Michał Łokaj

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Sezon 2018/2019
asystent 10.11.2018, 13:30 LKS Brzyska Wola 1:2
(1:0)
Sokół Kamień
asystent 20.10.2018, 15:00 LZS Jadachy 5:2
(3:0)
Rotunda Krzeszów
asystent 22.09.2018, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 4:0
(1:0)
Rotunda Krzeszów
asystent 01.09.2018, 17:00 Stal Nowa Dęba 3:1
(0:1)
Retman Ulanów
asystent 30.08.2018, 17:00 Stal Nowa Dęba 8:0 Retman Ulanów (juniorzy)
główny 29.08.2018, 17:00 KS Sarzyna 3:2
(2:2)
LKS Brzyska Wola
asystent 15.08.2018, 14:00 Advit Łętownia 5:0 Stal Nowa Dęba (juniorzy)
asystent 11.08.2018, 16:00 LZS Zdziary 4:1
(1:1)
Sokół Sokolniki
główny 11.08.2018, 14:00 LZS Zdziary 0:7 Stal Gorzyce (juniorzy)
asystent 04.08.2018, 15:00 Wspólnota Serbinów 2:3
(0:3)
Czarni Lipa
Sezon 2017/2018
asystent 03.06.2018, 16:00 Łęg Stany 0:5
(0:2)
KS Żupawa
główny 13.05.2018, 16:00 Jeziorak Chwałowice 1:2
(0:2)
LZS Zbydniów
główny 22.04.2018, 15:00 Kolejarz Knapy 2:3
(0:2)
LZS Zbydniów
główny 08.04.2018, 15:00 Kolejarz Knapy 1:2
(0:1)
LZS Jadachy
asystent 11.11.2017, 13:00 Lasowiak Wola Baranowska 1:0
(0:0)
LZS Zbydniów
główny 07.10.2017, 15:30 LZS Jadachy 3:0
(2:0)
WISAN Skopanie
asystent 10.09.2017, 16:00 WISAN Skopanie 2:1
(0:0)
Łęg Stany
asystent 06.08.2017, 17:00 OKS Wielowieś 2:1 Czarni Lipa
Sezon 2016/2017
asystent 30.04.2017, 12:00 Pogoń Leżajsk 1:2
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 25.03.2017, 10:30 Stal Nowa Dęba 2:1 LKS Brzyska Wola (juniorzy)
asystent 02.10.2016, 15:00 Unia Skowierzyn 1:0
(0:0)
LZS Zdziary
asystent 11.09.2016, 16:00 Sokół Kamień 2:1
(1:0)
Unia Skowierzyn
Sezon 2015/2016
asystent 10.04.2016, 15:00 Jeziorak Chwałowice 4:2
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 12.09.2015, 11:00 Unia Skowierzyn 3:3
(0:2)
Sokół Kamień
asystent 09.09.2015, 16:00 Iskra Sobów 0:4
(0:0)
WISAN Skopanie
Sezon 2014/2015
asystent 21.06.2015, 16:00 WISAN Skopanie 3:3
(1:3)
Unia Nowa Sarzyna
główny 21.06.2015, 14:00 WISAN Skopanie 3:0
(wo)
PUKS Francesco Jelna (juniorzy)
asystent 17.05.2015, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:1
(0:1)
Słowianin Grębów
asystent 26.04.2015, 15:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:2
(0:1)
Sokół Sokolniki
asystent 11.04.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 2:0
(2:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 05.10.2014, 15:00 Sokół Kamień 0:7
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 03.09.2014, 16:30 Rotunda Krzeszów 1:6
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 30.08.2014, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 1:5
(0:3)
ŁKS Łowisko
Sezon 2013/2014
asystent 22.06.2014, 16:00 San Wrzawy 1:1
(1:0)
LZS Zdziary
asystent 13.04.2014, 15:00 Bukowa Jastkowice 3:2
(2:1)
San Wrzawy
asystent 06.04.2014, 15:00 San Wrzawy 0:0
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 18.09.2013, 16:00 Polonia Przędzel 3:2 Olimpia Solo Pysznica
główny 01.09.2013, 16:00 Rotunda Krzeszów 0:4
(0:3)
OKS Wielowieś
główny 28.08.2013, 17:00 Transdźwig Stale 1:3 OKS Wielowieś
asystent 25.08.2013, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(wo)
Orzeł Rudnik
główny 15.08.2013, 17:00 OKS Wielowieś 1:2
(1:0)
Słowianin Grębów
asystent 11.08.2013, 16:00 Bukowa Jastkowice 3:1
(2:0)
Unia Nowa Sarzyna
Sezon 2012/2013
asystent 12.06.2013, 17:30 KS Podwolina 2:1
(0:0)
San Kłyżów
asystent 02.06.2013, 16:00 Bukowa Jastkowice 0:0
(0:0)
Sokół Nisko
główny 11.11.2012, 13:30 Sokół Nisko 1:0
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 04.11.2012, 13:30 Strzelec Dąbrowica 4:5
(2:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 21.10.2012, 15:00 San Wrzawy 3:5
(0:3)
LZS Zdziary
główny 23.09.2012, 16:00 Słowianin Grębów 4:1
(1:0)
Stal Gorzyce
asystent 06.09.2012, 17:00 Sparta II Groble 5:7 Podlesianka Kamień
główny 26.08.2012, 17:00 San Kłyżów 2:1
(1:0)
Sparta Jeżowe
główny 15.08.2012, 16:00 Sokół Kamień 1:4
(0:2)
OKS Wielowieś
asystent 12.08.2012, 16:00 San Wrzawy 0:1
(0:0)
Słowianin Grębów
główny 05.08.2012, 17:00 Lasowiak Wola Baranowska 2:3 OKS Wielowieś
Sezon 2009/2010
główny 28.04.2010, 16:30 WISAN Skopanie 2:0
(2:0)
Ceramika Hadykówka
asystent 21.04.2010, 16:30 Sokół Sokolniki 2:2
(1:2)
WISAN Skopanie

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej