Dębica Obsada

Sezon 2018/2019
główny 10.11.2018, 14:00 Stal Nowa Dęba 0:1
(0:0)
Bukowa Jastkowice
główny 04.11.2018, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 1:0
(1:0)
Pogoń Leżajsk
główny 28.10.2018, 14:00 Rotunda Krzeszów 1:2
(1:0)
Sparta Jeżowe
główny 21.10.2018, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 2:0
(1:0)
Słowianin Grębów
główny 14.10.2018, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 4:2
(2:1)
Bukowa Jastkowice
główny 07.10.2018, 15:00 Sokół Kamień 1:0
(0:0)
Słowianin Grębów
główny 30.09.2018, 16:00 Sokół Sokolniki 1:3
(0:2)
Sokół Kamień
główny 23.09.2018, 16:00 LZS Jadachy 1:4
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 16.09.2018, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 4:0
(2:0)
Słowianin Grębów
główny 09.09.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 2:0
(2:0)
Sokół Sokolniki
główny 05.09.2018, 16:00 Sparta Jeżowe 1:6
(0:4)
Stal II Stalowa Wola
główny 02.09.2018, 16:00 Bukowa Jastkowice 0:1
(0:1)
Sparta Jeżowe
główny 26.08.2018, 16:00 Stal II Stalowa Wola 4:1
(0:1)
Sokół Kamień
główny 19.08.2018, 16:00 Słowianin Grębów 1:2
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 15.08.2018, 16:00 LZS Jadachy 2:6
(0:4)
Olimpia Solo Pysznica
główny 12.08.2018, 16:00 WISAN Skopanie 2:0
(2:0)
Bukowa Jastkowice
główny 05.08.2018, 16:00 Sokół Sokolniki 7:0
(4:0)
San Kłyżów
Sezon 2016/2017
główny 24.06.2017, 17:00 OKS Mokrzyszów 3:0 LZS Jadachy
główny 04.06.2017, 16:00 OKS Mokrzyszów 0:1 LZS Zdziary
główny 28.05.2017, 16:00 Sokół Sokolniki 2:1
(1:1)
Słowianin Grębów
główny 21.05.2017, 17:00 Stal II Stalowa Wola 2:0 Sokół Sokolniki
główny 13.05.2017, 17:00 Górnovia Górno 2:1 Olimpia Solo Pysznica
główny 30.04.2017, 15:00 Strzelec Dąbrowica 1:0
(0:0)
Sokół Sokolniki
główny 15.04.2017, 15:00 KP Zarzecze 1:4
(0:2)
Sokół Sokolniki
główny 09.04.2017, 15:00 OKS Mokrzyszów 1:3 Olimpia Solo Pysznica
główny 02.04.2017, 15:00 LZS Jadachy 1:2
(1:0)
Słowianin Grębów
główny 26.03.2017, 14:00 Sokół Sokolniki 0:3
(0:1)
Pogoń Leżajsk
główny 20.11.2016, 13:00 OKS Mokrzyszów 2:2
(2:1)
KP Zarzecze
główny 13.11.2016, 13:00 WISAN Skopanie 0:1
(0:1)
Sokół Kamień
główny 11.11.2016, 14:00 Strzelec Dąbrowica 4:2
(2:2)
KP Zarzecze
główny 06.11.2016, 14:00 Transdźwig Stale 0:3
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 23.10.2016, 15:00 Transdźwig Stale 1:3
(0:1)
Unia Skowierzyn
główny 16.10.2016, 15:00 Słowianin Grębów 0:0
(0:0)
Sokół Sokolniki
główny 09.10.2016, 15:00 Sokół Sokolniki 3:1
(1:0)
Stal II Stalowa Wola
główny 02.10.2016, 15:00 LZS Jadachy 1:7
(1:1)
Pogoń Leżajsk
główny 18.09.2016, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 2:6
(1:4)
Sokół Sokolniki
główny 11.09.2016, 16:00 Stal II Stalowa Wola 3:1
(2:0)
OKS Mokrzyszów
główny 04.09.2016, 16:00 Unia Skowierzyn 2:0
(0:0)
Sokół Sokolniki
główny 28.08.2016, 16:00 Sokół Sokolniki 3:1
(1:0)
KP Zarzecze
główny 24.08.2016, 17:00 Korona Majdan Królewski 3:0
(wo)
Pogoń Leżajsk
główny 21.08.2016, 16:00 LZS Jadachy 2:0
(0:0)
Sokół Sokolniki
główny 14.08.2016, 16:00 OKS Mokrzyszów 2:4
(2:0)
Strzelec Dąbrowica
Sezon 2015/2016
główny 19.06.2016, 16:00 Transdźwig Stale 2:1
(0:1)
San Wrzawy
główny 12.06.2016, 14:30 San Wrzawy 4:2
(4:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 05.06.2016, 16:00 Unia Skowierzyn 7:2
(0:2)
San Wrzawy
główny 29.05.2016, 16:00 OKS Mokrzyszów 1:3
(0:2)
Unia Skowierzyn
główny 26.05.2016, 16:00 Stal Gorzyce 5:2
(2:1)
LZS Zdziary
główny 22.05.2016, 16:00 Sokół Kamień 1:1
(0:0)
Stal Gorzyce
główny 15.05.2016, 16:00 San Wrzawy 2:1
(0:1)
OKS Mokrzyszów
główny 08.05.2016, 16:00 Słowianin Grębów 3:2
(1:2)
San Wrzawy
główny 03.05.2016, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 4:1
(3:1)
Sokół Kamień
główny 01.05.2016, 16:00 Stal II Stalowa Wola 0:3
(wo)
Transdźwig Stale
główny 24.04.2016, 15:00 OKS Mokrzyszów 1:3
(0:1)
Orzeł Rudnik
główny 17.04.2016, 15:00 Transdźwig Stale 0:0
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 10.04.2016, 15:00 OKS Mokrzyszów 1:0
(0:0)
LZS Zdziary
główny 11.11.2015, 13:00 Pogoń Leżajsk 0:1
(0:0)
Jeziorak Chwałowice
główny 07.11.2015, 13:00 Stal Gorzyce 2:1
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 31.10.2015, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(1:0)
Stal II Stalowa Wola
główny 25.10.2015, 14:30 Sokół Kamień 0:2
(0:0)
LZS Zdziary
główny 18.10.2015, 15:00 OKS Mokrzyszów 0:5
(0:2)
KP Zarzecze
główny 11.10.2015, 15:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:0)
OKS Mokrzyszów
główny 11.10.2015, 13:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
ŁKS Łowisko (juniorzy)
główny 04.10.2015, 15:00 Pogoń Leżajsk 3:5
(2:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 27.09.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 0:3
(0:3)
Pogoń Leżajsk
główny 20.09.2015, 16:00 Sokół Kamień 1:2
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 13.09.2015, 16:00 OKS Mokrzyszów 1:4
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 06.09.2015, 16:00 Stal II Stalowa Wola 4:0
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 30.08.2015, 16:00 WISAN Skopanie 2:2
(0:2)
Sokół Kamień
główny 30.08.2015, 14:00 WISAN Skopanie 5:1
(2:1)
Sokół Kamień (juniorzy)
główny 23.08.2015, 17:00 Pogoń Leżajsk 0:3
(0:2)
Słowianin Grębów
główny 16.08.2015, 16:00 OKS Mokrzyszów 5:1
(2:0)
Sokół Kamień
Sezon 2014/2015
główny 21.06.2015, 16:00 Sokół Sokolniki 3:0
(2:0)
ŁKS Łowisko
główny 14.06.2015, 16:00 OKS Mokrzyszów 1:0
(1:0)
Sokół Kamień
główny 07.06.2015, 16:00 Sokół Sokolniki 1:0
(0:0)
Słowianin Grębów
główny 03.06.2015, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 1:2
(0:0)
Sokół Sokolniki
główny 31.05.2015, 16:00 Sokół Sokolniki 3:1
(0:0)
San Wrzawy
główny 23.05.2015, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 4:0
(2:0)
Sokół Kamień
główny 09.05.2015, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 3:1
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 19.04.2015, 15:00 San Wrzawy 1:4
(1:2)
Stal Gorzyce
główny 12.04.2015, 15:00 OKS Mokrzyszów 0:2
(0:1)
San Wrzawy
główny 04.04.2015, 12:00 Unia Nowa Sarzyna 3:1
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 29.03.2015, 14:00 OKS Mokrzyszów 2:3
(1:2)
Sokół Sokolniki
główny 09.11.2014, 14:00 ŁKS Łowisko 0:4
(0:0)
Sokół Sokolniki
główny 02.11.2014, 14:00 Sokół Sokolniki 4:4
(2:3)
Olimpia Solo Pysznica
główny 26.10.2014, 14:00 ŁKS Łowisko 2:3
(0:3)
Sokół Kamień
główny 19.10.2014, 15:00 Sokół Sokolniki 1:1
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 12.10.2014, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 2:3
(1:3)
Stal II Stalowa Wola
główny 05.10.2014, 15:00 Sokół Sokolniki 1:1
(0:1)
Sparta Jeżowe
główny 28.09.2014, 16:00 OKS Mokrzyszów 0:1
(0:1)
Stal Gorzyce
główny 28.09.2014, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 6:0
(3:0)
Orzeł Rudnik
główny 21.09.2014, 16:00 Stal II Stalowa Wola 4:0
(2:0)
Sokół Sokolniki
główny 14.09.2014, 16:00 Sokół Sokolniki 0:0
(0:0)
Sokół Kamień
główny 07.09.2014, 16:00 OKS Mokrzyszów 2:1
(2:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 31.08.2014, 16:00 Sokół Sokolniki 1:1
(0:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 24.08.2014, 16:00 OKS Mokrzyszów 1:2
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
Sezon 2013/2014
główny 22.06.2014, 16:00 OKS Wielowieś 1:8
(0:4)
Orzeł Rudnik
główny 15.06.2014, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 2:0
(0:0)
Sokół Kamień
główny 07.06.2014, 16:00 Stal Gorzyce 3:1
(0:1)
Rotunda Krzeszów
główny 01.06.2014, 11:00 OKS Wielowieś 2:5
(0:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 24.05.2014, 16:00 Stal Gorzyce 2:1
(1:0)
Wichry Rzeczyca Długa
główny 18.05.2014, 11:00 OKS Wielowieś 2:3
(2:0)
KS Podwolina
główny 11.05.2014, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 0:0
(0:0)
Słowianin Grębów
główny 04.05.2014, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 4:1
(1:0)
Unia Skowierzyn
główny 01.05.2014, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 2:1
(0:0)
Sokół Kamień
główny 27.04.2014, 16:00 San Wrzawy 5:1
(3:0)
OKS Wielowieś
główny 19.04.2014, 12:00 Stal Gorzyce 0:3
(0:1)
Bukowa Jastkowice
główny 13.04.2014, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 2:2
(1:2)
Rotunda Krzeszów
główny 06.04.2014, 15:00 OKS Wielowieś 2:2
(2:0)
LZS Zdziary
główny 30.03.2014, 15:00 Sokół Kamień 6:4
(4:2)
OKS Wielowieś
główny 03.11.2013, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 5:1
(4:1)
Unia Skowierzyn
główny 29.09.2013, 14:00 OKS Wielowieś 1:3
(1:2)
Unia Skowierzyn
główny 22.09.2013, 16:00 KS Podwolina 1:1
(1:0)
OKS Wielowieś
główny 15.09.2013, 16:00 OKS Wielowieś 2:1
(2:1)
Sparta Jeżowe
główny 08.09.2013, 11:00 OKS Wielowieś 0:0
(0:0)
Bukowa Jastkowice
główny 03.09.2013, 17:00 Słowianin Grębów 1:1
(1:0)
Unia Skowierzyn
główny 25.08.2013, 17:00 Stal Gorzyce 1:1
(1:1)
WISAN Skopanie
główny 18.08.2013, 14:00 WISAN Skopanie 7:1
(6:1)
PUKS Francesco Jelna (juniorzy)
główny 11.08.2013, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 1:3
(0:3)
San Wrzawy
Sezon 2012/2013
główny 23.06.2013, 16:00 WISAN Skopanie 4:2
(2:1)
San Wrzawy
główny 23.06.2013, 14:00 WISAN Skopanie 3:5
(1:2)
San Wrzawy (juniorzy)
główny 16.06.2013, 17:30 OKS Wielowieś 0:4
(0:2)
Olimpia Solo Pysznica
główny 12.06.2013, 17:30 Stal Gorzyce 1:1
(1:0)
WISAN Skopanie
główny 08.06.2013, 17:00 Sokół Nisko 6:2
(4:1)
Sparta Jeżowe
główny 02.06.2013, 16:00 OKS Wielowieś 6:1
(4:0)
Orzeł Rudnik
główny 30.05.2013, 17:00 Stal Gorzyce 4:1
(2:0)
OKS Wielowieś
główny 26.05.2013, 16:00 OKS Wielowieś 4:4
(2:1)
Sokół Nisko
główny 19.05.2013, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 5:1
(4:0)
Sokół Kamień
główny 12.05.2013, 16:00 OKS Wielowieś 5:4
(3:1)
Bukowa Jastkowice
główny 05.05.2013, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 2:0
(1:0)
WISAN Skopanie
główny 01.05.2013, 16:00 Słowianin Grębów 1:0
(0:0)
Sokół Nisko
główny 28.04.2013, 16:00 OKS Wielowieś 7:0
(3:0)
Strzelec Dąbrowica
główny 24.04.2013, 17:00 Stal Gorzyce 0:1
(0:0)
Sokół Nisko
główny 21.04.2013, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 0:1
(0:0)
Stal Gorzyce
główny 14.04.2013, 15:00 OKS Wielowieś 2:2
(0:1)
KP Zarzecze

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej