Hubert Toś

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Sezon 2018/2019
główny 13.10.2018, 15:00 Unia Nowa Sarzyna 0:3
(0:1)
Sokół Kamień
asystent 10.10.2018, 15:30 OKS Wielowieś 0:2
(0:1)
Sokół Sokolniki
asystent 07.10.2018, 15:00 Sokół Sokolniki 2:1
(1:1)
Unia Nowa Sarzyna
główny 06.10.2018, 15:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1
(0:1)
San Kłyżów
Sezon 2017/2018
asystent 24.06.2018, 16:00 Transdźwig Stale 0:2
(0:0)
LZS Jadachy
główny 03.06.2018, 16:00 Siarka II Tarnobrzeg 2:0
(0:0)
Transdźwig Stale
asystent 27.05.2018, 16:00 Czarni Lipa 1:1
(0:0)
Kolejarz Knapy
asystent 12.11.2017, 13:30 LZS Jadachy 1:3
(0:1)
Transdźwig Stale
główny 05.11.2017, 14:00 OKS Wielowieś 4:1
(1:1)
Lasowiak Wola Baranowska
główny 24.09.2017, 16:00 KS Żupawa 5:2
(3:0)
San Wrzawy
główny 13.08.2017, 16:00 LZS Zbydniów 4:4
(4:0)
OKS Wielowieś
Sezon 2016/2017
asystent 18.06.2017, 17:00 Unia Nowa Sarzyna 3:0 Stal II Stalowa Wola
główny 17.06.2017, 17:30 LZS Jadachy 3:6 Olimpia Solo Pysznica
główny 28.05.2017, 16:00 Bukowa Jastkowice 4:1 LZS Jadachy
główny 24.05.2017, 17:30 WISAN Skopanie 2:3
(1:0)
San Gorzyce (juniorzy)
główny 07.05.2017, 17:00 Stal II Stalowa Wola 3:1 Bukowa Jastkowice
główny 15.04.2017, 15:00 Transdźwig Stale 3:0 Górnovia Górno
główny 09.04.2017, 15:00 Górnovia Górno 1:1 Pogoń Leżajsk
asystent 25.03.2017, 11:00 Stal Gorzyce 5:1 Kolbuszowianka Kolbuszowa (juniorzy)
asystent 19.11.2016, 13:00 Stal II Stalowa Wola 5:0
(3:0)
Transdźwig Stale
główny 13.11.2016, 13:00 LZS Jadachy 1:1
(0:1)
OKS Mokrzyszów
asystent 11.11.2016, 14:00 Słowianin Grębów 3:2
(1:1)
LZS Zdziary
asystent 05.11.2016, 14:00 Pogoń Leżajsk 1:1
(0:0)
OKS Mokrzyszów
główny 23.10.2016, 15:00 Górnovia Górno 1:5
(1:2)
Stal II Stalowa Wola
główny 16.10.2016, 15:00 Stal II Stalowa Wola 3:2
(0:0)
Sokół Kamień
asystent 09.10.2016, 15:00 Bukowa Jastkowice 2:0
(0:0)
Słowianin Grębów
asystent 25.09.2016, 16:00 Sokół Sokolniki 4:1
(1:0)
OKS Mokrzyszów
główny 18.09.2016, 16:00 Jeziorak Chwałowice 3:1
(2:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 14.09.2016, 16:30 Korona Majdan Królewski 0:2 Strzelec Dąbrowica
główny 11.09.2016, 16:00 Górnovia Górno 3:1
(1:0)
KP Zarzecze
asystent 04.09.2016, 16:00 Pogoń Leżajsk 3:0
(1:0)
LZS Zdziary
asystent 27.08.2016, 11:00 Stal Gorzyce 2:1 Stal II Mielec (juniorzy)
główny 24.08.2016, 17:00 Iskra Sobów 0:4
(0:2)
WISAN Skopanie
asystent 21.08.2016, 16:00 Transdźwig Stale 0:1
(0:1)
Sokół Kamień
asystent 20.08.2016, 11:00 WISAN Skopanie 2:1
(1:1)
LKS Brzyska Wola (juniorzy)
główny 14.08.2016, 16:00 Bukowa Jastkowice 1:0
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
Sezon 2015/2016
asystent 05.06.2016, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 3:1
(2:1)
OKS Mokrzyszów
asystent 02.04.2016, 11:00 Pogoń Leżajsk 0:0
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
główny 31.10.2015, 13:00 Pogoń Leżajsk 2:0
(0:0)
Sokół Kamień
asystent 11.10.2015, 15:00 Stal II Stalowa Wola 3:1
(2:1)
LZS Zdziary
asystent 09.09.2015, 16:00 Sokół Kamień 2:4 LZS Zdziary
główny 30.08.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 3:1
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 23.08.2015, 16:00 Olimpia Solo Pysznica 5:3
(3:1)
Jeziorak Chwałowice
asystent 09.08.2015, 17:30 LZS Zdziary 1:4
(0:2)
Unia Nowa Sarzyna
Sezon 2014/2015
asystent 14.06.2015, 16:00 ŁKS Łowisko 0:4
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 31.05.2015, 16:00 LZS Zdziary 3:0
(2:0)
Stal Gorzyce
asystent 03.05.2015, 15:00 Stal Gorzyce 3:0
(3:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 12.04.2015, 15:00 Wichry Rzeczyca Długa 2:4
(1:2)
Sokół Kamień
asystent 15.08.2014, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1
(0:1)
Unia Nowa Sarzyna

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej