Piotr Chmura

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Miejscowość: Stalowa Wola

Sezon 2018/2019
asystent 11.11.2018, 13:30 San Kłyżów 1:1
(0:0)
Sparta Jeżowe
asystent 04.11.2018, 14:00 Sokół Kamień 6:1
(3:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 27.10.2018, 15:00 Stal Nowa Dęba 2:0
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 21.10.2018, 15:00 Sokół Kamień 5:0
(2:0)
Stal Nowa Dęba
główny 07.10.2018, 15:00 Bukowa Jastkowice 3:2
(3:1)
Rotunda Krzeszów
główny 23.09.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 1:1
(1:0)
Sokół Sokolniki
asystent 15.09.2018, 16:00 San Kłyżów 0:5
(0:1)
LZS Zdziary
główny 12.09.2018, 17:00 Bukowa Jastkowice 0:2
(0:1)
Stal Gorzyce
główny 09.09.2018, 16:00 Sokół Kamień 6:0
(2:0)
San Kłyżów
asystent 08.09.2018, 17:00 WISAN Skopanie 3:1
(2:1)
Retman Ulanów
asystent 05.09.2018, 17:00 Siarka II Tarnobrzeg 0:1
(0:1)
San Kłyżów
główny 01.09.2018, 16:00 LZS Zdziary 1:1
(1:1)
Pogoń Leżajsk
główny 26.08.2018, 16:00 LKS Brzyska Wola 1:6
(0:2)
LZS Zdziary
asystent 26.08.2018, 14:00 LKS Brzyska Wola 1:4 LZS Zdziary (juniorzy)
asystent 25.08.2018, 14:00 Azalia Wola Zarczycka 5:0 San Kłyżów (juniorzy)
główny 18.08.2018, 13:00 San Kłyżów 1:9 LKS Brzyska Wola (juniorzy)
asystent 18.08.2018, 11:00 San Kłyżów 2:2
(1:0)
LKS Brzyska Wola
asystent 15.08.2018, 16:00 Retman Ulanów 3:0
(2:0)
San Kłyżów
główny 15.08.2018, 14:00 Retman Ulanów 3:0
(wo)
San Kłyżów (juniorzy)
asystent 08.08.2018, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 0:3
(0:2)
Siarka II Tarnobrzeg
główny 04.08.2018, 17:00 Bukowa Jastkowice 3:1
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
Sezon 2017/2018
główny 27.06.2018, 17:00 WISAN Skopanie 1:1
(1:1)
Górnovia Górno
główny 03.06.2018, 16:00 WISAN Skopanie 8:1
(2:0)
LZS Zbydniów
asystent 03.06.2018, 14:00 WISAN Skopanie 2:0
(2:0)
LZS Zbydniów (juniorzy)
główny 20.05.2018, 16:00 LZS Zbydniów 1:1
(0:0)
Kępie Zaleszańskie
asystent 22.04.2018, 16:00 Łęg Stany 2:1
(0:0)
OKS Wielowieś
główny 15.04.2018, 15:00 WISAN Skopanie 4:0
(0:0)
Czarni Lipa
główny 11.11.2017, 14:00 Jeziorak Chwałowice 0:3
(0:1)
OKS Wielowieś
główny 05.11.2017, 14:00 KS Żupawa 0:4
(0:2)
WISAN Skopanie
główny 22.10.2017, 15:00 Lasowiak Wola Baranowska 2:0
(1:0)
Koniczynka Ocice
Sezon 2016/2017
asystent 25.06.2017, 16:00 Jeziorak Chwałowice 1:1 Transdźwig Stale
główny 18.06.2017, 18:00 KP Zarzecze 1:2 Strzelec Dąbrowica
główny 04.06.2017, 16:00 Strzelec Dąbrowica 1:4 Pogoń Leżajsk
główny 28.05.2017, 16:00 LZS Zdziary 2:1 Olimpia Solo Pysznica
asystent 27.05.2017, 17:00 WISAN Skopanie 1:2
(0:1)
OKS Mokrzyszów
główny 20.05.2017, 11:00 WISAN Skopanie 0:9
(0:4)
JKS Jarosław (juniorzy)
główny 13.05.2017, 17:00 Bukowa Jastkowice 4:0 Transdźwig Stale
główny 10.05.2017, 14:30 Stal II Mielec 1:1 Stal II Rzeszów (juniorzy)
główny 29.04.2017, 16:00 KP Zarzecze 0:1
(0:0)
Górnovia Górno
główny 15.04.2017, 15:00 Unia Skowierzyn 1:2
(0:0)
Słowianin Grębów
asystent 02.04.2017, 15:00 Unia Skowierzyn 3:0 Jeziorak Chwałowice
główny 01.04.2017, 16:00 LZS Zdziary 1:0
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 26.03.2017, 14:00 OKS Mokrzyszów 2:2
(0:0)
Unia Skowierzyn
główny 25.03.2017, 10:30 Stal Nowa Dęba 2:1 LKS Brzyska Wola (juniorzy)
główny 20.11.2016, 13:00 Olimpia Solo Pysznica 7:2
(2:1)
Unia Skowierzyn
asystent 06.11.2016, 14:00 Bukowa Jastkowice 2:2
(1:1)
Sokół Kamień
główny 05.11.2016, 11:00 Lechia Sędziszów Małopolski 3:2 Pogoń-Sokół Lubaczów (juniorzy)
asystent 29.10.2016, 15:00 Jeziorak Chwałowice 2:0
(0:0)
LZS Zdziary
główny 23.10.2016, 12:00 Bukowa Jastkowice 2:3
(0:2)
Sokół Sokolniki
główny 09.10.2016, 15:00 Sokół Kamień 2:1
(1:0)
Jeziorak Chwałowice
asystent 08.10.2016, 11:00 Stal Gorzyce 2:1 Stal Nowa Dęba (juniorzy)
główny 02.10.2016, 15:00 Transdźwig Stale 0:1
(0:1)
Bukowa Jastkowice
główny 23.09.2016, 16:00 LZS Zdziary 0:2
(0:2)
KP Zarzecze
asystent 21.09.2016, 16:30 San Kłyżów 1:0 Unia Nowa Sarzyna
asystent 10.09.2016, 16:00 WISAN Skopanie 0:3
(0:1)
LZS Jadachy
asystent 07.09.2016, 16:30 LZS Jadachy 1:2 Stal Nowa Dęba
główny 04.09.2016, 15:00 KP Zarzecze 4:1
(2:0)
Sokół Kamień
asystent 03.09.2016, 11:00 OKS Mokrzyszów 5:0
(0:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 28.08.2016, 16:00 Bukowa Jastkowice 0:2
(0:2)
OKS Mokrzyszów
asystent 07.08.2016, 16:00 Unia Skowierzyn 0:1
(0:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 06.08.2016, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(0:0)
Sokół Kamień
Sezon 2015/2016
główny 12.06.2016, 14:30 KP Zarzecze 0:3
(0:1)
Jeziorak Chwałowice
główny 29.05.2016, 16:00 WISAN Skopanie 1:3
(1:2)
Jeziorak Chwałowice
asystent 29.05.2016, 14:00 WISAN Skopanie 1:0
(1:0)
Jeziorak Chwałowice (juniorzy)
główny 26.05.2016, 16:00 KP Zarzecze 2:2
(1:1)
OKS Mokrzyszów
główny 14.05.2016, 15:00 Unia Skowierzyn 0:1
(0:0)
Orzeł Rudnik
główny 07.05.2016, 16:00 OKS Mokrzyszów 1:1
(1:0)
Jeziorak Chwałowice
asystent 30.04.2016, 15:00 LZS Zdziary 1:1
(1:0)
KP Zarzecze
główny 24.04.2016, 15:00 Jeziorak Chwałowice 0:4
(0:3)
Transdźwig Stale
asystent 16.04.2016, 16:00 Stal Gorzyce 4:0
(2:0)
KP Zarzecze
główny 03.04.2016, 15:00 Transdźwig Stale 0:1
(0:1)
KP Zarzecze
asystent 26.03.2016, 15:00 KP Zarzecze 2:1
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 11.11.2015, 13:00 Orzeł Rudnik 3:2
(1:0)
LZS Zdziary
główny 08.11.2015, 14:00 Jeziorak Chwałowice 2:2
(2:0)
KP Zarzecze
asystent 31.10.2015, 14:00 LZS Zdziary 2:1
(2:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 24.10.2015, 15:00 Stal Gorzyce 3:0
(3:0)
Pogoń Leżajsk
główny 18.10.2015, 15:00 Orzeł Rudnik 3:1
(1:0)
Transdźwig Stale
asystent 10.10.2015, 15:00 Stal Gorzyce 3:1
(1:1)
Sokół Kamień
główny 04.10.2015, 15:00 Orzeł Rudnik 1:1
(0:0)
Unia Skowierzyn
główny 27.09.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 0:3
(0:2)
LZS Zdziary
asystent 20.09.2015, 16:00 Słowianin Grębów 4:1
(0:1)
OKS Mokrzyszów
asystent 16.09.2015, 17:00 Strzelec Dąbrowica 4:2 Sokół Nisko
główny 09.09.2015, 16:00 KP Zarzecze 1:0 Pogoń Leżajsk
asystent 06.09.2015, 16:00 Orzeł Rudnik 0:5
(0:3)
OKS Mokrzyszów
główny 30.08.2015, 17:00 Słowianin Grębów 3:1
(0:0)
Orzeł Rudnik
asystent 29.08.2015, 16:00 OKS Mokrzyszów 1:1
(0:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 22.08.2015, 17:00 Stal Gorzyce 4:0
(2:0)
WISAN Skopanie
główny 15.08.2015, 17:00 KP Zarzecze 2:1
(0:0)
Transdźwig Stale
Sezon 2014/2015
główny 13.06.2015, 15:00 Stal Gorzyce 3:2
(1:1)
Orzeł Rudnik
główny 04.06.2015, 10:30 San Wrzawy 3:2
(0:1)
Sparta Jeżowe
asystent 31.05.2015, 14:00 Unia Skowierzyn 0:0
(0:0)
OKS Mokrzyszów
główny 24.05.2015, 16:00 OKS Mokrzyszów 2:1
(0:1)
LZS Zdziary
asystent 06.05.2015, 17:00 Sokół Sokolniki 1:2
(1:1)
WISAN Skopanie
główny 03.05.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 3:0
(2:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 01.05.2015, 11:30 San Wrzawy 1:4
(1:1)
Unia Skowierzyn
główny 19.04.2015, 15:00 Słowianin Grębów 5:0
(1:0)
ŁKS Łowisko
główny 29.03.2015, 12:00 Unia Skowierzyn 1:1
(1:0)
Orzeł Rudnik
asystent 15.11.2014, 13:30 Sokół Sokolniki 3:2
(2:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 08.11.2014, 14:00 Unia Skowierzyn 1:1
(0:1)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 31.10.2014, 14:30 WISAN Skopanie 1:1
(0:0)
Unia Skowierzyn
główny 31.10.2014, 12:30 WISAN Skopanie 5:0
(1:0)
Unia Skowierzyn (juniorzy)
asystent 26.10.2014, 14:00 San Wrzawy 3:0
(0:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 26.10.2014, 12:00 San Wrzawy 2:2
(0:1)
WISAN Skopanie
główny 25.10.2014, 15:00 Stal Gorzyce 3:1
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 19.10.2014, 15:00 Unia Skowierzyn 0:1
(0:0)
Stal Gorzyce
asystent 15.10.2014, 15:30 LZS Kotowa Wola 3:5
(1:2)
Sokół Sokolniki
główny 05.10.2014, 15:00 Unia Skowierzyn 2:1
(1:1)
ŁKS Łowisko
asystent 24.09.2014, 16:00 San Wrzawy 0:2
(0:1)
WISAN Skopanie
główny 20.09.2014, 11:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:2
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 03.09.2014, 17:00 Strzelec Dąbrowica 2:6 Słowianin Grębów
główny 17.08.2014, 16:00 San Wrzawy 4:0
(2:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 15.08.2014, 16:00 ŁKS Łowisko 1:1
(0:1)
San Wrzawy
główny 10.08.2014, 16:00 Sokół Sokolniki 4:1
(1:1)
OKS Mokrzyszów
główny 03.08.2014, 17:00 LZS Kotowa Wola 5:4 Jeziorak Chwałowice
Sezon 2013/2014
główny 19.06.2014, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 0:1
(0:1)
Unia Skowierzyn
główny 08.06.2014, 16:00 Unia Skowierzyn 3:1
(2:1)
KS Podwolina
główny 25.05.2014, 16:00 Sokół Kamień 0:2
(0:2)
Bukowa Jastkowice
główny 25.05.2014, 14:00 Sokół Kamień 4:0 Bukowa Jastkowice (juniorzy)
główny 03.05.2014, 16:00 LZS Zdziary 2:2
(1:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 27.04.2014, 15:00 Sokół Kamień 1:2
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 16.04.2014, 16:30 Unia Nowa Sarzyna 0:0
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 12.04.2014, 16:00 Stal Gorzyce 1:3
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
główny 30.03.2014, 15:00 Bukowa Jastkowice 4:1
(4:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 03.11.2013, 14:00 Sokół Kamień 2:2
(1:2)
Rotunda Krzeszów
asystent 19.10.2013, 15:00 LZS Zdziary 5:1
(2:1)
Słowianin Grębów
główny 06.10.2013, 15:00 Sokół Kamień 0:2
(0:1)
LZS Zdziary
asystent 05.10.2013, 15:00 Stal Gorzyce 0:2
(0:1)
San Wrzawy
asystent 02.10.2013, 15:30 OKS Wielowieś 1:3 OKS Mokrzyszów
asystent 22.09.2013, 11:00 Unia Skowierzyn 2:2
(0:2)
Rotunda Krzeszów
główny 15.09.2013, 16:00 Sokół Kamień 3:1
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 15.09.2013, 14:00 Sokół Kamień 2:0
(1:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 08.09.2013, 16:00 Unia Skowierzyn 1:0
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 25.08.2013, 11:00 OKS Wielowieś 3:0
(0:0)
San Wrzawy
asystent 11.08.2013, 16:00 Bukowa Jastkowice 3:1
(2:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 04.08.2013, 17:00 Unia Skowierzyn 1:2
(1:1)
Stal Gorzyce
Sezon 2012/2013
główny 19.06.2013, 18:00 Olimpia Solo Pysznica 5:0
(3:0)
Sparta Jeżowe
asystent 12.06.2013, 17:30 Bukowa Jastkowice 0:6
(0:4)
Olimpia Solo Pysznica
główny 09.06.2013, 16:00 Słowianin Grębów 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie
asystent 09.06.2013, 14:00 Słowianin Grębów 2:1
(1:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 01.06.2013, 17:00 KP Zarzecze 1:1
(1:0)
San Kłyżów
główny 30.05.2013, 16:00 Sokół Kamień 0:3
(0:1)
WISAN Skopanie
asystent 30.05.2013, 14:00 Sokół Kamień 6:3
(5:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 26.05.2013, 16:00 San Wrzawy 2:5
(1:3)
Orzeł Rudnik
główny 21.04.2013, 12:00 San Wrzawy 4:3
(2:2)
OKS Wielowieś
asystent 17.11.2012, 13:00 WISAN Skopanie 0:2
(0:1)
OKS Mokrzyszów
asystent 11.11.2012, 13:30 Słowianin Grębów 3:2
(0:1)
KP Zarzecze
asystent 28.10.2012, 14:00 LZS Zdziary 4:0
(1:0)
Strzelec Dąbrowica
asystent 24.10.2012, 15:30 LZS Jadachy 1:1 WISAN Skopanie
główny 21.10.2012, 15:00 WISAN Skopanie 3:1
(0:1)
Sokół Kamień
asystent 21.10.2012, 13:00 WISAN Skopanie 5:1
(1:0)
Sokół Kamień (juniorzy)
główny 29.09.2012, 16:00 Orzeł Rudnik 1:1
(0:0)
Słowianin Grębów
główny 26.09.2012, 16:00 Słowianin Grębów 0:2 Stal Nowa Dęba
główny 23.09.2012, 16:00 Strzelec Dąbrowica 4:3
(1:0)
Bukowa Jastkowice
asystent 08.09.2012, 16:00 KP Zarzecze 0:3
(0:1)
Bukowa Jastkowice
główny 06.09.2012, 17:00 Sparta II Groble 5:7 Podlesianka Kamień
główny 01.09.2012, 16:00 Stal Gorzyce 1:0
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 18.08.2012, 17:00 Sokół Nisko 2:0
(1:0)
LZS Zdziary
główny 15.08.2012, 16:00 KP Zarzecze 0:0
(0:0)
San Wrzawy
główny 08.08.2012, 17:00 Sanna Zaklików 2:4 Wichry Rzeczyca Długa

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej