Kamil Gil

Kolegium Sędziów: Stalowa Wola

Sezon 2018/2019
asystent 21.10.2018, 15:00 Stal II Stalowa Wola 1:4
(1:1)
Siarka II Tarnobrzeg
asystent 14.10.2018, 15:00 Rotunda Krzeszów 0:6
(0:3)
Stal II Stalowa Wola
asystent 13.10.2018, 15:00 Pogoń Leżajsk 2:1
(1:0)
LZS Jadachy
asystent 29.09.2018, 16:00 LZS Zdziary 6:0
(3:0)
Słowianin Grębów
asystent 19.09.2018, 16:00 Orzeł Glinianka 0:9
(0:1)
Sokół Nisko
asystent 12.09.2018, 17:00 Bukowa Jastkowice 0:2
(0:1)
Stal Gorzyce
asystent 08.09.2018, 17:00 WISAN Skopanie 3:1
(2:1)
Retman Ulanów
asystent 05.09.2018, 17:00 Sokół Sokolniki 2:3
(1:2)
Bukowa Jastkowice
główny 25.08.2018, 15:00 PUKS Francesco Jelna 0:1 Stal Nowa Dęba (juniorzy)
asystent 12.08.2018, 11:00 Siarka II Tarnobrzeg 5:0
(1:0)
Retman Ulanów
asystent 05.08.2018, 17:00 LZS Krzątka 2:0 KS Podwolina
Sezon 2017/2018
główny 12.05.2018, 17:00 Czarni Lipa 2:2
(0:1)
Transdźwig Stale
asystent 08.04.2018, 16:00 Kępie Zaleszańskie 1:2
(0:0)
OKS Wielowieś
asystent 29.10.2017, 14:30 Czarni Lipa 2:2
(0:1)
OKS Wielowieś
asystent 15.10.2017, 13:00 Kępie Zaleszańskie 2:0
(1:0)
KS Żupawa
Sezon 2016/2017
asystent 29.04.2017, 15:00 LKS Brzyska Wola 1:7 JKS Jarosław (juniorzy)
asystent 15.04.2017, 15:00 Transdźwig Stale 3:0 Górnovia Górno
asystent 25.03.2017, 10:30 Stal Nowa Dęba 2:1 LKS Brzyska Wola (juniorzy)
asystent 04.09.2016, 15:00 KP Zarzecze 4:1
(2:0)
Sokół Kamień
asystent 24.08.2016, 17:00 Iskra Sobów 0:4
(0:2)
WISAN Skopanie
asystent 21.08.2016, 16:00 Strzelec Dąbrowica 4:1
(1:1)
Jeziorak Chwałowice
Sezon 2015/2016
asystent 14.05.2016, 15:00 Unia Skowierzyn 0:1
(0:0)
Orzeł Rudnik
asystent 02.04.2016, 16:00 Stal Gorzyce 2:0
(0:0)
San Wrzawy
asystent 08.11.2015, 14:00 Stal II Stalowa Wola 3:0
(2:0)
Słowianin Grębów
asystent 04.10.2015, 15:00 Sokół Kamień 1:4
(0:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 13.09.2015, 16:00 Transdźwig Stale 0:1
(0:0)
Stal II Stalowa Wola
asystent 08.09.2015, 16:00 KS Podwolina 3:0 San Wrzawy
asystent 23.08.2015, 16:00 Sokół Kamień 2:3
(1:2)
San Wrzawy
asystent 16.08.2015, 13:00 Unia Nowa Sarzyna 4:1
(2:0)
Pogoń Leżajsk
asystent 08.08.2015, 17:30 Olimpia Solo Pysznica 1:1
(1:0)
KP Zarzecze
Sezon 2014/2015
asystent 04.06.2015, 16:00 LZS Zdziary 4:0
(2:0)
WISAN Skopanie
główny 04.06.2015, 14:00 LZS Zdziary 2:4
(2:3)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 03.05.2015, 16:00 Unia Skowierzyn 3:0
(2:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 19.04.2015, 14:00 Olimpia Solo Pysznica 2:1
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 19.04.2015, 12:00 Olimpia Solo Pysznica 2:1
(0:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 02.11.2014, 12:00 San Wrzawy 3:1
(0:0)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 25.10.2014, 12:00 Olimpia Solo Pysznica 1:1
(1:1)
Stal II Stalowa Wola
asystent 19.10.2014, 15:00 Wichry Rzeczyca Długa 2:3
(1:1)
OKS Mokrzyszów
asystent 12.10.2014, 15:00 San Wrzawy 2:3
(2:1)
Sokół Sokolniki
asystent 03.09.2014, 16:30 Siarka II Tarnobrzeg 1:2 Sokół Nisko
asystent 30.08.2014, 17:00 Olimpia Solo Pysznica 1:5
(0:3)
ŁKS Łowisko
asystent 24.08.2014, 16:00 Orzeł Rudnik 3:0
(2:0)
Sokół Kamień
Sezon 2013/2014
asystent 22.06.2014, 16:00 Rotunda Krzeszów 7:2
(4:0)
Sokół Kamień
asystent 04.05.2014, 16:00 Słowianin Grębów 0:4
(0:2)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 27.04.2014, 15:00 Orzeł Rudnik 3:4
(1:2)
Unia Nowa Sarzyna
asystent 19.04.2014, 11:30 PUKS Francesco Jelna 1:1
(0:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 13.04.2014, 15:00 Słowianin Grębów 1:1
(1:1)
OKS Wielowieś
asystent 13.10.2013, 15:00 Bukowa Jastkowice 3:0
(3:0)
LZS Zdziary
asystent 22.09.2013, 11:00 Unia Skowierzyn 2:2
(0:2)
Rotunda Krzeszów
główny 28.08.2013, 17:00 PUKS Francesco Jelna 2:5 Unia Nowa Sarzyna
asystent 25.08.2013, 11:00 OKS Wielowieś 3:0
(0:0)
San Wrzawy
asystent 11.08.2013, 16:00 LZS Zdziary 2:3
(0:3)
OKS Wielowieś
Sezon 2012/2013
asystent 23.06.2013, 16:00 Sokół Kamień 2:1
(1:1)
KS Podwolina
asystent 08.06.2013, 17:30 Orzeł Rudnik 1:4
(0:0)
KS Podwolina
asystent 30.05.2013, 18:00 Orzeł Rudnik 2:1
(2:0)
Strzelec Dąbrowica
asystent 19.05.2013, 16:00 San Kłyżów 3:2
(1:0)
WISAN Skopanie
główny 19.05.2013, 14:00 San Kłyżów 4:3
(0:3)
WISAN Skopanie (juniorzy)
asystent 12.05.2013, 17:00 San Kłyżów 1:0
(0:0)
Olimpia Solo Pysznica
asystent 24.04.2013, 17:00 Sokół Kamień 1:0
(1:0)
Strzelec Dąbrowica
asystent 21.04.2013, 15:00 Sokół Kamień 0:3
(wo)
Sparta Jeżowe
asystent 04.11.2012, 13:30 Sparta Jeżowe 2:2
(2:2)
Sokół Nisko
asystent 27.10.2012, 15:00 Orzeł Rudnik 5:1
(1:0)
OKS Wielowieś
asystent 21.10.2012, 15:00 Słowianin Grębów 3:0
(2:0)
San Kłyżów
asystent 30.09.2012, 16:00 Sparta Jeżowe 1:0
(1:0)
Strzelec Dąbrowica
asystent 19.08.2012, 16:00 KS Podwolina 0:5
(0:2)
Sokół Kamień
asystent 05.08.2012, 17:00 LZS Jadachy 5:0 Iskra Sobów
Sezon 2011/2012
asystent 25.03.2012, 14:00 Strzelec Dąbrowica 0:0
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 25.03.2012, 12:00 Strzelec Dąbrowica 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie (juniorzy)
Sezon 2010/2011
główny 17.10.2010, 15:00 Łęg Kopcie 0:2
(0:0)
WISAN Skopanie
główny 12.09.2010, 16:00 WISAN Skopanie 4:3
(1:1)
Kolejarz Knapy
główny 15.08.2010, 16:00 Czarni Lipa 0:1
(0:0)
WISAN Skopanie
Sezon 2009/2010
główny 13.06.2010, 17:00 Sanna Zaklików 1:1
(1:0)
WISAN Skopanie

Zostań sponsorem

Masz firmę i potrzebujesz skutecznej reklamy?
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wpłynąć na rozwój naszego klubu?

dowiedz się więcej