Marlena Złotek

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Gorzyce

Sezon 2018/2019
asystent 24.03.2019, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 0:0
(0:0)
Bukowa Jastkowice
asystent 14.10.2018, 15:00 Rotunda Krzeszów 0:6
(0:3)
Stal II Stalowa Wola
asystent 10.10.2018, 15:30 Stal Nowa Dęba 3:2 Sokół Nisko
asystent 07.10.2018, 15:00 Sparta Jeżowe 2:3
(1:0)
Retman Ulanów
asystent 05.08.2018, 18:00 Pogoń Leżajsk 1:0
(1:0)
LKS Brzyska Wola
Sezon 2017/2018
asystent 30.06.2018, 17:00 Górnovia Górno 1:5
(0:2)
WISAN Skopanie
asystent 14.04.2018, 16:00 LZS Jadachy 3:0
(0:0)
WKS Zabrnie
Sezon 2016/2017
asystent 25.06.2017, 16:00 Sokół Sokolniki 3:1 LZS Zdziary
asystent 24.06.2017, 11:00 Słowianin Grębów 1:4 Unia Nowa Sarzyna
asystent 17.06.2017, 17:00 Pogoń Leżajsk 5:0 Jeziorak Chwałowice
asystent 04.06.2017, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:2 Górnovia Górno
asystent 28.05.2017, 16:00 Bukowa Jastkowice 4:1 LZS Jadachy
asystent 14.05.2017, 16:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:0)
Strzelec Dąbrowica
asystent 07.05.2017, 16:00 KP Zarzecze 1:1 LZS Zdziary
asystent 15.04.2017, 14:00 LZS Jadachy 4:1 Sokół Kamień
asystent 09.04.2017, 15:00 Słowianin Grębów 2:1
(1:1)
KP Zarzecze
asystent 20.11.2016, 13:00 Sokół Sokolniki 2:0
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 13.11.2016, 14:00 KP Zarzecze 0:2
(0:2)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 06.11.2016, 14:00 Górnovia Górno 0:1
(0:0)
Sokół Sokolniki
asystent 23.10.2016, 15:00 WISAN Skopanie 1:1
(1:0)
Jeziorak Chwałowice
asystent 16.10.2016, 15:00 LZS Jadachy 2:1
(2:1)
Bukowa Jastkowice
asystent 25.09.2016, 16:00 Pogoń Leżajsk 0:0
(0:0)
Transdźwig Stale
asystent 21.09.2016, 16:30 San Kłyżów 1:0 Unia Nowa Sarzyna
asystent 18.09.2016, 16:00 Transdźwig Stale 1:2
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 01.09.2016, 17:30 Olimpia Solo Pysznica 2:1
(1:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 24.08.2016, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 0:7 Sokół Nisko
asystent 21.08.2016, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 4:1
(2:0)
OKS Mokrzyszów
Sezon 2015/2016
asystent 12.06.2016, 14:30 Orzeł Rudnik 3:1
(1:1)
Sokół Kamień
asystent 26.05.2016, 16:00 Transdźwig Stale 4:1
(2:1)
Orzeł Rudnik
asystent 03.05.2016, 16:00 OKS Mokrzyszów 3:0
(wo)
Słowianin Grębów
asystent 01.05.2016, 16:00 Sokół Kamień 0:0
(0:0)
Unia Skowierzyn
asystent 08.11.2015, 14:00 Sokół Kamień 2:3
(1:1)
Orzeł Rudnik
asystent 04.10.2015, 15:00 OKS Mokrzyszów 5:0
(3:0)
San Wrzawy
asystent 13.09.2015, 16:00 KP Zarzecze 2:1
(1:0)
LZS Zdziary
asystent 09.09.2015, 16:00 Transdźwig Stale 1:3 OKS Mokrzyszów
asystent 23.08.2015, 16:00 Orzeł Rudnik 0:2
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 16.08.2015, 16:00 WISAN Skopanie 3:1
(0:0)
Sparta Jeżowe (juniorzy)
asystent 16.08.2015, 14:00 WISAN Skopanie 1:0
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 09.08.2015, 16:00 Sokół Kamień 1:6
(1:3)
Słowianin Grębów
Sezon 2014/2015
asystent 20.06.2015, 17:00 Orzeł Rudnik 1:2
(1:2)
LZS Zdziary
asystent 10.05.2015, 16:00 OKS Mokrzyszów 0:3
(0:1)
WISAN Skopanie
asystent 01.05.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 7:1
(4:1)
OKS Mokrzyszów
asystent 19.04.2015, 11:00 Stal II Stalowa Wola 2:0
(1:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 11.04.2015, 16:00 WISAN Skopanie 2:3
(1:1)
Orzeł Rudnik
asystent 11.04.2015, 14:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:1)
Orzeł Rudnik (juniorzy)
asystent 04.04.2015, 15:00 Sparta Jeżowe 3:0
(wo)
OKS Mokrzyszów
asystent 29.03.2015, 14:00 LZS Zdziary 0:3
(0:1)
Sokół Kamień
asystent 28.09.2014, 16:00 Słowianin Grębów 4:0
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 21.09.2014, 16:00 Sokół Kamień 0:1
(0:0)
Sparta Jeżowe
asystent 31.08.2014, 16:00 Sokół Kamień 3:3
(1:2)
WISAN Skopanie
asystent 31.08.2014, 14:00 Sokół Kamień 1:2
(0:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 15.08.2014, 16:00 Stal Gorzyce 1:0
(0:0)
Sokół Sokolniki
asystent 03.08.2014, 17:00 Łęg Stany 5:0 Korona Majdan Królewski
Sezon 2013/2014
asystent 14.06.2014, 18:00 Słowianin Grębów 4:5
(2:2)
LZS Zdziary
asystent 08.06.2014, 16:00 Sokół Kamień 6:1
(3:0)
Słowianin Grębów
asystent 18.05.2014, 16:00 Sokół Kamień 2:3
(1:2)
Orzeł Rudnik
asystent 13.04.2014, 15:00 Słowianin Grębów 1:1
(1:1)
OKS Wielowieś
asystent 06.04.2014, 15:00 KS Podwolina 1:2
(1:0)
Orzeł Rudnik
asystent 30.03.2014, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 4:3
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 27.10.2013, 14:00 Rotunda Krzeszów 0:4
(0:2)
Orzeł Rudnik
asystent 20.10.2013, 15:00 Sokół Kamień 2:2
(2:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 13.10.2013, 15:00 Wichry Rzeczyca Długa 5:0
(4:0)
Orzeł Rudnik
asystent 04.08.2013, 18:00 Olimpia Solo Pysznica 1:2
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
Sezon 2012/2013
asystent 02.06.2013, 16:00 WISAN Skopanie 0:1
(0:1)
Sparta Jeżowe
asystent 02.06.2013, 14:00 WISAN Skopanie 2:5
(0:2)
Sparta Jeżowe (juniorzy)
asystent 19.05.2013, 16:00 LZS Zdziary 0:0
(0:0)
Słowianin Grębów
asystent 01.05.2013, 16:00 WISAN Skopanie 1:1
(0:1)
OKS Wielowieś
asystent 01.05.2013, 14:00 WISAN Skopanie 4:1
(1:1)
SKS Racławice (juniorzy)
asystent 25.08.2012, 17:00 KP Zarzecze 1:3
(0:1)
OKS Wielowieś
asystent 19.08.2012, 15:00 OKS Wielowieś 3:2
(2:2)
Słowianin Grębów
Sezon 2011/2012
asystent 30.10.2011, 14:00 San Wrzawy 3:1
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 30.10.2011, 12:00 San Wrzawy 5:1
(3:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 16.10.2011, 15:00 KS Podwolina 4:1
(2:0)
WISAN Skopanie
asystent 16.10.2011, 13:00 KS Podwolina 0:12 WISAN Skopanie (juniorzy)

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej