Karol Wołoszyn

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Ulanów

Sezon 2017/2018
główny 17.06.2018, 16:00 Jeziorak Chwałowice 2:0
(0:0)
Czarni Lipa
główny 03.06.2018, 14:00 WISAN Skopanie 2:0
(2:0)
LZS Zbydniów (juniorzy)
asystent 13.05.2018, 10:00 Siarka II Tarnobrzeg 5:1
(1:0)
Koniczynka Ocice
główny 11.11.2017, 13:00 Lasowiak Wola Baranowska 1:0
(0:0)
LZS Zbydniów
główny 29.10.2017, 14:30 Czarni Lipa 2:2
(0:1)
OKS Wielowieś
asystent 22.10.2017, 15:00 Transdźwig Stale 2:2
(1:1)
Siarka II Tarnobrzeg
główny 08.10.2017, 15:00 WKS Zabrnie 2:2
(1:1)
San Wrzawy
Sezon 2015/2016
asystent 11.11.2015, 13:00 Orzeł Rudnik 3:2
(1:0)
LZS Zdziary
asystent 08.11.2015, 14:00 Stal II Stalowa Wola 3:0
(2:0)
Słowianin Grębów
główny 31.10.2015, 14:00 WISAN Skopanie 2:2
(2:1)
KP Zarzecze
asystent 31.10.2015, 12:00 WISAN Skopanie 7:0
(4:0)
KP Zarzecze (juniorzy)
asystent 24.10.2015, 15:00 KP Zarzecze 8:2
(5:0)
San Wrzawy
główny 18.10.2015, 15:00 San Wrzawy 2:1
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 18.10.2015, 13:00 San Wrzawy 1:13
(0:3)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 04.10.2015, 15:00 Sokół Kamień 1:4
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
główny 27.09.2015, 16:00 Jeziorak Chwałowice 3:0
(2:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 20.09.2015, 16:00 Słowianin Grębów 4:1
(0:1)
OKS Mokrzyszów
główny 13.09.2015, 16:00 Jeziorak Chwałowice 2:5
(0:1)
Słowianin Grębów
główny 09.09.2015, 16:00 Polonia Przędzel 2:5 Bukowa Jastkowice
główny 23.08.2015, 16:00 Transdźwig Stale 0:4
(0:2)
Unia Skowierzyn
Sezon 2014/2015
główny 14.06.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 2:0
(1:0)
WISAN Skopanie
główny 03.05.2015, 16:00 LZS Zdziary 4:0
(3:0)
Słowianin Grębów
główny 19.04.2015, 16:00 Sokół Sokolniki 2:0
(0:0)
Unia Skowierzyn
główny 04.04.2015, 14:00 Słowianin Grębów 3:0
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 04.04.2015, 12:00 Słowianin Grębów 2:2
(0:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 09.11.2014, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 2:1
(0:0)
Sparta Jeżowe
główny 02.11.2014, 12:00 San Wrzawy 3:1
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 15.10.2014, 15:30 Olimpia Solo Pysznica 6:0
(4:0)
Bukowa Jastkowice
główny 12.10.2014, 15:00 ŁKS Łowisko 2:0
(2:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 04.10.2014, 15:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
Stal Gorzyce
asystent 04.10.2014, 13:00 WISAN Skopanie 0:3
(0:1)
Stal Gorzyce (juniorzy)
główny 28.09.2014, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 3:3
(1:1)
Unia Skowierzyn
asystent 24.09.2014, 16:00 PUKS Francesco Jelna 4:1
(3:1)
Sokół Kamień
asystent 21.09.2014, 16:00 WISAN Skopanie 1:1
(0:0)
OKS Mokrzyszów
główny 21.09.2014, 12:00 WISAN Skopanie 6:2
(3:2)
San Wierzawice (juniorzy)
główny 14.09.2014, 16:00 Słowianin Grębów 4:0
(1:0)
LZS Zdziary
główny 07.09.2014, 16:00 Orzeł Rudnik 4:3
(2:2)
Sokół Sokolniki
główny 03.09.2014, 16:30 Rotunda Krzeszów 1:6
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 31.08.2014, 16:00 Słowianin Grębów 2:0
(2:0)
OKS Mokrzyszów
główny 17.08.2014, 16:00 Sokół Kamień 1:2
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 03.08.2014, 17:00 LZS Kotowa Wola 5:4 Jeziorak Chwałowice
Sezon 2013/2014
asystent 19.06.2014, 16:00 LZS Zdziary 2:1
(2:1)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 24.05.2014, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 3:1
(2:1)
San Wrzawy
główny 04.05.2014, 16:00 Rotunda Krzeszów 2:1
(0:1)
Sparta Jeżowe
główny 19.04.2014, 11:00 Rotunda Krzeszów 2:1
(1:0)
San Wrzawy
główny 13.04.2014, 15:00 Bukowa Jastkowice 3:2
(2:1)
San Wrzawy
główny 02.11.2013, 14:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:1)
Sparta Jeżowe
główny 02.11.2013, 12:00 WISAN Skopanie 3:4
(1:4)
Sparta Jeżowe (juniorzy)
asystent 19.10.2013, 15:00 Stal Gorzyce 3:2
(1:1)
OKS Wielowieś
asystent 13.10.2013, 15:00 Bukowa Jastkowice 3:0
(3:0)
LZS Zdziary
główny 18.09.2013, 16:00 Polonia Przędzel 3:2 Olimpia Solo Pysznica
główny 09.08.2013, 18:00 Słowianin Grębów 3:4
(0:0)
Rotunda Krzeszów
Sezon 2012/2013
główny 23.06.2013, 16:00 Orzeł Rudnik 0:5
(0:2)
Stal Gorzyce
asystent 19.06.2013, 18:00 Olimpia Solo Pysznica 5:0
(3:0)
Sparta Jeżowe
główny 12.06.2013, 17:30 Sokół Nisko 11:0
(3:0)
Orzeł Rudnik
asystent 30.05.2013, 16:00 Sokół Kamień 0:3
(0:1)
WISAN Skopanie
główny 30.05.2013, 14:00 Sokół Kamień 6:3
(5:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 26.05.2013, 16:00 San Wrzawy 2:5
(1:3)
Orzeł Rudnik
asystent 12.05.2013, 17:00 San Kłyżów 1:0
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 11.05.2013, 17:00 KP Zarzecze 2:1
(1:1)
Stal Gorzyce
asystent 17.11.2012, 13:30 Stal Gorzyce 1:1
(0:0)
KS Podwolina
asystent 11.11.2012, 13:30 Olimpia Solo Pysznica 4:2
(1:0)
OKS Wielowieś
asystent 24.10.2012, 15:30 LZS Jadachy 1:1 WISAN Skopanie
asystent 29.09.2012, 15:00 Bukowa Jastkowice 4:2
(1:0)
OKS Wielowieś
asystent 25.09.2012, 16:00 OKS Wielowieś 2:5 OKS Mokrzyszów
asystent 15.09.2012, 16:30 KS Podwolina 1:4
(0:1)
Strzelec Dąbrowica
główny 05.09.2012, 16:30 Polonia Przędzel 1:3 Sokół Nisko
główny 26.08.2012, 17:30 Olimpia Solo Pysznica 0:0
(0:0)
Sokół Nisko
główny 22.08.2012, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 1:2
(0:2)
Bukowa Jastkowice
główny 18.08.2012, 17:00 Sokół Nisko 2:0
(1:0)
LZS Zdziary
główny 05.08.2012, 17:00 Jutrzenka Kopki 4:4 Sparta Jeżowe
Sezon 2011/2012
asystent 06.05.2012, 13:00 Bukowa Jastkowice 1:2
(1:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 06.05.2012, 11:00 Bukowa Jastkowice 1:2
(1:0)
WISAN Skopanie

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej