leżajsk
główny 20.04.2019, 10:30 Siarka II Tarnobrzeg 10:1
(5:0)
Rotunda Krzeszów
główny 14.04.2019, 14:00 Pogoń Leżajsk 1:2
(0:0)
Siarka II Tarnobrzeg
główny 31.03.2019, 11:00 Stal II Stalowa Wola 0:1
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 24.03.2019, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 0:0
(0:0)
Bukowa Jastkowice
główny 04.11.2018, 18:30 Stal II Stalowa Wola 6:3
(3:0)
LZS Zdziary
główny 14.10.2018, 15:00 Rotunda Krzeszów 0:6
(0:3)
Stal II Stalowa Wola
główny 13.10.2018, 15:00 Pogoń Leżajsk LZS Jadachy
główny 10.10.2018, 15:30 Stal Nowa Dęba 3:2 Sokół Nisko
główny 07.10.2018, 15:00 Sparta Jeżowe 2:3
(1:0)
Retman Ulanów
główny 23.09.2018, 16:00 Bukowa Jastkowice 5:0
(1:0)
LKS Brzyska Wola
główny 09.09.2018, 17:00 Bukowa Jastkowice 3:2
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 19.08.2018, 17:00 WISAN Skopanie LZS Jadachy
główny 05.08.2018, 18:00 Pogoń Leżajsk 1:0
(1:0)
LKS Brzyska Wola
Sezon 2017/2018
główny 30.06.2018, 17:00 Górnovia Górno 1:5
(0:2)
WISAN Skopanie
Sezon 2016/2017
główny 25.06.2017, 16:00 Sokół Sokolniki 3:1 LZS Zdziary
główny 24.06.2017, 11:00 Słowianin Grębów 1:4 Unia Nowa Sarzyna
główny 17.06.2017, 17:00 Pogoń Leżajsk 5:0 Jeziorak Chwałowice
główny 02.06.2017, 18:00 Słowianin Grębów 2:4 Sokół Kamień
główny 21.05.2017, 16:00 LZS Jadachy 0:0
(0:0)
Transdźwig Stale
główny 07.05.2017, 16:00 KP Zarzecze 1:1 LZS Zdziary
główny 30.04.2017, 15:00 OKS Mokrzyszów 3:0
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
główny 23.04.2017, 15:00 Górnovia Górno 1:4 LZS Jadachy
główny 26.03.2017, 17:00 Stal II Stalowa Wola 7:3
(4:1)
LZS Jadachy
główny 20.11.2016, 13:00 Sokół Sokolniki 2:0
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 13.11.2016, 14:00 KP Zarzecze 0:2
(0:2)
Olimpia Solo Pysznica
główny 30.10.2016, 14:00 KP Zarzecze 0:4
(0:3)
Bukowa Jastkowice
główny 23.10.2016, 15:00 WISAN Skopanie 1:1
(1:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 16.10.2016, 15:00 LZS Jadachy 2:1
(2:1)
Bukowa Jastkowice
główny 25.09.2016, 16:00 Pogoń Leżajsk 0:0
(0:0)
Transdźwig Stale
główny 18.09.2016, 16:00 Transdźwig Stale 1:2
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 11.09.2016, 16:00 Bukowa Jastkowice 2:0
(2:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 04.09.2016, 16:00 Transdźwig Stale 0:2
(0:1)
WISAN Skopanie
główny 28.08.2016, 16:00 LZS Zdziary 2:3
(1:2)
Unia Nowa Sarzyna
główny 14.08.2016, 16:00 Górnovia Górno 0:1
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 07.08.2016, 16:00 Transdźwig Stale 2:4
(1:2)
Słowianin Grębów
Sezon 2015/2016
główny 18.06.2016, 16:00 LZS Zdziary 5:0
(2:0)
Orzeł Rudnik
główny 12.06.2016, 14:30 Orzeł Rudnik 3:1
(1:1)
Sokół Kamień
główny 26.05.2016, 16:00 Transdźwig Stale 4:1
(2:1)
Orzeł Rudnik
główny 22.05.2016, 16:00 OKS Mokrzyszów 1:0
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 03.05.2016, 16:00 OKS Mokrzyszów 3:0
(wo)
Słowianin Grębów
główny 01.05.2016, 16:00 Sokół Kamień 0:0
(0:0)
Unia Skowierzyn
główny 24.04.2016, 15:00 KP Zarzecze 1:0
(0:0)
Sokół Kamień
główny 08.11.2015, 14:00 Sokół Kamień 2:3
(1:1)
Orzeł Rudnik
główny 13.09.2015, 16:00 KP Zarzecze 2:1
(1:0)
LZS Zdziary
główny 09.09.2015, 16:00 Transdźwig Stale 1:3 OKS Mokrzyszów
główny 06.09.2015, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(1:0)
Słowianin Grębów
asystent 30.08.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 3:0
(2:0)
Transdźwig Stale
główny 23.08.2015, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:1
(1:0)
KP Zarzecze
główny 16.08.2015, 16:00 WISAN Skopanie 3:1
(0:0)
Sparta Jeżowe (juniorzy)
asystent 16.08.2015, 14:00 WISAN Skopanie 1:0
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
główny 09.08.2015, 17:00 Pogoń Leżajsk 4:1
(2:0)
Orzeł Rudnik
Sezon 2014/2015
główny 10.05.2015, 16:00 OKS Mokrzyszów 0:3
(0:1)
WISAN Skopanie
główny 03.05.2015, 16:00 OKS Mokrzyszów 1:1
(1:0)
ŁKS Łowisko
asystent 01.05.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 7:1
(4:1)
OKS Mokrzyszów
główny 11.04.2015, 16:00 WISAN Skopanie 2:3
(1:1)
Orzeł Rudnik
asystent 11.04.2015, 14:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:1)
Orzeł Rudnik (juniorzy)
główny 04.04.2015, 15:00 Sparta Jeżowe 3:0
(wo)
OKS Mokrzyszów
główny 29.03.2015, 14:00 LZS Zdziary 0:3
(0:1)
Sokół Kamień
główny 15.11.2014, 13:00 WISAN Skopanie 3:0
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 09.11.2014, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 26.10.2014, 14:00 Słowianin Grębów 2:5
(1:3)
Sokół Sokolniki
główny 15.10.2014, 15:30 WISAN Skopanie 3:3
(1:0)
Słowianin Grębów
główny 12.10.2014, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 6:4
(1:0)
Orzeł Rudnik
główny 24.09.2014, 16:00 Słowianin Grębów 2:1
(0:1)
Sokół Nisko
asystent 21.09.2014, 16:00 Sokół Kamień 0:1
(0:0)
Sparta Jeżowe
asystent 07.09.2014, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:0
(0:0)
Sparta Jeżowe
główny 03.09.2014, 16:30 OKS Mokrzyszów 0:2 Stal Nowa Dęba
główny 17.08.2014, 18:00 Orzeł Rudnik 0:0
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 17.08.2014, 16:00 Orzeł Rudnik 2:3
(2:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 15.08.2014, 16:00 Stal Gorzyce 1:0
(0:0)
Sokół Sokolniki
Sezon 2013/2014
asystent 14.06.2014, 18:00 Słowianin Grębów 4:5
(2:2)
LZS Zdziary
główny 08.06.2014, 16:00 Sokół Kamień 6:1
(3:0)
Słowianin Grębów
asystent 31.05.2014, 17:00 Wichry Rzeczyca Długa 3:1
(1:1)
WISAN Skopanie
główny 28.05.2014, 17:30 Wichry Rzeczyca Długa 3:0
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 25.05.2014, 16:00 WISAN Skopanie 1:1
(0:1)
Słowianin Grębów
główny 25.05.2014, 14:00 WISAN Skopanie 8:4
(4:1)
Słowianin Grębów (juniorzy)
główny 04.05.2014, 16:00 Bukowa Jastkowice 3:2
(2:0)
OKS Wielowieś
asystent 26.04.2014, 15:00 LZS Zdziary 1:0
(0:0)
Unia Skowierzyn
główny 16.04.2014, 17:00 Sparta Jeżowe 1:3
(1:1)
Słowianin Grębów
asystent 13.04.2014, 15:00 Sokół Kamień 2:1
(1:0)
KS Podwolina
główny 30.03.2014, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 4:3
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 03.11.2013, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 3:3
(3:1)
Bukowa Jastkowice
główny 27.10.2013, 14:00 Rotunda Krzeszów 0:4
(0:2)
Orzeł Rudnik
asystent 20.10.2013, 15:00 Sokół Kamień 2:2
(2:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 19.10.2013, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 2:2
(1:2)
KS Podwolina
główny 16.10.2013, 15:30 WISAN Skopanie 0:0
(0:0)
OKS Mokrzyszów
główny 06.10.2013, 15:00 WISAN Skopanie 1:2
(1:1)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 29.09.2013, 16:00 Słowianin Grębów 0:0
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 29.09.2013, 14:00 Słowianin Grębów 6:1
(2:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 25.09.2013, 16:00 Rotunda Krzeszów 0:2 Stal Nowa Dęba
główny 14.09.2013, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:5
(0:4)
Olimpia Solo Pysznica
główny 15.08.2013, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 2:1
(2:0)
WISAN Skopanie
asystent 15.08.2013, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 0:4
(0:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
Sezon 2012/2013
asystent 12.06.2013, 17:30 Strzelec Dąbrowica 0:2
(0:1)
Słowianin Grębów
asystent 02.06.2013, 16:00 WISAN Skopanie 0:1
(0:1)
Sparta Jeżowe
główny 02.06.2013, 14:00 WISAN Skopanie 2:5
(0:2)
Sparta Jeżowe (juniorzy)
główny 30.05.2013, 13:00 Sokół Nisko 5:1
(3:0)
KS Podwolina
asystent 19.05.2013, 16:00 LZS Zdziary 0:0
(0:0)
Słowianin Grębów
główny 20.04.2013, 17:00 KP Zarzecze 2:2
(1:0)
KS Podwolina
asystent 10.11.2012, 13:30 Orzeł Rudnik 0:1
(0:1)
Bukowa Jastkowice
główny 24.10.2012, 15:00 Stal Nowa Dęba 3:2 Unia Nowa Sarzyna
asystent 20.10.2012, 15:00 Bukowa Jastkowice 0:1
(0:0)
Sparta Jeżowe
główny 13.10.2012, 15:00 Sokół Nisko 5:1
(1:0)
OKS Wielowieś
główny 25.09.2012, 16:00 OKS Wielowieś 2:5 OKS Mokrzyszów
główny 22.09.2012, 16:00 KP Zarzecze 0:2
(0:1)
Sokół Nisko
asystent 08.09.2012, 16:00 KP Zarzecze 0:3
(0:1)
Bukowa Jastkowice
główny 05.09.2012, 16:30 Olimpia Solo Pysznica 1:4 Unia Nowa Sarzyna
asystent 25.08.2012, 17:00 KP Zarzecze 1:3
(0:1)
OKS Wielowieś
główny 19.08.2012, 15:00 OKS Wielowieś 3:2
(2:2)
Słowianin Grębów
asystent 12.08.2012, 16:00 Bukowa Jastkowice 1:2
(0:0)
LZS Zdziary
asystent 05.08.2012, 17:00 Tanew Harasiuki 1:3 San Kłyżów
Sezon 2011/2012
asystent 10.06.2012, 16:00 LZS Zdziary 5:1
(2:0)
WISAN Skopanie
główny 10.06.2012, 14:00 LZS Zdziary 1:1
(0:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 30.10.2011, 14:00 San Wrzawy 3:1
(1:0)
WISAN Skopanie
główny 30.10.2011, 12:00 San Wrzawy 5:1
(3:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 09.10.2011, 15:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
Słowianin Grębów
główny 09.10.2011, 13:00 WISAN Skopanie 3:0
(wo)
Słowianin Grębów (juniorzy)
Sezon 2010/2011
główny 25.08.2010, 17:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
OKS Wielowieś

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej