Katarzyna Wójs

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Sezon 2017/2018
asystent 27.06.2018, 17:00 WISAN Skopanie 1:1
(1:1)
Górnovia Górno
asystent 23.06.2018, 16:00 Czarni Lipa 4:0
(1:0)
Kępie Zaleszańskie
główny 06.08.2017, 17:00 LZS Jarocin 1:2 KS Podwolina
Sezon 2016/2017
główny 17.06.2017, 17:00 Transdźwig Stale 1:2 OKS Mokrzyszów
główny 07.06.2017, 17:30 LZS Jadachy 2:5 Unia Nowa Sarzyna
asystent 04.06.2017, 16:00 KP Zarzecze 4:0 LZS Jadachy
asystent 20.05.2017, 11:00 WISAN Skopanie 0:9
(0:4)
JKS Jarosław (juniorzy)
asystent 09.04.2017, 15:00 Sokół Sokolniki 4:0 LZS Jadachy
asystent 20.11.2016, 13:00 Górnovia Górno 3:1
(2:0)
WISAN Skopanie
główny 11.11.2016, 14:00 OKS Mokrzyszów 2:1
(1:0)
Transdźwig Stale
główny 06.11.2016, 14:00 Bukowa Jastkowice 2:2
(1:1)
Sokół Kamień
asystent 18.09.2016, 16:00 Transdźwig Stale 1:2
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 07.09.2016, 16:30 LZS Jadachy 1:2 Stal Nowa Dęba
Sezon 2015/2016
asystent 12.06.2016, 14:30 OKS Mokrzyszów 2:2
(1:0)
Transdźwig Stale
asystent 29.05.2016, 16:00 Słowianin Grębów 3:1
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
główny 15.05.2016, 16:00 WISAN Skopanie 1:1
(0:0)
Słowianin Grębów
główny 03.05.2016, 16:00 KP Zarzecze 1:3
(0:1)
Pogoń Leżajsk
asystent 23.04.2016, 11:00 Unia Skowierzyn 0:3
(0:1)
Stal Gorzyce
główny 17.04.2016, 15:00 Pogoń Leżajsk 2:0
(0:0)
OKS Mokrzyszów
asystent 26.03.2016, 15:00 Słowianin Grębów 0:2
(0:1)
Sokół Kamień
główny 24.10.2015, 15:00 KP Zarzecze 8:2
(5:0)
San Wrzawy
główny 11.10.2015, 15:00 Unia Skowierzyn 1:2
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 13.09.2015, 16:00 KP Zarzecze 2:1
(1:0)
LZS Zdziary
asystent 09.09.2015, 16:00 Stal Gorzyce 1:2 Sokół Sokolniki
główny 03.09.2015, 17:00 Stal Gorzyce 5:1
(3:0)
Unia Skowierzyn
asystent 23.08.2015, 16:00 LZS Zdziary 5:1
(4:1)
OKS Mokrzyszów
asystent 09.08.2015, 14:00 Transdźwig Stale 0:5
(0:2)
WISAN Skopanie (juniorzy)
Sezon 2014/2015
główny 20.06.2015, 17:00 Sparta Jeżowe 0:4
(0:2)
Olimpia Solo Pysznica
główny 17.05.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 1:0
(1:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 26.04.2015, 15:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:2
(0:1)
Sokół Sokolniki
asystent 26.10.2014, 14:00 San Wrzawy 3:0
(0:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
główny 26.10.2014, 12:00 San Wrzawy 2:2
(0:1)
WISAN Skopanie
główny 19.10.2014, 15:00 Sokół Kamień 1:3
(1:1)
Olimpia Solo Pysznica
główny 23.09.2014, 16:00 Wichry Rzeczyca Długa 0:1
(0:1)
Bukowa Jastkowice
asystent 21.09.2014, 16:00 Orzeł Rudnik 1:2
(1:0)
San Wrzawy
asystent 03.09.2014, 16:30 Ceramika Hadykówka 3:4 San Wrzawy
główny 15.08.2014, 14:00 Wichry Rzeczyca Długa 1:4
(0:1)
Orzeł Rudnik
asystent 10.08.2014, 16:00 Sokół Sokolniki 4:1
(1:1)
OKS Mokrzyszów
asystent 03.08.2014, 17:00 KS Podwolina 3:0
(wo)
Jutrzenka Dębno
Sezon 2013/2014
asystent 19.06.2014, 16:00 Orzeł Rudnik 7:0
(3:0)
Rotunda Krzeszów
główny 15.06.2014, 16:00 Sparta Jeżowe 2:2
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 01.06.2014, 16:00 Rotunda Krzeszów 1:3
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 24.05.2014, 17:00 Unia Skowierzyn 2:0
(1:0)
OKS Wielowieś
asystent 26.04.2014, 15:00 LZS Zdziary 1:0
(0:0)
Unia Skowierzyn
główny 12.04.2014, 15:00 LZS Zdziary 0:0
(0:0)
Sparta Jeżowe
asystent 27.10.2013, 14:00 Wichry Rzeczyca Długa 1:3
(1:3)
LZS Zdziary
główny 19.10.2013, 15:00 Stal Gorzyce 3:2
(1:1)
OKS Wielowieś
główny 18.09.2013, 16:00 Jeziorak Chwałowice 8:2 LZS Zdziary
główny 25.08.2013, 16:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0
(wo)
Orzeł Rudnik

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej