Tomasz Mazur

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Sezon 2018/2019
asystent 21.10.2018, 15:00 Stal II Stalowa Wola 1:4
(1:1)
Siarka II Tarnobrzeg
asystent 13.10.2018, 15:00 Pogoń Leżajsk 2:1
(1:0)
LZS Jadachy
asystent 06.10.2018, 16:00 Stal Nowa Dęba 2:5
(2:4)
LZS Zdziary
asystent 23.09.2018, 16:00 Bukowa Jastkowice 5:0
(1:0)
LKS Brzyska Wola
asystent 08.09.2018, 16:00 LZS Jadachy 2:1
(1:1)
Sparta Jeżowe
asystent 05.09.2018, 15:15 PUKS Francesco Jelna 3:2
(0:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 29.08.2018, 17:30 Płomień Trześń 0:5
(0:3)
Sokół Sokolniki
asystent 19.08.2018, 17:00 WISAN Skopanie 2:0
(0:0)
LZS Jadachy
asystent 12.08.2018, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 5:0
(1:0)
Retman Ulanów
asystent 05.08.2018, 18:00 Pogoń Leżajsk 1:0
(1:0)
LKS Brzyska Wola
Sezon 2017/2018
asystent 24.06.2018, 16:00 WKS Zabrnie 0:3
(wo)
Siarka II Tarnobrzeg
główny 27.05.2018, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 4:0
(0:0)
Lasowiak Wola Baranowska
główny 13.05.2018, 16:00 WISAN Skopanie 1:0
(0:0)
OKS Wielowieś
główny 29.04.2018, 15:00 Transdźwig Stale 7:0
(4:0)
Kolejarz Knapy
asystent 14.04.2018, 16:00 LZS Jadachy 3:0
(0:0)
WKS Zabrnie
główny 31.03.2018, 14:00 LZS Jadachy 5:1
(2:1)
KS Żupawa
główny 17.09.2017, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 8:0
(4:0)
WISAN Skopanie
asystent 16.09.2017, 11:00 Jeziorak Chwałowice 2:1
(2:0)
Lasowiak Wola Baranowska
asystent 13.08.2017, 16:00 Jeziorak Chwałowice 6:3
(3:1)
Kępie Zaleszańskie
Sezon 2016/2017
asystent 25.06.2017, 16:00 Górnovia Górno 2:0 Bukowa Jastkowice
asystent 06.11.2016, 13:00 LZS Zdziary 0:3
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 30.10.2016, 14:00 KP Zarzecze 0:4
(0:3)
Bukowa Jastkowice
asystent 23.10.2016, 15:00 Pogoń Leżajsk 0:1
(0:0)
Strzelec Dąbrowica
asystent 16.10.2016, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 2:3
(0:2)
LZS Zdziary
asystent 21.08.2016, 16:00 Strzelec Dąbrowica 4:1
(1:1)
Jeziorak Chwałowice
Sezon 2015/2016
asystent 19.06.2016, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 3:1
(3:1)
WISAN Skopanie
główny 19.06.2016, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 0:1
(0:1)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 22.05.2016, 16:00 OKS Mokrzyszów 1:0
(1:0)
WISAN Skopanie
asystent 15.05.2016, 16:00 Stal II Stalowa Wola 0:0
(0:0)
Sokół Kamień
asystent 17.04.2016, 15:00 Orzeł Rudnik 2:1
(0:1)
Słowianin Grębów
asystent 23.08.2015, 16:00 Stal II Stalowa Wola 1:1
(1:0)
KP Zarzecze
Sezon 2014/2015
asystent 07.06.2015, 16:00 Sokół Kamień 1:2
(0:1)
ŁKS Łowisko
asystent 31.05.2015, 16:00 Orzeł Rudnik 1:5
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 04.04.2015, 15:00 Sparta Jeżowe 3:0
(wo)
OKS Mokrzyszów
asystent 28.03.2015, 15:00 WISAN Skopanie 2:0
(1:0)
Wichry Rzeczyca Długa
asystent 28.03.2015, 13:00 WISAN Skopanie 5:2
(3:1)
Wichry Rzeczyca Długa (juniorzy)
asystent 26.10.2014, 14:00 Słowianin Grębów 2:5
(1:3)
Sokół Sokolniki
asystent 03.09.2014, 16:30 LZS Żabno 0:5 Wichry Rzeczyca Długa
asystent 15.08.2014, 16:00 Stal Gorzyce 1:0
(0:0)
Sokół Sokolniki
asystent 10.08.2014, 16:00 Sokół Kamień 1:1
(0:0)
LZS Zdziary
Sezon 2013/2014
asystent 21.06.2014, 17:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:2
(0:0)
Słowianin Grębów
asystent 01.06.2014, 16:00 LZS Zdziary 1:2
(0:0)
Sokół Kamień
asystent 04.05.2014, 16:00 Bukowa Jastkowice 3:2
(2:0)
OKS Wielowieś
asystent 30.03.2014, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 4:3
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 27.10.2013, 14:00 Rotunda Krzeszów 0:4
(0:2)
Orzeł Rudnik
asystent 19.10.2013, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 2:2
(1:2)
KS Podwolina
asystent 14.09.2013, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:5
(0:4)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 18.08.2013, 16:00 Orzeł Rudnik 0:3
(wo)
Olimpia Solo Pysznica

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej