Daniel Łój

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Nisko

Sezon 2017/2018
główny 15.10.2017, 13:00 Kępie Zaleszańskie 2:0
(1:0)
KS Żupawa
główny 12.08.2017, 17:30 Kolejarz Knapy 0:3
(0:0)
Koniczynka Ocice
Sezon 2016/2017
główny 20.05.2017, 16:00 Słowianin Grębów 1:1 Bukowa Jastkowice
główny 29.04.2017, 16:00 Jeziorak Chwałowice 1:1
(0:0)
Bukowa Jastkowice
asystent 23.04.2017, 17:00 Stal II Stalowa Wola 2:7 Olimpia Solo Pysznica
asystent 12.04.2017, 17:30 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(0:0)
LZS Zdziary
asystent 26.03.2017, 14:00 Bukowa Jastkowice 2:2
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 20.11.2016, 13:00 Jeziorak Chwałowice 1:1
(1:1)
LZS Jadachy
główny 05.11.2016, 14:00 LKS Brzyska Wola 2:0 Wisłoka Dębica (juniorzy)
główny 30.10.2016, 14:00 Strzelec Dąbrowica 1:2
(0:2)
Transdźwig Stale
asystent 09.10.2016, 16:00 Stal II Mielec 5:0 LKS Brzyska Wola (juniorzy)
asystent 08.10.2016, 11:00 Stal Gorzyce 2:1 Stal Nowa Dęba (juniorzy)
asystent 02.10.2016, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 4:1
(0:1)
Górnovia Górno
główny 25.09.2016, 16:00 Sokół Kamień 2:0
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 24.09.2016, 11:30 Stal Gorzyce 0:8 Wisłoka Dębica (juniorzy)
główny 18.09.2016, 12:30 LKS Brzyska Wola 3:2 Nafta Jedlicze (juniorzy)
główny 11.09.2016, 16:00 Sokół Kamień 2:1
(1:0)
Unia Skowierzyn
asystent 10.09.2016, 11:30 Stal Gorzyce 0:3 Lechia Sędziszów Małopolski (juniorzy)
główny 28.08.2016, 16:00 Sokół Kamień 0:1
(0:0)
LZS Jadachy
asystent 28.08.2016, 12:00 San Gorzyce 3:2 LKS Brzyska Wola (juniorzy)
asystent 24.08.2016, 17:00 Staromieszczanka Stare Miasto 2:4 Unia Nowa Sarzyna
asystent 21.08.2016, 16:00 Unia Skowierzyn 1:5
(0:2)
Stal II Stalowa Wola
główny 14.08.2016, 16:00 Sokół Sokolniki 2:0
(2:0)
Transdźwig Stale
asystent 07.08.2016, 16:00 Pogoń Leżajsk 1:2
(0:0)
Sokół Sokolniki
Sezon 2015/2016
główny 29.05.2016, 16:00 Orzeł Rudnik 2:2
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 30.04.2016, 16:00 Pogoń Leżajsk 1:0
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 09.04.2016, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(0:0)
Orzeł Rudnik
główny 26.03.2016, 15:00 San Wrzawy 0:7
(0:2)
Stal II Stalowa Wola
główny 11.11.2015, 13:00 OKS Mokrzyszów 1:0
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
główny 31.10.2015, 14:00 OKS Mokrzyszów 3:0
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 10.10.2015, 15:00 Stal Gorzyce 3:1
(1:1)
Sokół Kamień
główny 04.10.2015, 15:00 Słowianin Grębów 1:2
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 20.09.2015, 16:30 Stal II Stalowa Wola 3:2
(3:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 09.09.2015, 16:00 Iskra Sobów 0:4
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 06.09.2015, 16:00 Transdźwig Stale 3:3
(1:1)
Jeziorak Chwałowice
asystent 23.08.2015, 16:00 Transdźwig Stale 0:4
(0:2)
Unia Skowierzyn
główny 16.08.2015, 17:00 Jeziorak Chwałowice 0:3
(0:0)
Orzeł Rudnik
Sezon 2014/2015
główny 21.06.2015, 16:00 Stal II Stalowa Wola 4:1
(2:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 06.06.2015, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:0
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 23.05.2015, 15:00 Stal Gorzyce 0:2
(0:2)
WISAN Skopanie
asystent 23.05.2015, 13:00 Stal Gorzyce 3:2
(3:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 03.05.2015, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 1:0
(1:0)
San Wrzawy
główny 11.04.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 2:0
(2:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 04.04.2015, 15:00 San Wrzawy 3:2
(1:1)
ŁKS Łowisko
główny 28.03.2015, 15:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 28.03.2015, 13:00 WISAN Skopanie 5:2
(3:1)
Wichry Rzeczyca Długa (juniorzy)
asystent 08.11.2014, 13:00 OKS Mokrzyszów 1:0
(1:0)
Stal II Stalowa Wola
główny 12.10.2014, 15:00 OKS Mokrzyszów 0:2
(0:0)
Unia Skowierzyn
główny 05.10.2014, 15:00 Sokół Kamień 0:7
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
główny 24.09.2014, 16:00 PUKS Francesco Jelna 4:1
(3:1)
Sokół Kamień
główny 21.09.2014, 16:00 Unia Skowierzyn 0:0
(0:0)
Słowianin Grębów
asystent 03.09.2014, 16:30 LZS Kotowa Wola 4:1 Stal Gorzyce
główny 30.08.2014, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 0:3
(0:2)
Stal Gorzyce
główny 15.08.2014, 12:00 LZS Zdziary 3:2
(1:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 10.08.2014, 16:00 Sokół Sokolniki 4:1
(1:1)
OKS Mokrzyszów
asystent 03.08.2014, 17:00 San Rozwadów 4:2 Wspólnota Serbinów
Sezon 2013/2014
główny 14.06.2014, 18:00 Rotunda Krzeszów 1:2
(0:1)
WISAN Skopanie
asystent 14.06.2014, 16:00 Rotunda Krzeszów 6:0
(1:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 01.06.2014, 16:00 San Wrzawy 1:2
(1:1)
Stal Gorzyce
główny 18.05.2014, 16:00 Bukowa Jastkowice 4:0
(1:0)
Sparta Jeżowe
asystent 10.05.2014, 17:00 WISAN Skopanie 0:3
(0:2)
Sokół Kamień
asystent 10.05.2014, 15:00 WISAN Skopanie 3:3
(2:1)
Sokół Kamień (juniorzy)
asystent 01.05.2014, 16:00 Sparta Jeżowe 3:0
(1:0)
San Wrzawy
główny 27.04.2014, 15:00 Bukowa Jastkowice 3:1
(2:1)
Rotunda Krzeszów
główny 06.04.2014, 15:00 Unia Skowierzyn 1:0
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 06.04.2014, 13:00 Unia Skowierzyn 2:4
(2:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 30.03.2014, 15:00 Słowianin Grębów 2:2
(1:2)
San Wrzawy
główny 13.10.2013, 15:00 San Wrzawy 1:2
(1:1)
WISAN Skopanie
asystent 13.10.2013, 13:00 San Wrzawy 3:4
(2:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 22.09.2013, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 2:0
(2:0)
San Wrzawy
asystent 18.09.2013, 16:00 Sokół Kamień 1:6 Unia Nowa Sarzyna
główny 08.09.2013, 16:00 KS Podwolina 1:1
(1:1)
San Wrzawy
główny 04.09.2013, 16:00 Junior Zakrzów 0:3
(wo)
Siarka II Tarnobrzeg
główny 18.08.2013, 16:00 San Wrzawy 3:2
(2:0)
Rotunda Krzeszów
główny 11.08.2013, 17:00 Orzeł Rudnik 0:3
(0:1)
KS Podwolina
Sezon 2012/2013
asystent 16.06.2013, 16:00 Sparta Jeżowe 1:0
(1:0)
Stal Gorzyce
asystent 12.06.2013, 17:30 Sparta Jeżowe 1:4
(0:4)
LZS Zdziary
asystent 09.06.2013, 16:00 Słowianin Grębów 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 09.06.2013, 14:00 Słowianin Grębów 2:1
(1:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 02.06.2013, 16:00 San Wrzawy 1:6
(1:2)
Olimpia Solo Pysznica
główny 11.11.2012, 12:00 PUKS Francesco Jelna 6:3
(2:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 04.11.2012, 13:30 WISAN Skopanie 2:3
(1:2)
Słowianin Grębów
asystent 04.11.2012, 11:30 WISAN Skopanie 6:1
(2:0)
Słowianin Grębów (juniorzy)
główny 21.10.2012, 15:00 Strzelec Dąbrowica 0:0
(0:0)
Orzeł Rudnik
asystent 17.10.2012, 16:00 Słowianin Grębów 2:0
(0:0)
LZS Zdziary
główny 30.09.2012, 16:00 LZS Zdziary 2:0
(2:0)
Sokół Kamień
asystent 26.09.2012, 16:00 Podlesianka Kamień 3:7 KP Zarzecze
asystent 23.09.2012, 16:00 Słowianin Grębów 4:1
(1:0)
Stal Gorzyce
asystent 16.09.2012, 16:00 Bukowa Jastkowice 3:1
(1:1)
San Wrzawy
główny 09.09.2012, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 0:2
(0:1)
Orzeł Rudnik
asystent 05.09.2012, 16:30 Strażak Przyszów 7:11 Bukowa Jastkowice
główny 02.09.2012, 16:00 Sparta Jeżowe 4:4
(1:2)
Sokół Kamień
Sezon 2009/2010
główny 09.05.2010, 16:00 Kolejarz Knapy 1:4
(0:1)
WISAN Skopanie
główny 21.04.2010, 16:30 Sokół Sokolniki 2:2
(1:2)
WISAN Skopanie

Sponsorzy

  • WISAN S.A FABRYKA FIRANEK
  • Gmina Baranów Sandomierski
  • Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa
  • Trans Furdyna
  • Zakłady Chemiczne „SIARKOPOL” Tarnobrzeg
  • Powiat tarnobrzeski
  • Komator - Materiały budowlane
  • Master Mebel

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej